vs Europa FC

2016-12-13 13:55:00

Wypożyczeni: Błysk Niezgody

Autor: JJ Fot. Mateusz Kostrzewa
W ostatnich meczach LOTTO Ekstraklasy na boisku zobaczyliśmy dwóch legionistów wypożyczonych do innych klubów, a z kapitalnej strony pokazał się Jaroslaw Niezgoda.

LOTTO Ekstraklasa

Arka Gdynia

Konrad Jałocha – nie zagrał w przegranym meczu z Jagiellonią (2:3).

Mateusz Szwoch – w meczu z Jagiellonią pojawił się na boisku w 64. minucie, zmieniając Rafała Siemaszko.

Piast Gliwice

Michał Masłowski  – z powodu pauzy w związku z nadmiarem żółtych kartek nie zagrał w przegranym meczu z Legią (1:5).

Ruch Chorzów

Jarosław Niezgoda – Ruch przegrał 3:4 spotkanie z Wisłą Płock, ale napastnik Legii wypożyczony do Niebieskich ze swojego występu może być bardzo zadowolony. Niezgoda zagrał 90 minut i miał udział przy wszystkich golach swojego zespołu, Najpierw w 24. minucie skierował piłkę do siatki, później w 45. asystował przy golu Lipskiego, a w 48. minucie zrobił miejsce dla wspomnianego wyżej Lipskiego, by ten po raz drugi mógł pokonać bramkarza Wisły.