Legia Warszawa
vs Sandecja Nowy Sącz
Time to kick off
THIS WEBSISTE USES COOKIES.
Find out more about why we use it and how you can change the cookies settings in a web browser. By using this website you agree to use cookies, according to the current settings in your browser.
ACCEPT

III liga 2016/2017

1. matchday
Legia II Warszawa Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 06.08.2016 12:00 2:3 (1:1)
Ruch Wysokie Mazowieckie Jagiellonia II Białystok 06.08.2016 16:00 1:1 (0:1)
ŁKS 1926 Łomża MKS Ełk 06.08.2016 16:00 0:1 (0:1)
Ursus Warszawa Huragan Morąg 06.08.2016 16:00 1:1 (0:0)
Motor Lubawa Pelikan Łowicz 06.08.2016 16:00 1:2 (0:1)
Huragan Wołomin ŁKS Łódź 06.08.2016 16:00 0:3 (0:0)
Concordia Elbląg Sokół Aleksandrów Łdz. 06.08.2016 17:00 1:1 (0:1)
Lechia Tomaszów Maz. Sokół Ostróda 06.08.2016 17:00 2:2 (0:1)
Widzew Łódź Świt Nowy Dwór Maz. 07.08.2016 17:00 2:0 (0:0)
2. matchday
Świt Nowy Dwór Maz. Concordia Elbląg 12.08.2016 19:00 2:0 (1:0)
Motor Lubawa Widzew Łódź 13.08.2016 16:00 0:2 (0:2)
Huragan Morąg Huragan Wołomin 13.08.2016 17:00 0:2 (0:0)
MKS Ełk Ursus Warszawa 13.08.2016 17:00 0:1 (0:0)
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie ŁKS 1926 Łomża 13.08.2016 17:00 2:1 (2:1)
Sokół Ostróda Legia II Warszawa 13.08.2016 18:00 0:2 (0:1)
Sokół Aleksandrów Łdz. Lechia Tomaszów Maz. 13.08.2016 18:00 2:3 (0:1)
Pelikan Łowicz Jagiellonia II Białystok 14.08.2016 17:00 1:2 (1:1)
ŁKS Łódź Ruch Wysokie Mazowieckie 14.08.2016 17:00 7:0 (2:0)
3. matchday
Jagiellonia II Białystok ŁKS Łódź 20.08.2016 11:00 0:0
Legia II Warszawa Sokół Aleksandrów Łdz. 20.08.2016 12:00 2:1 (0:0)
ŁKS 1926 Łomża Sokół Ostróda 20.08.2016 16:00 2:0 (2:0)
Ursus Warszawa Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 20.08.2016 16:00 1:3 (0:1)
Concordia Elbląg Motor Lubawa 20.08.2016 17:00 5:1 (2:0)
Pelikan Łowicz Widzew Łódź 20.08.2016 17:00 0:1 (0:1)
Lechia Tomaszów Maz. Świt Nowy Dwór Maz. 21.08.2016 11:00 1:1 (1:0)
Ruch Wysokie Mazowieckie Huragan Morąg 21.08.2016 17:00 2:0 (0:0)
Huragan Wołomin MKS Ełk 21.08.2016 17:00 0:1 (0:1)
4. matchday
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie Huragan Wołomin 24.08.2016 17:00 3:1 (1:1)
Motor Lubawa Lechia Tomaszów Maz. 24.08.2016 17:00 1:6 (1:2)
Huragan Morąg Jagiellonia II Białystok 24.08.2016 17:00 3:0 (2:0)
Widzew Łódź Concordia Elbląg 24.08.2016 17:00 2:1 (0:1)
Sokół Aleksandrów Łdz. ŁKS 1926 Łomża 24.08.2016 17:00 0:2 (0:0)
MKS Ełk Ruch Wysokie Mazowieckie 24.08.2016 17:00 0:1 (0:1)
