2018-03-14 10:48:00

Żłóż życzenia na meczu z Wisłą

Ligowy klasyk – Legia vs Wisła (18 marca 2018 r., o godz. 18.), tysiące widzów na trybunach, gorący doping i… Twoje życzenia, które wyświetlimy na telebimach w trakcie meczu. Taką niespodziankę bliska Ci osoba będzie wspominać z wyjątkowym sentymentem. Przy okazji pomożesz podopiecznym Fundacji Legii.

Rywalizacja Legii z Wisłą Kraków to kawał historii polskiej piłki. Dwa kluby, które zdobyły najwięcej tytułów mistrzowskich w XXI w. i zajmują czołowe miejsca w ligowej tabeli wszech czasów. Chcesz, żeby wyjątkowa dla Ciebie osoba w trakcie niedzielnego klasyku otrzymała życzenia? Prześlij nam ich treść, a my wyświetlimy ją na telebimach. Limit wynosi 70 znaków (razem ze spacjami), dodatkowo możesz załączyć zdjęcie. Zapraszamy do wyboru jednej z trzech możliwości:

1) wyświetlenie grafiki z życzeniami na telebimie w I lub II połowie meczu - 150 zł

2) wyświetlenie grafiki z życzeniami na telebimie oraz odczytanie ich przez spikera w przerwie meczu - 200 zł

3) wyświetlenie zdjęcia oraz odczytanie życzeń przez spikera w przerwie meczu - 200 zł

Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem: marta.matczak@legia.pl do piątku, 16 marca 2018 roku, do godz. 18:00. Liczba życzeń, które będziemy mogli zaprezentować, jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.