Ta strona używa cookie.
Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
AKCEPTUJĘ

Aktualności

2016-03-24 11:15:00
Newsletter

UMC Sharp Oficjalnym Partnerem Legii Warszawa

Autor: Legia Warszawa
Do grona Oficjalnych Partnerów Legii Warszawa dołączyła kolejna globalna marka, producent doskonałych telewizorów i produktów audio - firma Sharp - reprezentowana w Europie przez firmę UMC. - Witamy w naszym Klubie Biznesowym firmę, którą znają i kojarzą z futbolem kibice na całym świecie – mówi Jakub Szumielewicz, Wiceprezes Zarządu Legii Warszawa.

Obie strony zawarły umowę, która będzie obowiązywała do końca sezonu 2016/2017. Firma UMC otrzyma w tym okresie prawo do używania tytułu Oficjalnego Partnera Klubu, a logotypy obydwu firm pojawią się w przestrzeni stadionu przy Łazienkowskiej 3 oraz na klubowej stronie internetowej. Dodatkowo firma UMC otrzyma też pakiet świadczeń hospitality, w ramach którego będzie korzystała z przestrzeni komercyjnych na Trybunie Zachodniej na potrzeby swoich działań biznesowych.

 

– Cieszymy się, że Sharp, reprezentowany przez firmę UMC, jest kolejną uznaną w świecie marką, która zdecydowała się podjąć współpracę z Legią Warszawa – mówi Szumielewicz – Z punktu widzenia strategii rozwoju biznesowego naszego Klubu, także na arenie międzynarodowej, jest to wydarzenie nie do przecenienia. Kibice piłkarscy na całym świecie znają markę Sharp jako dumnego sponsora Manchesteru United w okresie jego największych sukcesów w Anglii i w Europie, teraz z piłką nożną będą również kojarzyć firmę UMC. Jestem dumny, że od dziś tak pozytywne skojarzenie możemy budować wspólnie w kontekście Legii Warszawa.

 

Decyzja o związaniu się z Legią Warszawa ma dla nas ogromne znaczenie biznesowe, promocja przez sport to jeden z najlepszych sposobów dotarcia z marką SHARP do naszych klientów – mówi  Aslan Khabliev – Członek Zarządu UMC Poland Sp. z o.o. – Największy i najlepszy polski klub piłkarski pomoże nam podnieść poziom rozpoznawalności naszej marki, szczególnie wśród kibiców. Nasze partnerstwo wpisuje się idealnie w strategię biznesową firmy, opartej na przemyślanych inwestycjach i ciężkiej pracy. Cieszę się, że od dziś będziemy mogli dzielić takie podejście biznesowe.


    Legia Warszawa

Komentarze użytkowników

Komentowanie wymaga zalogowania się do systemu

RS81
Szeregowiec
2016-03-24 12:06:58
Jak najwięcej tego typu informacji. Gratulacje. Oby współpraca trwała dłużej.
Budyń
Budyń
Kapitan
2016-03-25 16:35:54
Sharp niegdyś słynął przede wszystkim z tzw. "kombajnów" kasetowych, które były marzeniem wielu miłośników muzyki disco :-)

Więcej na temat

Legia na YouTube

Legia na Facebooku

Legia na Twitterze

FANSTORE

Cena 89
PLN
Cena 114,50
PLN
Cena 119
PLN