Pelikan Łowicz ŁKS Łódź 24.08.2016 18:00 0:1 (0:1)
Sokół Ostróda Ursus Warszawa 24.08.2016 18:00 0:1 (0:1)
Świt Nowy Dwór Maz. Legia II Warszawa 24.08.2016 19:00 2:1 (2:1)
5. matchday
Lechia Tomaszów Maz. Widzew Łódź 27.08.2016 12:00 1:1 (0:1)
Legia II Warszawa Motor Lubawa 27.08.2016 12:00 2:0 (1:0)
Jagiellonia II Białystok MKS Ełk 27.08.2016 15:00 2:0 (1:0)
Huragan Wołomin Sokół Ostróda 27.08.2016 15:00 0:6 (0:4)
Ursus Warszawa Sokół Aleksandrów Łdz. 27.08.2016 16:00 0:1 (0:0)
ŁKS 1926 Łomża Świt Nowy Dwór Maz. 27.08.2016 16:00 0:0
ŁKS Łódź Huragan Morąg 27.08.2016 17:00 1:0 (0:0)
Ruch Wysokie Mazowieckie Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 27.08.2016 17:00 0:3 (0:1)
Concordia Elbląg Pelikan Łowicz 28.08.2016 11:00 1:2 (1:0)
6. matchday
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie Jagiellonia II Białystok 03.09.2016 16:00 6:0 (2:0)
Concordia Elbląg Lechia Tomaszów Maz. 03.09.2016 16:00 0:3 (0:2)
MKS Ełk ŁKS Łódź 03.09.2016 17:00 1:2 (1:1)
Świt Nowy Dwór Maz. Ursus Warszawa 03.09.2016 17:00 1:1 (1:0)
Motor Lubawa ŁKS 1926 Łomża 03.09.2016 17:00 1:1 (1:1)
Sokół Ostróda Ruch Wysokie Mazowieckie 03.09.2016 18:00 1:1 (0:0)
Pelikan Łowicz Huragan Morąg 04.09.2016 11:15 1:0 (0:0)
Sokół Aleksandrów Łdz. Huragan Wołomin 06.09.2016 18:00 3:0 (1:0)
Legia II Warszawa Widzew Łódź 26.11.2016 12:00 3:1 (1:1)
7. matchday
Huragan Morąg MKS Ełk 10.09.2016 11:00 1:0 (1:0)
Huragan Wołomin Świt Nowy Dwór Maz. 10.09.2016 15:00 1:1 (0:1)
Ursus Warszawa Motor Lubawa 10.09.2016 16:00 6:0 (4:0)
ŁKS 1926 Łomża Widzew Łódź 10.09.2016 17:00 0:0
Jagiellonia II Białystok Sokół Ostróda 11.09.2016 13:00 1:1 (0:1)
ŁKS Łódź Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 11.09.2016 16:00 3:0 (2:0)
Legia II Warszawa Concordia Elbląg 11.09.2016 16:00 4:3 (3:1)
Ruch Wysokie Mazowieckie Sokół Aleksandrów Łdz. 11.09.2016 17:00 0:1 (0:1)
Lechia Tomaszów Maz. Pelikan Łowicz 27.11.2016 11:00 0:0
8. matchday
Świt Nowy Dwór Maz. Ruch Wysokie Mazowieckie 14.09.2016 19:00 4:0 (1:0)
Sokół Aleksandrów Łdz. Jagiellonia II Białystok 17.09.2016 12:00 1:1 (1:0)
Pelikan Łowicz MKS Ełk 17.09.2016 16:00 1:0 (1:0)
Concordia Elbląg ŁKS 1926 Łomża 17.09.2016 16:00 0:0
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie Huragan Morąg 17.09.2016 16:00 1:1 (0:0)
Motor Lubawa Huragan Wołomin 17.09.2016 16:00 0:2 (0:2)
Lechia Tomaszów Maz. Legia II Warszawa 18.09.2016 11:00 1:4 (0:1)
Sokół Ostróda ŁKS Łódź 18.09.2016 11:00 0:1 (0:0)
