Ta strona używa cookie.
Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
AKCEPTUJĘ

Aktualności

2017-01-06 13:00:00
Newsletter

Znakomici goście na obozach Legia Soccer Schools

Autor: Maciej Jarmoliński Fot. Mateusz Kostrzewa, Jacek Prondzynski, Janusz Partyka
Obozy Legia Soccer Schools to natłok atrakcji dla naszych podopiecznych. Młodzi legioniści oprócz strzelania bramek zwiedzają muzea, grają w podchody i bawią się w dziennikarzy sportowych. Każdy z nich czeka jednak na spotkanie ze swoimi idolami.

ZAPISZ DZIECKO NA ZIMOWE OBOZY PIŁKARSKIE LEGII! - KLIKNIJ

 

Każdego roku uczestnicy obozów Legia Soccer Schools mają okazję poznać zawodników pierwszej drużyny Legii. Odwiedzili nas już piłkarze, tacy jak Inaki Astiz – pierwszy Hiszpan występujący w Legii Warszawa. Wychowanek Osasuny, obrońca, który w stołecznym zespole spędził 7 sezonów.  W spotkaniu z dziećmi towarzyszyli mu piłkarscy reprezentanci Polski - Tomasz Kiełbowicz, który w naszym klubie zagrał aż 339 (!) spotkań oraz Marcin Żewłakow, który obecnie pracuje w Legii jako scout.

 


Podczas innego z naszych obozów dzieci miały przyjemność poznać Dominika Furmana, wychowanka warszawskiej Legii oraz obecnych zawodników Klubu, czyli Łukasza Brozia oraz Adama Ryczkowskiego. Wszystkie dzieci miały okazję do zadania pytań swoim idolom, a podczas kolejnego etapu spotkania role się odwróciły – to piłkarze zadawali pytania urządzając dzieciom konkurs z wiedzy o piłce i stołecznym klubie. Oczywiście, żaden z uczestników obozu nie wyszedł ze spotkania bez autografu.

 

 


Dzieciaki miały też okazję poznać Aleksandara Vukovica. Rekordzistę pod względem ilości rozegranych  spotkań w Ekstraklasie przez obcokrajowców. Człowieka, który jako zawodnik w warszawskiej Legii spędził 6 lat, a po zakończeniu kariery piłkarskiej kontynuuje swoją przygodę z futbolem jako członek sztabu szkoleniowego. Obecnie jest asystentem Jacka Magiery, trenera pierwszego zespołu Legii Warszawa i jednym z głównym architektów fenomenalnej gry, którą obecnie cieszą nas wszystkich zawodnicy Wojskowych.
 
Spotkania dzieci z piłkarzami Legii prowadzone były przez Pana Wojciecha Hadaja, który w roli spikera pracował w klubie przez 20 lat – postać, która w Legii Warszawa uważana jest już za kultową.  

Mecz z AS Trencin był kolejną okazją do sprawienia dzieciakom niespodzianki. Nasi obozowicze mieli okazję wyprowadzić piłkarzy na boisko i aktywnie uczestniczyć w zagrzewaniu do meczu naszych zawodników z poziomu murawy! Wszystko to miało miejsce na meczu eliminacji do Ligi Mistrzów – zarówno dzieci jak i trenerzy byli zachwyceni!
  
Jakby atrakcji było mało - uczestnicy naszych letnich obozów brali później udział w spotkaniu, które z pewnością zapamiętają na bardzo, bardzo długo! Wygrana bardzo zbliżyła nas do awansu do najbardziej prestiżowych klubowych rozgrywek Europy i w ramach podziękowania za zwycięstwo – uczestnicy obozów Legia Soccer Schools urządzili piłkarzom szpaler przed treningiem! Mile zaskoczeni całym przedsięwzięciem piłkarze, jak na przykład Michał Pazdan i Aleksandar Prijović chętnie odpowiadali na pytania i rozdawali autografy młodym adeptom piłki nożnej.

 


   
Zimowe obozy piłkarskie Legia Soccer Schools to nie tylko okazja do podnoszenia przez dzieci swoich piłkarskich umiejętności.  Oprócz tego nasi podopieczni rozwijają się poprzez udział w zróżnicowanych, nie tylko sportowych, zabawach i mogą spełniać swoje marzenia – spotykając zawodników, których znają i podziwiają.

 

 

 

ZAPISZ DZIECKO NA ZIMOWE OBOZY PIŁKARSKIE LEGII! - KLIKNIJ


    Legia Warszawa

Komentarze użytkowników

Komentowanie wymaga zalogowania się do systemu

Legia na YouTube

Legia na Facebooku

Legia na Twitterze

FANSTORE

Cena 159
PLN
Cena 69,90
PLN
Cena 249
PLN