Ta strona używa cookie.
Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
AKCEPTUJĘ

Aktualności

2016-12-17 02:00:00
Newsletter

Zapełnijmy stadion na Górnik z myślą o Ajaksie!

Autor: Legia Warszawa Fot. Grafika Tomasz Grzybek
Niedzielnym spotkaniem z Górnikiem Łęczna zakończymy niezwykły piłkarski rok przy #Ł3, będący także rokiem Stulecia naszego Klubu. Niedziela, godzina 18. – na tym wyjątkowym meczu nie może Cię zabraknąć! Wesprzyj Legię kupując bilet, a zwiększysz w ten sposób swoje szanse na zakup wejściówki na mecz 1/16 Ligi Europy i obejrzenie na żywo meczu z Ajaksem Amsterdam. Zapełnijmy razem cały stadion!

TUTAJ KUPISZ BILET 

NA MECZ Z GÓRNIKIEM ŁĘCZNA

 

Nie masz karnetu na Legię? Kup bilet na niedzielny (godz. 18.) mecz z Górnikiem Łęczna i przyjdź na stadion, zwiększając swoje szanse na zakup wejściówki na potyczkę z Ajaksem Amsterdam. Spotkanie z Górnikiem – który przyjedzie na Łazienkowską już z nowym trenerem Franciszkiem Smudą – będzie także ostatnią okazją do zobaczenia w akcji naszych mistrzów, zdobywców Pucharu Polski i uczestników UEFA Champions League, którzy zajmując w grupie trzecie miejsce awansowali do Ligi Europy.

Podziękujmy naszym bohaterom za wspaniałe emocje, którymi raczyli nas w roku Stulecia naszego Klubu! Rywalem legionistów w 1/16 finału tych rozgrywek będzie holenderski Ajax Amsterdam. Ponieważ przy dystrybucji biletów na to spotkanie stosowany będzie system nagradzający frekwencję na ligowych meczach przy #Ł3 w tym roku, pojawiając się na batalii z Górnikiem zwiększasz swoje szanse na możliwość obejrzenia na żywo starcia z wicemistrzem Holandii. To ostatnia okazja w tym roku, by dopisać do swojego konta kolejne spotkanie przy #Ł3.

Legia jest obecnie na fali, a piłkarze Jacka Magiery regularnie serwują przeciwnikom po kilka goli w każdym spotkaniu. W ostatnich 10 meczach legioniści strzelili ich aż 31 – pytanie ile zdobędą w niedzielę o godz. 18.? Przekonaj się o tym na żywo podczas ostatniego meczu w tym roku z Górnikiem i dopingują swoją drużynę w walce o obronę mistrzowskiego tytułu.

Razem zapełnijmy stadion – mamy na to wielką szansę, gdyż pod nieobecność kibiców drużyny gości, cały obiekt jest do naszej dyspozycji!

 

TUTAJ KUPISZ BILET 

NA MECZ Z GÓRNIKIEM ŁĘCZNA

 

Legia Warszawa organizuje promocję dla posiadaczy kart MasterCard oraz kart Maestro na zakup biletów z 25% zniżką. Wystarczy w Strefie Kibica dokonać płatności w technologii Masterpass, aby uzyskać zniżkę przy zakupie biletów. Promocja dotyczy wszystkich biletów zakupionych na sektory zwykłe, z wyłączeniem sektorów biznesowych Silver, Gold oraz lóż biznesowych. Szczegółowy regulamin promocji znajduje się w tym miejscu.

Więcej na temat Masterpass mozna przeczytać w oficjalnej informacji na naszej stronie.


Zapraszamy do Strefy Kibica lub do kas Klubu przy ul. Łazienkowskiej 3.


Zachęcamy do korzystania z zakupu biletów w systemie online również te osoby, które nie posiadają karty kibica. Osoby, które jednak zdecydują się na zakup w kasach Klubu informujemy, że dla Waszej wygody na dwa dni przed meczem z Górnikiem Łęczna kasy Legii i POK będą otwarte dłużej, tj. w piątek 16.12 oraz w sobotę 17.12 w godz. 8:00 - 21:00. Dodatkowo od poniedziałku 12.12 kasa nr 1 będzie otwarta od godz. 8:00. W dniu meczu POK będzie czynny od 8:00.Zapoznaj się z regulaminem sprzedaży biletów na sezon 2016/17.

 

KUPUJĘ BILET BEZ KARTY KIBICA

 

MÓJ PIERWSZY MECZ NA LEGII

 

KARTA KIBICA - JAK WYROBIĆ

 

RABATY - UCZNIOWIE, STUDENCI, SENIORZY

 

BILETY VIP

 


    Legia Warszawa

Komentarze użytkowników

Komentowanie wymaga zalogowania się do systemu

Toudi
Toudi
Porucznik
2016-12-14 15:59:45
trzeba było zrobić pakiet. górnik i ajax :) chodzą słuchy, oby nie do końca prawdziwe , że odejdą Jodłowiec / dostał wolne/, Pazdan, Bereszyński. Zgodę ponoć ma Broź, o Niko nie wspominając. ktoś jeszcze ? obrona by się posypała.
Bem77
2016-12-16 13:30:45
za 2 miesiące Ajax :)

Legia na YouTube

Legia na Facebooku

Legia na Twitterze

FANSTORE

Cena 159
PLN
Cena 69,90
PLN
Cena 249
PLN