Widzew Łódź Ursus Warszawa 18.09.2016 17:00 2:1 (0:0)
9. matchday
Legia II Warszawa Pelikan Łowicz 24.09.2016 12:00 2:1 (2:1)
Huragan Wołomin Widzew Łódź 24.09.2016 15:00 0:4 (0:3)
ŁKS 1926 Łomża Lechia Tomaszów Maz. 24.09.2016 15:00 1:1 (1:0)
Huragan Morąg Sokół Ostróda 24.09.2016 16:00 3:1 (1:0)
Jagiellonia II Białystok Świt Nowy Dwór Maz. 24.09.2016 16:00 0:2 (0:0)
Ursus Warszawa Concordia Elbląg 24.09.2016 16:00 0:2 (0:0)
MKS Ełk Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 24.09.2016 17:00 1:1 (1:0)
ŁKS Łódź Sokół Aleksandrów Łdz. 25.09.2016 16:00 2:0 (1:0)
Ruch Wysokie Mazowieckie Motor Lubawa 25.09.2016 17:00 3:0 (3:0)
10. matchday
Legia II Warszawa ŁKS 1926 Łomża 01.10.2016 12:00 1:2 (0:1)
Sokół Aleksandrów Łdz. Huragan Morąg 01.10.2016 13:00 1:1 (0:1)
Motor Lubawa Jagiellonia II Białystok 01.10.2016 15:00 1:2 (0:0)
Concordia Elbląg Huragan Wołomin 01.10.2016 16:00 2:0 (1:0)
Świt Nowy Dwór Maz. ŁKS Łódź 01.10.2016 16:00 1:1 (0:1)
Sokół Ostróda MKS Ełk 01.10.2016 18:00 3:2 (1:0)
Lechia Tomaszów Maz. Ursus Warszawa 02.10.2016 11:00 4:1 (2:0)
Pelikan Łowicz Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 02.10.2016 11:15 1:3 (1:2)
Widzew Łódź Ruch Wysokie Mazowieckie 02.10.2016 16:30 4:2 (2:0)
11. matchday
Ursus Warszawa Legia II Warszawa 08.10.2016 15:00 1:2 (0:2)
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie Sokół Ostróda 08.10.2016 15:00 4:1 (1:1)
Huragan Wołomin Lechia Tomaszów Maz. 08.10.2016 15:00 1:2 (1:0)
Huragan Morąg Świt Nowy Dwór Maz. 08.10.2016 15:00 1:1 (1:0)
ŁKS 1926 Łomża Pelikan Łowicz 08.10.2016 15:00 1:1 (1:0)
MKS Ełk Sokół Aleksandrów Łdz. 08.10.2016 17:00 3:2 (1:1)
Jagiellonia II Białystok Widzew Łódź 09.10.2016 13:00 1:1 (0:0)
ŁKS Łódź Motor Lubawa 09.10.2016 15:00 4:0 (3:0)
Ruch Wysokie Mazowieckie Concordia Elbląg 09.10.2016 17:00 3:1 (2:0)
12. matchday
Legia II Warszawa Huragan Wołomin 15.10.2016 12:00 5:0 (3:0)
Motor Lubawa Huragan Morąg 15.10.2016 15:00 0:5 (0:3)
Sokół Aleksandrów Łdz. Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 15.10.2016 15:00 1:0 (0:0)
Concordia Elbląg Jagiellonia II Białystok 15.10.2016 15:30 1:1 (0:1)
Świt Nowy Dwór Maz. MKS Ełk 15.10.2016 16:00 1:1 (0:1)
ŁKS 1926 Łomża Ursus Warszawa 15.10.2016 16:00 1:2 (0:0)
Lechia Tomaszów Maz. Ruch Wysokie Mazowieckie 16.10.2016 11:00 5:0 (4:0)
Pelikan Łowicz Sokół Ostróda 16.10.2016 11:15 1:0 (0:0)
ŁKS Łódź Widzew Łódź 16.10.2016 15:00 2:2 (1:0)
13. matchday
MKS Ełk Motor Lubawa 22.10.2016 15:00 6:1 (2:1)
