Dnipro: Jan Lastuvska - Egidio, Nikola Kalinic, Ievgen Konoplianka, Ievgen Cheberiachko, Roman Bezus, Douglas, Valeriy Luchkevich, Ruslan Rotan, Matheus, Valeriy Fedorchuk.
Koniec! Przegrywamy 1:3, honorwe trafienie dla Legii zalicza Marek Saganowski.
Znowu Kucharczyk - uderzenie z pola karnego, ale pewnie interweniuje Lastuvska.
Po chwilowym ożywieniu z obu stron ponownie trwa wymiana piłek w środku pola.
83'
Kuchy ożywił naszą grę, ale jedna osoba to zdecydowanie za mało...
82'
Bramka dla Dnipra, niestety przegrywamy 1:3! Strzał po długim rogu, Jałocha bez szans.
81'
Akcja Kucharczyka, który wykłada piłkę Saganowi, a ten kieruje ją do pustej siatki! 1:2!
80'
79'
Dnipro już bardzo spokojnie, wyczekuje na to, co zrobią legioniści. Nie można powiedzieć wiele dobrego o dzisiejszym sparingu.
77'
Niedokładny przerzut Makowskiego. Chwilę wcześniej ucierpiał w jednym ze starć Mateusz Szwoch.
74'
Świetny powrót Kucharczyka, który zażegnał niebezpieczeństwo na lewej stronie.
72'
Ładna, ale trochę przypadkowa akcja Kucharczyka. Zabrakło centymetrów, żeby pokonać bramkarza Dnipra.
71'
Wojskowi w końcu utrzymują się przy piłce, ale nie palą się do ataków, brakuje im nieco pomysłu na rozegranie.
68'
Ładnie Szwoch do Kucharczyka, ten wykłada piłkę Pinto, a Portugalczyk uderza obok bramki. Fajna akcja Legii.
65'
Pinto wysoko ponad bramką...
64'
Faulowany Kucharczyk i będzie szansa po stałym fragmencie gry.
63'
Wspomniane zmiany - poza boiskiem są już Jakub Kosecki, Orlando Sa, Tomasz Brzyski oraz Inaki Astiz.
62'
W końcu zaczynamy stosować wysoki pressing, ale Dnipro skutecznie wydostaje się z własnej połowy.
59'
Na rozgrzewce Michał Kucharczyk, Norbert Misiak, Robert Bartczak i Mateusz Wieteska.
56'
Orlando jedynym zawodnikiem, który próbuje ciągnąć grę ofensywną Legii.
54'
Legia bez werwy, odstaje pod względem technicznym, taktycznym i fizycznym...
52'
0:2. Błąd Brzyskiego, rozklepana nasza defensywa i do pustej bramki trafia Zozulia.
50'
Duży błąd Jałochy, który trafia w przeciwnika - na szczęście bez konsekwencji.
48'
Akcja Kosecki-Sa i mamy pierwszy w tej części gry rzut rożny.
47'
Bartłomiej Kalinkowski zastąpił w przerwie Ivicę Vrdoljaka. W bramce jest też Konrad Jałocha.
46'
Zaczynamy drugie 45 minut!
12:58
Jak na razie dobry mecz Arka Malarz. Zapowiada się pasjonująca rywalizacja o miejsce między słupkami.
45'
Koniec pierwszej, baaardzo słabej połowy. Wracamy za 15 minut, z nadziejami na dużo lepsze widowisko. Zostańcie z nami!
43'
Pewnie w defensywie Rafał Makowski, który nie popełnia błędów i bez kompleksów walczy z rywalami.
40'
Puścił teraz Konopliankę Bereszyński, ale dobrą interwencją popisał się Malarz.
39'
Trwa walka w środku pola, żadna z drużyn nie może go jednak zdominować.
36'
Groźnie pod bramką Legii, piłka o centymetry mija słupek po niezłej centrze z lewej strony.
35'
Ciekawie wyglądają pojedynki Konoplianki z Bereszyński. Na razie górą Bereś.
34'
Bliski wyprzedzenia golkipera Ukraińców Sa, zabrakło bardzo niewiele!
32'
Próbował środkiem Orlando, ale dobrze w tyłach ustawione Dnipro.
29'
Siadło tempo w Hiszpanii, sporo niedokładnych podań - słabo się to ogląda.
26'
Pokazał się Szwoch, wpadł już w pole karne, ale zabrakło ostatniego podania.
25'
Chaotyczny jest dziś Kosa - dużo biega, odbiera, ale i dużo traci.
24'
Legia na połowie rywala, zaczynamy przesuwać się do przodu, większość piłkarzy podłącza się do gry.
22'
Vrdoljak ładnie do Sagana, ale ten zdaniem arbitra dopuścił się przewinienia.
21'
W końcu ofensywna akcja Pinto, ale przecięte jego prostopadłe podanie do Orlando.
20'
Pogubiła się nasza obrona po stałym fragmencie gry, a Kalinic z zimną krwią pokonuje Malarza.
19'
Gol dla Dnipra. Przegrywamy 0:1.
17'
Ukraińcy kontrolują boiskowe wydarzenia, spokojnie rozgrywają piłkę, ale nie potrafią zaskoczyć Arka Malarza.
14'
Długimi piłkami zaczynają szukać boczni obrońcy Orlando Sa, ale osamotniony portugalski napastnik.
13'
Chaos w poczynaniach naszej defensywy, bardzo nerwowo gra Inaki Astiz.
11'
Dobry powrót Koseckiego, ale przeszkodził mu nieco Brzytwa i pierwszy rzut rożny dla rywali.
8'
Legia ma problemy z wyjściem z własnej połowy, brakuje tempa i pomysłu.
7'
Stały fragment gry dla Dnipra i Malarz po raz kolejny odprowadza futbolówkę wzrokiem.
5'
Legioniści od samego początku zepchnięci do defensywy, tym razem błąd Astiza, na szczęście bez konsekwencji.
3'
Znów groźnie pod naszą bramką, dośrodkowanie z prawej strony, ale nie sięgnął piłki Kalinic.
2'
Pierwszy strzał z dystansu piłkarzy Dnipra, bierna postawa Pinto, ale nie musiał interweniować Arkadiusz Malarz.