vs Pogoń Szczecin

2016-11-29 12:48:00

Wypożyczeni: Najemski z bramką, Matić z asystą

Autor: JJ Fot. Jacek Prondzynski
W ten weekend na polskich boiskach mogliśmy zobaczyć dwunastu zawodników Legii, którzy obecnie przebywają na wypożyczeniach w innych klubach.

Na boiskach LOTTO Ekstraklasy w miniony weekend pojawili się wszyscy czterej legioniści wypożyczeni do innych klubów. Nie mieli oni jednak powodów do zadowolenia, gdyż ani Arka, ani Piast, ani Ruch Chorzów nie odniosły zwycięstwa. Dużo więcej powodów do radości miała grupa Wojskowych wypożyczona do Zagłębia Sosnowiec – Arkadiusz Najemski zdobył bramkę, a Tin Matić asystę w wygranym 2:0 wyjazdowym meczu z Pogonią Siedlce.

LOTTO Ekstraklasa

Arka Gdynia

Konrad Jałocha - 90 minut w przegranym 1:5 spotkaniu z Wisłą Kraków.
Mateusz Szwoch – od 67. minuty w przegranym 1:5 spotkaniu z Wisłą Kraków.

Piast Gliwice

Michał Masłowski  – od 83. minuty w zremisowanym 0:0 spotkaniu z Wisłą Płock.

Ruch Chorzów

Jarosław Niezgoda - 45 minut w przegranym 1:2 spotkaniu z Jagiellonią Białystok.

I liga

Zagłębie Sosnowiec

Robert Bartczak – zmieniony w 20. minucie wygranego 2:0 spotkania z Pogonią Siedlce z powodu kontuzji.
Konrad Handzlik - nie grał w wygranym 2:0 spotkaniu z Pogonią Siedlce.
Tin Matić – 90 minut w wygranym 2:0 spotkaniu z Pogonią Siedlce. Chorwat zanotował w tym meczu asystę oraz otrzymał żółtą kartkę.
Arkadiusz Najemski - 90 minut w wygranym 2:0 spotkaniu z Pogonią Siedlce.
Jakub Szumski - 90 minut w wygranym 2:0 spotkaniu z Pogonią Siedlce.

Pogoń Siedlce

Rafał Makowski - 70 minut w przegranym 0:2 spotkaniu z Zagłębiem Sosnowiec.
Alban Sulejmani – nie grał w przegranym 0:2 spotkaniu z Zagłębiem Sosnowiec.

Stomil Olsztyn

Aleksander Karbowiak - nie grał w zremisowanym 1:1 spotkaniu z Bytovią Bytów

Wigry Suwałki

Miłosz Kozak - 90 minut w wygranym 5:4 spotkaniu ze Zniczem Pruszków.

II liga

Legionovia Legionowo

Ernest Dzięcioł - od 81. minuty w zremisowanym 1:1 spotkaniu z Błękitnymi Stargard Szczeciński.
Arkadiusz Madeński - od 81. minuty w przegranym 0-1 spotkaniu z Radomiakiem Radom