Ursus Warszawa Pelikan Łowicz 22.10.2016 15:00 1:0 (0:0)
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie Świt Nowy Dwór Maz. 22.10.2016 15:00 1:2 (0:1)
Huragan Wołomin ŁKS 1926 Łomża 22.10.2016 15:00 2:0 (2:0)
Huragan Morąg Widzew Łódź 22.10.2016 15:00 3:0 (2:0)
Sokół Ostróda Sokół Aleksandrów Łdz. 22.10.2016 18:00 1:0 (0:0)
Jagiellonia II Białystok Lechia Tomaszów Maz. 23.10.2016 13:00 0:2 (0:1)
ŁKS Łódź Concordia Elbląg 23.10.2016 14:00 2:1 (1:0)
Ruch Wysokie Mazowieckie Legia II Warszawa 23.10.2016 17:00 1:2 (1:2)
14. matchday
Legia II Warszawa Jagiellonia II Białystok 29.10.2016 0:2 (0:0)
Ursus Warszawa Huragan Wołomin 29.10.2016 13:00 4:0 (1:0)
ŁKS 1926 Łomża Ruch Wysokie Mazowieckie 29.10.2016 14:00 3:0 (1:0)
Concordia Elbląg Huragan Morąg 29.10.2016 14:00 1:0 (0:0)
Motor Lubawa Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 29.10.2016 14:00 0:4 (0:2)
Świt Nowy Dwór Maz. Sokół Ostróda 29.10.2016 16:00 0:1 (0:1)
Lechia Tomaszów Maz. ŁKS Łódź 30.10.2016 11:00 0:1 (0:0)
Pelikan Łowicz Sokół Aleksandrów Łdz. 30.10.2016 11:15 2:1 (0:1)
Widzew Łódź MKS Ełk 30.10.2016 14:00 2:1 (1:0)
15. matchday
Sokół Aleksandrów Łdz. Świt Nowy Dwór Maz. 05.11.2016 13:00 1:1 (0:1)
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie Widzew Łódź 05.11.2016 13:00 3:2 (0:2)
Huragan Wołomin Pelikan Łowicz 05.11.2016 13:30 0:4 (0:2)
Huragan Morąg Lechia Tomaszów Maz. 05.11.2016 14:00 0:0
MKS Ełk Concordia Elbląg 05.11.2016 15:00 1:3 (0:2)
Sokół Ostróda Motor Lubawa 05.11.2016 18:00 2:0 (1:0)
Jagiellonia II Białystok ŁKS 1926 Łomża 06.11.2016 13:00 2:0 (1:0)
ŁKS 1926 Łomża Legia II Warszawa 06.11.2016 13:00 1:1 (0:0)
Ruch Wysokie Mazowieckie Ursus Warszawa 06.11.2016 17:00 0:2 (0:1)
16. matchday
Huragan Wołomin Ruch Wysokie Mazowieckie 12.11.2016 0:0
Ursus Warszawa Jagiellonia II Białystok 12.11.2016 13:00 2:2 (0:1)
Motor Lubawa Sokół Aleksandrów Łdz. 12.11.2016 13:00 0:6 (0:3)
Concordia Elbląg Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 12.11.2016 13:30 2:5 (0:3)
Widzew Łódź Sokół Ostróda 12.11.2016 14:00 0:0
Lechia Tomaszów Maz. MKS Ełk 13.11.2016 11:00 2:0 (0:0)
Pelikan Łowicz Świt Nowy Dwór Maz. 13.11.2016 11:15 4:1 (4:1)
ŁKS 1926 Łomża ŁKS Łódź 13.11.2016 13:30 0:0
Legia II Warszawa Huragan Morąg 04.03.2017 :
17. matchday
Świt Nowy Dwór Maz. Motor Lubawa 19.11.2016 6:0 (3:0)
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie Lechia Tomaszów Maz. 19.11.2016 2:2 (1:1)
Sokół Ostróda Concordia Elbląg 19.11.2016 7:3 (4:0)
