vs Raków Częstochowa

2019-06-08 13:53:00

Wygrana rezerw z Ursusem

Autor: PG Fot. Marcin Szymczyk
Drużyna rezerw Legii Warszawa wygrała 1:0 z Ursusem. Gola na wagę zwycięstwa strzelił w drugiej połowie Piotr Cichocki.

Pierwsze ostrzeżenie dali legionistom rywale. Na początku spotkania w poprzeczkę trafił jeden z zawodników Ursusa. Podopieczni trenera Piotra Kobiereckiego szybko zorientowali się, że o punkty może być trudno i ruszyli do ataku. Łukasz Zjawiński trafił do siatki po rzucie wolnym wykonanym przez Radosława Pruchnika. Sędzia gola jednak nie uznał, ponieważ zawodnik Wojskowych był na pozycji spalonej. W 66. minucie legioniści dopięli swego. Wprowadzony w drugiej części gry Piotr Cichocki przejał podanie z głębi pola i sprytnym uderzeniem lewą nogą zwiódł bramkarza rywali.

W meczu z Ursusem na boisku pojawili się Ariel Mosór i Nikodem Niski, dla których dzisiejszy występ był debiutem w zespole rezerw Legii Warszawa. W następnej kolejce Wojskowi zmierzą się z Unią Skierniewice.

Legia II Warszawa – Ursus Warszawa 1:0 (0:0)

Gol: Cichocki (66. min.)

Żółte kartki: Ciepiela - Skowroński, Wojcinowicz

Legia: Tobiasz – Leleno, Bondarenko, Mosór, Matuszewski – Pruchnik (Łakomy 79'), Waniek – Wojtysiak (Cichocki 58'), Shapiro-Thompson (Ciepiela 87'), Bajdur (Niski 84')- Zjawiński