Ta strona używa cookie.
Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
AKCEPTUJĘ

Aktualności

2017-03-11 18:00:00
Newsletter

Wyjątkowy mecz Legia Ladies - TVP za nami!

Autor: Legia Soccer Schools Fot. Mateusz Kostrzewa
W sobotę przy Łazienkowskiej został rozegrany wyjątkowy mecz piłkarski, pomiędzy Legia Soccer Schools Ladies a Reprezentacją Kobiet TVP. Była boiskowa rywalizacja, znakomita zabawa oraz wiele emocji - popularyzacja piłki nożnej w najpiękniejszej postaci!

Legia Ladies, to pierwsza w historii sekcja kobiecej piłki nożnej w naszym Klubie. W ramach ogólnopolskiego projektu Legia Soccer Schools w szkółkach w całej Polsce trenuje około 150 dziewczynek w wieku 3-14 lat. Jesteśmy z nich bardzo dumni!

 

Galeria zdjęć znajduje się tutaj. Fot. Mateusz Kostrzewa

 

Okazją do pokazania swoich umiejętności, był mecz rozgrywany w ramach świętowanego niedawno Dnia Kobiet, w którym spotkały się zawodniczki Legii z Reprezentacją Kobiet TVP.

 

 

Przy dźwiękach "Snu o Warszawie" dziewczyny wybiegły na boisko, gdzie nastąpiła króka prezentacji drużyn, które szczegółowo przedstawiał komentator meczu, dziennikarz TVP Jacek Kurowski. Wtórował mu były spiker Legii Wojciech Hadaj. W naszym zespole zadebiutowała rzecznik prasowa Legii Iza Kruk.

 

 

Rywalizacja na boisku była bardzo zacięta a nasze dzielne, młode zawodniczki, nie odstawały poziomem sportowym od swoich bardziej doświadczonych koleżanek z TVP. Sportowa atmosfera piłkarskiego święta udzielała się także licznie zgromadzonej publiczności, która z pasją wspierała obie drużyny.

 

 

Po spotkaniu przedstawiciele Legia Soccer Schools, Adam Orlikowski oraz Marcin Harasimowicz, wręczyli zawodniczkom róże, pamiątkowe puchary, a także okolicznościowe koszulki naszego Klubu specjalnie przygotowane na to wydarzenie. Po krótkiej ceremonii, najbardziej odważne z dziewczyn wzięły udział w piłkarskiej zabawie Junior Kozak.

 

 

Dziękujemy dziewczynom, Rodzicom, Telewizji Polskiej oraz wszystkim zaangażowanym w organizcję meczu. Za rok widzimy się ponownie!


    Legia Warszawa

Komentarze użytkowników

Komentowanie wymaga zalogowania się do systemu

Więcej na temat

Legia na YouTube

Legia na Facebooku

Legia na Twitterze

FANSTORE

Cena 229
PLN
Cena 299
PLN
Cena 99
PLN