Sokół Aleksandrów Łdz. Widzew Łódź 19.11.2016 3:1 (1:0)
Huragan Morąg ŁKS 1926 Łomża 19.11.2016 13:00 2:0 (2:0)
MKS Ełk Legia II Warszawa 19.11.2016 14:00 2:2 (1:1)
Jagiellonia II Białystok Huragan Wołomin 20.11.2016 13:00 2:0 (0:0)
ŁKS Łódź Ursus Warszawa 20.11.2016 13:30 3:1 (3:0)
Ruch Wysokie Mazowieckie Pelikan Łowicz 20.11.2016 17:00 0:2 (0:1)
18. matchday
MKS Ełk ŁKS 1926 Łomża 01.01.1970 01:00 01:00
Sokół Aleksandrów Łdz. Concordia Elbląg 01.01.1970 01:00 01:00
Huragan Morąg Ursus Warszawa 01.01.1970 01:00 01:00
Sokół Ostróda Lechia Tomaszów Maz. 01.01.1970 01:00 01:00
Pelikan Łowicz Motor Lubawa 01.01.1970 01:00 01:00
ŁKS Łódź Huragan Wołomin 01.01.1970 01:00 01:00
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie Legia II Warszawa 01.01.1970 01:00 01:00
Świt Nowy Dwór Maz. Widzew Łódź 01.01.1970 01:00 01:00
Jagiellonia II Białystok Ruch Wysokie Mazowieckie 01.01.1970 01:00 01:00
19. matchday
Lechia Tomaszów Maz. Sokół Aleksandrów Łdz. 01.01.1970 01:00 01:00
Ursus Warszawa MKS Ełk 01.01.1970 01:00 01:00
Jagiellonia II Białystok Pelikan Łowicz 01.01.1970 01:00 01:00
Concordia Elbląg Świt Nowy Dwór Maz. 01.01.1970 01:00 01:00
ŁKS 1926 Łomża Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 01.01.1970 01:00 01:00
Ruch Wysokie Mazowieckie ŁKS Łódź 01.01.1970 01:00 01:00
Widzew Łódź Motor Lubawa 01.01.1970 01:00 01:00
Legia II Warszawa Sokół Ostróda 01.01.1970 01:00 01:00
Huragan Wołomin Huragan Morąg 01.01.1970 01:00 01:00
20. matchday
Sokół Aleksandrów Łdz. Legia II Warszawa 01.01.1970 01:00 01:00
Widzew Łódź Pelikan Łowicz 01.01.1970 01:00 01:00
Huragan Morąg Ruch Wysokie Mazowieckie 01.01.1970 01:00 01:00
Sokół Ostróda ŁKS 1926 Łomża 01.01.1970 01:00 01:00
Motor Lubawa Concordia Elbląg 01.01.1970 01:00 01:00
ŁKS Łódź Jagiellonia II Białystok 01.01.1970 01:00 01:00
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie Ursus Warszawa 01.01.1970 01:00 01:00
Świt Nowy Dwór Maz. Lechia Tomaszów Maz. 01.01.1970 01:00 01:00
MKS Ełk Huragan Wołomin 01.01.1970 01:00 01:00
21. matchday
Lechia Tomaszów Maz. Motor Lubawa 01.01.1970 01:00 01:00
Ursus Warszawa Sokół Ostróda 01.01.1970 01:00 01:00
Jagiellonia II Białystok Huragan Morąg 01.01.1970 01:00 01:00
Concordia Elbląg Widzew Łódź 01.01.1970 01:00 01:00
ŁKS 1926 Łomża Sokół Aleksandrów Łdz. 01.01.1970 01:00 01:00
Ruch Wysokie Mazowieckie MKS Ełk 01.01.1970 01:00 01:00
Legia II Warszawa Świt Nowy Dwór Maz. 01.01.1970 01:00 01:00
