vs Pogoń Szczecin

2016-12-05 10:00:00

Wypożyczeni: Masłowski nie wystąpi w meczu z Legią

Autor: JJ Fot. Jacek Prondzynski
W związku z przerwą w rozgrywkach I i II ligi w ten weekend mogliśmy oglądać na polskich boiskach legionistów wypożyczonych do innych zespołów LOTTO Ekstraklasy. Zapraszamy na pełny raport.

LOTTO Ekstraklasa

Arka Gdynia

Konrad Jałocha -  W zeszłą środę nie zagrał w spotkaniu ćwierćfinału Pucharu Polski z Bytovią Bytów. Arka wygrała 1:0, dzięki czemu awansowała do etapu półfinałowego. Zabrakło go również w składzie na spotkanie LOTTO Ekstraklasy z Ruchem Chorzów (wygrana Arki 2:1)

Mateusz Szwoch – w meczu z Bytovią pojawił się na boisku w 80. minucie. W meczu z Ruchem Chorzów ponownie wystąpił w roli zmiennika, pojawiając się na boisku w 87. minucie.

Piast Gliwice

Michał Masłowski  – 90 minut w wygranym 1:0 ligowym meczu z Koroną Kielce. Pomocnik został ukarany czwartą żółtą kartką w sezonie, przez co pauzować będzie w meczu następnej kolejki, kiedy to do Gliwic przyjedzie Legia.

Ruch Chorzów

Jarosław Niezgoda - w przegranym 1:2 meczu z Arką pojawił się na boisku w 46. minucie, zmieniając byłego legionistę - Jakuba Araka.

I liga

Zagłębie Sosnowiec

Robert Bartczak – przerwa w rozgrywkach I ligi. Zagłębie zagrało w ten weekend sparing z Polonią Bytom (1:2), ale żaden z wypożyczonych legionistów nie pojawił się na boisku.

Konrad Handzlik - przerwa w rozgrywkach I ligi.

Tin Matić – przerwa w rozgrywkach I ligi.

Arkadiusz Najemski - przerwa w rozgrywkach I ligi.

Jakub Szumski - przerwa w rozgrywkach I ligi.

Pogoń Siedlce

Rafał Makowski - przerwa w rozgrywkach I ligi. Dla zawodników Pogoni ważną informacją jest fakt, że dotychczasowy trener drużyny - Dariusz Banasik podpisał kontrakt z Zagłębiem Sosnowiec i w rundzie wiosennej poprowadzi ten zespół. Nieznane jeszcze jest nazwisko jego następcy w Siedlcach.

Alban Sulejmani – przerwa w rozgrywkach I ligi.

Stomil Olsztyn

Aleksander Karbowiak - przerwa w rozgrywkach I ligi.

Wigry Suwałki

Miłosz Kozak - przerwa w rozgrywkach I ligi. W tygodniu Wigry zremisowały 1:1 z GKS Jastrzębie w rewanżowym spotkaniu ćwierćfinału Pucharu Polski i niespodziewanie awansowały do półfinału tych rozgrywek. Milosz pojawił się na boisku w 76. minucie gry.