Ta strona używa cookie.
Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
AKCEPTUJĘ

Aktualności

2018-07-30 15:31:00
Newsletter

Uczestnicy letnich obozów w Muzeum Legii

Autor: JP Fot. Janusz Partyka
Przy Łazienkowskiej rozpoczął się kolejny turnus letnich Obozów Piłkarskich Legia Soccer Schools. Drugi dzień młodzi uczestnicy rozpoczęli od wizyty w Muzeum Legii, gdzie poznali historię naszego klubu. Dzieci brały też udział w sesji treningowej, a także odbyły wycieczkę po stadionie oraz zwiedziły szatnię pierwszej drużyny.

Podczas letnich Obozów Legii - organizowanych przez Legia Soccer Schools - dzieci uczestniczą w piłkarskich sesjach treningowych przy Ł3, a także uczestniczą w wielu aktywnościach sportowych oraz edukacyjnych. W poniedziałkowe południe młodzi piłkarze odwiedzili Muzeum Legii, w planach jest jeszcze wizyta w Łazienkach Królewskich, a także Bulwarach Wiślanych.

 

 

Po legijnej placówce przy Łazienkowskiej dzieci oprowadzali kustosz Muzeum Legii Wiktor Bołba oraz Maciej Dobrowolski, którzy udzielili im ciekawej lekcji historii naszego klubu. We wtorek - oprócz sesji treningowych z piłką - uczestnicy obozów wezmą udział w wykładzie na temat zdrowego żywienia, zajęciach Krav magi, a także odwiedzą Stare Miasto.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


    Legia Warszawa

Komentarze użytkowników

Komentowanie wymaga zalogowania się do systemu

Legia na YouTube

Legia na Facebooku

Legia na Twitterze

FANSTORE

Cena 159
PLN
Cena 69,90
PLN
Cena 249
PLN