2018-03-01 12:30:00

Złóż życzenia na telebimie podczas meczu z Lechem

Autor: LW
Spraw fantastyczną niespodziankę bliskiej Ci osobie i prześlij nam życzenia, które wyświetlimy na telebimach w trakcie hitowego meczu Legia Warszawa - Lech Poznań (4 marca 2018 r., o godz. 18.). Przy okazji wesprzesz działalność Fundacji Legii.

Legia vs Lech - ta rywalizacja rozpala emocje całej piłkarskiej Polski. Chcesz, żeby Twoja bliska osoba była częścią tego widowiska? Prześlij nam treść życzeń, a my wyświetlimy je podczas meczu. Limit wynosi 70 znaków (razem ze spacjami), dodatkowo możesz załączyć zdjęcie. Zapraszamy do wyboru jednej z trzech możliwości:

1) wyświetlenie grafiki z życzeniami na telebimie w I lub II połowie meczu - 150 zł

2) wyświetlenie grafiki z życzeniami na telebimie oraz odczytanie ich przez spikera w przerwie meczu - 200 zł

3) wyświetlenie zdjęcia oraz odczytanie życzeń przez spikera w przerwie meczu - 200 zł

Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem: marta.matczak@legia.pl do piątku, 2 marca 2018 roku, do godz. 16:00. Liczba życzeń, które będziemy mogli zaprezentować, jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Składając życzenia na telebimie, pomagasz realizować cele Fundacji Legii, czyli m.in. aktywizację fizyczną i społeczną poprzez sport.