vs Lechia Gdańsk

2019-06-21 23:45:00

Występ Kulenovicia w meczu ME U-21

Autor: PG
Młodzieżowa reprezentacja Chorwacji przegrała 0:1 z Francją w drugim meczu mistrzostw Europy do lat 21. Sandro Kulenović pojawił się na murawie w 56. minucie zastępując Marina Jakolisa.

Gola na wagę trzech punktów strzelił po uderzeniu piłki głową Moussa Dembele. Kulenović pokazał się z dobrej strony. W 68. minucie był bliski wyrównania, jednak po indywidualnej akcji i zmyleniu jednego z obrońców, trafił w słupek. Po dwóch spotkaniach reprezentacja Chorwacji z zerowym dorobkiem punktowym plasuje się na ostatnim miejscu w grupie C.

Francja - Chorwacja 1:0 (1:0)

Gol: Dembele (8')

Francja: Bernardoni - Dagba, Konate, Upamecano, Sarr - Ikone, Ntcham (Aouar 65'), Tousart, Thuram (del Castillo 65') - Reine-Adelaide (73') - Dembele

Chorwacja: Posavec - Umerović, Boreković, Katić, Sosa - Moro, Sunjić, Vlasić - Murić (Brekalo 63'), Jakolis (Kulenović 56'), Ivanusec (Halilović 86')