Huragan Wołomin Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 01.01.1970 01:00 01:00
ŁKS Łódź Pelikan Łowicz 01.01.1970 01:00 01:00
22. matchday
Widzew Łódź Lechia Tomaszów Maz. 01.01.1970 01:00 01:00
Huragan Morąg ŁKS Łódź 01.01.1970 01:00 01:00
Sokół Ostróda Huragan Wołomin 01.01.1970 01:00 01:00
Motor Lubawa Legia II Warszawa 01.01.1970 01:00 01:00
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie Ruch Wysokie Mazowieckie 01.01.1970 01:00 01:00
Świt Nowy Dwór Maz. ŁKS 1926 Łomża 01.01.1970 01:00 01:00
Pelikan Łowicz Concordia Elbląg 01.01.1970 01:00 01:00
MKS Ełk Jagiellonia II Białystok 01.01.1970 01:00 01:00
Sokół Aleksandrów Łdz. Ursus Warszawa 01.01.1970 01:00 01:00
23. matchday
Lechia Tomaszów Maz. Concordia Elbląg 01.01.1970 01:00 01:00
Huragan Wołomin Sokół Aleksandrów Łdz. 01.01.1970 01:00 01:00
ŁKS Łódź MKS Ełk 01.01.1970 01:00 01:00
Ursus Warszawa Świt Nowy Dwór Maz. 01.01.1970 01:00 01:00
Jagiellonia II Białystok Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 01.01.1970 01:00 01:00
Widzew Łódź Legia II Warszawa 01.01.1970 01:00 01:00
ŁKS 1926 Łomża Motor Lubawa 01.01.1970 01:00 01:00
Ruch Wysokie Mazowieckie Sokół Ostróda 01.01.1970 01:00 01:00
Huragan Morąg Pelikan Łowicz 01.01.1970 01:00 01:00
24. matchday
Sokół Ostróda Jagiellonia II Białystok 01.01.1970 01:00 01:00
Motor Lubawa Ursus Warszawa 01.01.1970 01:00 01:00
Pelikan Łowicz Lechia Tomaszów Maz. 01.01.1970 01:00 01:00
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie ŁKS Łódź 01.01.1970 01:00 01:00
Świt Nowy Dwór Maz. Huragan Wołomin 01.01.1970 01:00 01:00
Concordia Elbląg Legia II Warszawa 01.01.1970 01:00 01:00
MKS Ełk Huragan Morąg 01.01.1970 01:00 01:00
Sokół Aleksandrów Łdz. Ruch Wysokie Mazowieckie 01.01.1970 01:00 01:00
Widzew Łódź ŁKS 1926 Łomża 01.01.1970 01:00 01:00
25. matchday
Ursus Warszawa Widzew Łódź 01.01.1970 01:00 01:00
Jagiellonia II Białystok Sokół Aleksandrów Łdz. 01.01.1970 01:00 01:00
MKS Ełk Pelikan Łowicz 01.01.1970 01:00 01:00
ŁKS 1926 Łomża Concordia Elbląg 01.01.1970 01:00 01:00
Ruch Wysokie Mazowieckie Świt Nowy Dwór Maz. 01.01.1970 01:00 01:00
Huragan Morąg Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 01.01.1970 01:00 01:00
Legia II Warszawa Lechia Tomaszów Maz. 01.01.1970 01:00 01:00
Huragan Wołomin Motor Lubawa 01.01.1970 01:00 01:00
ŁKS Łódź Sokół Ostróda 01.01.1970 01:00 01:00
26. matchday
Sokół Ostróda Huragan Morąg 01.01.1970 01:00 01:00
Motor Lubawa Ruch Wysokie Mazowieckie 01.01.1970 01:00 01:00
Lechia Tomaszów Maz. ŁKS 1926 Łomża 01.01.1970 01:00 01:00
