Ta strona używa cookie.
Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
AKCEPTUJĘ

Aktualności

2016-11-22 12:03:00
Newsletter

"Warszawa" i jej ambasadorzy

Autor: MW Fot. Mateusz Kostrzewa
"Warszawa" to bliskie kibicowskiemu sercu symbole, stołeczne miasto i gwarancja jakości wykonania. Przeczytaj więcej o naszej najnowszej kolekcji i zobacz jak prezentują się w niej piłkarze Wojskowych.

– „Warszawa” to już czwarta kolekcja odzieżowa przygotowana samodzielnie przez Klub. Głównym założeniem tego projektu było wybicie na pierwszy plan nazwy naszego miasta oraz wplecenie w nią najważniejszych symboli naszego Klubu, takich jak choćby jego nazwa przedstawiona w wersji bezpośrednio nawiązującej do przedwojennego herbu Legii – przyznał Bartosz Jabłoński, Dyrektor Kreatywny Legii Warszawa. Poniżej przedstawiamy wybrane elementy kolekcji na dobrze znanym Wam zapewne modelach. 

 

KURTKA LEGIA BOMBER

 

Ten wyjątkowy bomber to jednak nie tylko wojskowa spuścizna. Gdy przełożysz kurtkę na drugą stronę, momentalnie zmieniasz tożsamość i pokazujesz się światu w czarnej, pikowanej casualce… Ta kurtka to odważna propozycja dla odważnych facetów, którzy wiedzą, że czasem wojna jest konwencjonalna, a czasem toczą ją kontrwywiady...

Dwustronna kurtka w stylu bomber. Z jednej strony zielona z napisem Legia doczepianym na rzepy, z drugiej klasyczna czarna

100% poliester

 

 

BLUZA LEGIA Z KAPTUREM

 

Dobitny krój czcionki mocno akcentuje to, że czasami najmocniejszym wizualnym krzykiem jest prostota. Pokaż całemu światu komu kibicujesz! Sportowa bluza z kapturem daje Ci wiele możliwości komponowania ubioru w podstępne, jesienne dni.

Szara bluza z kapturem z zielonym napisem "Legia" wykonanym drukiem 3D. W dolnym rogu logotyp kolekcji "Warszawa"

100% bawełna, 280g 

 

 

 

KOSZULKA POLO WARSZAWA

 

Szukasz inspiracji w innych miejscach? Po co? Stolica Polski da Ci wszystko. Jej historia jest prosta i czytelna: to miasto ludzi, dla których najważniejsze jest osiągnięcie celu. Elegancko i w znakomitym stylu - dokładnie tak, jak prezentuje się ta wyjątkowa koszulka polo.

Zielona koszulka polo z logotypem kolekcji "Warszawa" na piersi

100% bawełna, 220g

 

 

KASZKIET WKS LEGIA

 

A czy istnieje bardziej charakterne i stylowe okrycie głowy od kaszkietu, a zwłaszcza takiego, na którym jest herb Legii? Nie ma i basta! Wdziej więc kaszkiecik, panie kochany, by swym urokiem czarować damy...

Szary kaszkiet, na boku metalowy Herb WKS Legja

100% bawełna

 

 

Zobacz kolekcję "WARSZAWA" w sklepie FanStore


    Legia Warszawa

Komentarze użytkowników

Komentowanie wymaga zalogowania się do systemu

Legia na YouTube

Legia na Facebooku

Legia na Twitterze

FANSTORE

Cena 159
PLN
Cena 69,90
PLN
Cena 249
PLN