vs Europa FC

2016-03-26 20:01:00

Węgry - Chorwacja. Połówka Nikolicia

Autor: Karol Czyżewski Fot. Mateusz Kostrzewa
Reprezentacja Węgier zremisowała 1:1 w meczu towarzyskim z Chorwacją. W 46. minucie na boisku pojawił się piłkarz Legii - Nemanja Nikolić, którego akcja z końcówki spotkania mogła przesądzić o zwycięstwie Madziarów...

22 tys. kibiców spodziewało się zaciekłego spotkania – pierwsza połowa należała jednak do Chorwatów, którzy zdominowali Węgrów i pewnie prowadzili grę. Efektem tego była bramka, którą w 30. minucie zdobył Mario Mandżukić. W drugiej połowie na boisku pojawił się Nemanja Nikolić. Legionista najlepszą akcję przeprowadził w 86. minucie – niewiele zabrakło, aby jego dobre zagranie z lewego skrzydła na bramkę zamienił Zoltan Gera. Spotkanie zakończyło się ostatecznie rezultatem 1:1 – wynik w 77. minucie ustalił strzałem z rzutu wolnego Balazs Dzsudzak.

Kolejny mecz reprezentacja Węgier rozegra 4 czerwca – ich przeciwnikiem będą wówczas Niemcy.