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie MKS Ełk 01.01.1970 01:00 01:00
Świt Nowy Dwór Maz. Jagiellonia II Białystok 01.01.1970 01:00 01:00
Concordia Elbląg Ursus Warszawa 01.01.1970 01:00 01:00
Sokół Aleksandrów Łdz. ŁKS Łódź 01.01.1970 01:00 01:00
Widzew Łódź Huragan Wołomin 01.01.1970 01:00 01:00
Pelikan Łowicz Legia II Warszawa 01.01.1970 01:00 01:00
27. matchday
Jagiellonia II Białystok Motor Lubawa 01.01.1970 01:00 01:00
MKS Ełk Sokół Ostróda 01.01.1970 01:00 01:00
ŁKS 1926 Łomża Legia II Warszawa 01.01.1970 01:00 01:00
Ruch Wysokie Mazowieckie Widzew Łódź 01.01.1970 01:00 01:00
Huragan Morąg Sokół Aleksandrów Łdz. 01.01.1970 01:00 01:00
Huragan Wołomin Concordia Elbląg 01.01.1970 01:00 01:00
ŁKS Łódź Świt Nowy Dwór Maz. 01.01.1970 01:00 01:00
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie Pelikan Łowicz 01.01.1970 01:00 01:00
Ursus Warszawa Lechia Tomaszów Maz. 01.01.1970 01:00 01:00
28. matchday
Sokół Ostróda Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 01.01.1970 01:00 01:00
Motor Lubawa ŁKS Łódź 01.01.1970 01:00 01:00
Lechia Tomaszów Maz. Huragan Wołomin 01.01.1970 01:00 01:00
Świt Nowy Dwór Maz. Huragan Morąg 01.01.1970 01:00 01:00
Concordia Elbląg Ruch Wysokie Mazowieckie 01.01.1970 01:00 01:00
Pelikan Łowicz ŁKS 1926 Łomża 01.01.1970 01:00 01:00
Sokół Aleksandrów Łdz. MKS Ełk 01.01.1970 01:00 01:00
Widzew Łódź Jagiellonia II Białystok 01.01.1970 01:00 01:00
Legia II Warszawa Ursus Warszawa 01.01.1970 01:00 01:00
29. matchday
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie Sokół Aleksandrów Łdz. 01.01.1970 01:00 01:00
Ruch Wysokie Mazowieckie Lechia Tomaszów Maz. 01.01.1970 01:00 01:00
MKS Ełk Świt Nowy Dwór Maz. 01.01.1970 01:00 01:00
Widzew Łódź ŁKS Łódź 01.01.1970 01:00 01:00
Huragan Wołomin Legia II Warszawa 01.01.1970 01:00 01:00
Huragan Morąg Motor Lubawa 01.01.1970 01:00 01:00
Sokół Ostróda Pelikan Łowicz 01.01.1970 01:00 01:00
Ursus Warszawa ŁKS 1926 Łomża 01.01.1970 01:00 01:00
Jagiellonia II Białystok Concordia Elbląg 01.01.1970 01:00 01:00
30. matchday
Motor Lubawa MKS Ełk 01.01.1970 01:00 01:00
Lechia Tomaszów Maz. Jagiellonia II Białystok 01.01.1970 01:00 01:00
Pelikan Łowicz Ursus Warszawa 01.01.1970 01:00 01:00
Świt Nowy Dwór Maz. Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 01.01.1970 01:00 01:00
Concordia Elbląg ŁKS Łódź 01.01.1970 01:00 01:00
ŁKS 1926 Łomża Huragan Wołomin 01.01.1970 01:00 01:00
