Legia Warszawa
vs Raków Częstochowa
Czas do meczu
Ta strona używa cookie.
Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
AKCEPTUJĘ

Aktualności

2016-07-27 22:00:00
Newsletter

Żewłakow: Langil doda jakości

Autor: Jakub Jarząbek Fot. Mateusz Kostrzewa
O komentarz do sprowadzenia na Łazienkowską 3 Steevena Langila poprosiliśmy dyrektora sportowego Legii Warszawa Michała Żewłakowa. Nowy zawodnik naszego Klubu ma wzmocnić rywalizację na skrzydłach, wnieść odpowiednią jakość i umiejętności piłkarskie.

Co możesz nam powiedzieć o Steevenie Langilu?

 

To jest piłkarz, który wniesie jakość do naszej drużyny. To skrzydłowy, który może grać zarówno na prawej i lewej stronie. To zawodnik, który potrafi dobrze dograć piłkę, strzelić gola i dryblować. Mamy nadzieję, że to urozmaici naszą grę ofensywną i da trenerowi trochę wariantów, po dotychczasowych odejściach z Klubu, które mamy w obecnym oknie transferowym.

 

Jak ważny był fakt, że wcześniej występował w jednej drużynie z Thibault Moulinem?

 

Myślę, że to nie był najbardziej istotny fakt. To jest coś co po prostu sprawi, że i Thibault i Steeven poczują się szybciej dobrze w naszym Klubie i szybciej się zaaklimatyzują w Legii. Był to piłkarz obserwowany przez dłuższy czas przez trenera, więc wybór ten nie był przypadkowy.

 

Czyli rozumiemy, że trener w pełni aprobuje transfer tego piłkarza?

 

Zdecydowanie tak. Jeśli chodzi o transfery to zawsze dyskutujemy i rozmawiamy z trenerem tak, żeby nie było absolutnie żadnych nieścisłości.


    Legia Warszawa

Komentarze użytkowników

Komentowanie wymaga zalogowania się do systemu

Legia na YouTube

Legia na Facebooku

Legia na Twitterze

FANSTORE

Cena 89
PLN
Cena 114,50
PLN
Cena 119
PLN