Legia Warszawa
vs Pogoń Szczecin
Czas do meczu
Ta strona używa cookie.
Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
AKCEPTUJĘ

Aktualności

2016-04-14 20:25:00
Newsletter

Wielkie święto w stolicy

Autor: Łukasz Kowalski Fot. Jacek Prondzynski
Piękne, czyste emocje... Legendarny zawodnik, trener, Honorowy Prezes naszego Klubu wśród kibiców, którzy wychowali się na jego legendzie. W świetle rac Trybuna Południowa stała się Trybuną Lucjana Brychczego.

To był jeden z najpiękniejszych momentów w historii naszego Klubu. Dowód, że Legia pamięta o swoim bohaterze, który już od ponad sześciu dekad sławi jej imię, zapisując jedną z najbardziej niesamowitych kart w historii światowego sportu. Od teraz jego nazwisko wplecione zostało na zawsze w historię miejsca, które - jak sam podkreśla - uczyniło z niego osobę, którą jest. 

 

 

 

Pan Lucjan uczestniczył w ceremonii tak jak zwykł - bez zbędnych słów. Krótkie przemówienia wygłosili prezes Legii, Bogusław Leśnodorski, oraz prezes SKLW, Leszek Mank. Przedstawiciel kibiców podkreślił, że pan Lucjan daje fantastyczny przykład na to, iż nie tylko fani potrafią dochowywać wierności ukochanym barwom. Gdy z tablicy zsunięta została przysłaniająca ją flaga Legii, południowa część stadionu zapłonęła światłem dziesiątek rac. Wzruszenie odbierało słowa... 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


    Legia Warszawa

Komentarze użytkowników

Komentowanie wymaga zalogowania się do systemu

Legia na YouTube

Legia na Facebooku

Legia na Twitterze

FANSTORE

Cena 89
PLN
Cena 114,50
PLN
Cena 119
PLN