Sokół Aleksandrów Łdz. Sokół Ostróda 01.01.1970 01:00 01:00
Widzew Łódź Huragan Morąg 01.01.1970 01:00 01:00
Legia II Warszawa Ruch Wysokie Mazowieckie 01.01.1970 01:00 01:00
31. matchday
Sokół Aleksandrów Łdz. Pelikan Łowicz 01.01.1970 01:00 01:00
Ruch Wysokie Mazowieckie ŁKS 1926 Łomża 01.01.1970 01:00 01:00
Huragan Morąg Concordia Elbląg 01.01.1970 01:00 01:00
Sokół Ostróda Świt Nowy Dwór Maz. 01.01.1970 01:00 01:00
Huragan Wołomin Ursus Warszawa 01.01.1970 01:00 01:00
ŁKS Łódź Lechia Tomaszów Maz. 01.01.1970 01:00 01:00
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie Motor Lubawa 01.01.1970 01:00 01:00
Jagiellonia II Białystok Legia II Warszawa 01.01.1970 01:00 01:00
MKS Ełk Widzew Łódź 01.01.1970 01:00 01:00
32. matchday
Motor Lubawa Sokół Ostróda 01.01.1970 01:00 01:00
Lechia Tomaszów Maz. Huragan Morąg 01.01.1970 01:00 01:00
Ursus Warszawa Ruch Wysokie Mazowieckie 01.01.1970 01:00 01:00
Świt Nowy Dwór Maz. Sokół Aleksandrów Łdz. 01.01.1970 01:00 01:00
Concordia Elbląg MKS Ełk 01.01.1970 01:00 01:00
ŁKS 1926 Łomża Jagiellonia II Białystok 01.01.1970 01:00 01:00
Widzew Łódź Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 01.01.1970 01:00 01:00
Legia II Warszawa ŁKS Łódź 01.01.1970 01:00 01:00
Pelikan Łowicz Huragan Wołomin 01.01.1970 01:00 01:00
33. matchday
Ruch Wysokie Mazowieckie Huragan Wołomin 01.01.1970 01:00 01:00
Huragan Morąg Legia II Warszawa 01.01.1970 01:00 01:00
Sokół Ostróda Widzew Łódź 01.01.1970 01:00 01:00
ŁKS Łódź ŁKS 1926 Łomża 01.01.1970 01:00 01:00
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie Concordia Elbląg 01.01.1970 01:00 01:00
Świt Nowy Dwór Maz. Pelikan Łowicz 01.01.1970 01:00 01:00
Jagiellonia II Białystok Ursus Warszawa 01.01.1970 01:00 01:00
MKS Ełk Lechia Tomaszów Maz. 01.01.1970 01:00 01:00
Sokół Aleksandrów Łdz. Motor Lubawa 01.01.1970 01:00 01:00
34. matchday
Lechia Tomaszów Maz. Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 01.01.1970 01:00 01:00
Ursus Warszawa ŁKS Łódź 01.01.1970 01:00 01:00
Concordia Elbląg Sokół Ostróda 01.01.1970 01:00 01:00
ŁKS 1926 Łomża Huragan Morąg 01.01.1970 01:00 01:00
Pelikan Łowicz Ruch Wysokie Mazowieckie 01.01.1970 01:00 01:00
Widzew Łódź Sokół Aleksandrów Łdz. 01.01.1970 01:00 01:00
Legia II Warszawa MKS Ełk 01.01.1970 01:00 01:00
Huragan Wołomin Jagiellonia II Białystok 01.01.1970 01:00 01:00
Motor Lubawa Świt Nowy Dwór Maz. 01.01.1970 01:00 01:00

Legia on YouTube

Legia on Facebook

Legia on Twitter

FANSTORE

Price 459
PLN
Price 89
PLN
Price 149
PLN