BRAMKI: Remy 29', Carlitos 88' - Flavio Silva 31'

Cierzniak (Majecki 68') - Kucharczyk (Stolarski 68'), Remy (Wieteska 68'), Jędrzejczyk (Pazdan 68'), Hlousek (Rocha 68') - Cafu (Astiz 81'), Martins (Antolić 68') - Vesović (Agra 46'), Szymański (Radović 81'), Nagy (Hamalainen 68') - Kulenović (Carlitos 46')

C.D MAFRA: Raphael - Freitas, Ventosa, Juary, Gui Ferreira - Mauro, Penro Ferreira - Alisson, Ministro - Silva - Tanque
13:55
Na dziś to wszystko, dziękujemy za uwagę!
13:55
Legioniści, po niezwykle zaciętym jak na sparing meczu, wygrywają z C.D Mafra 2:1. Bramki dla zespołu Wojskowych zdobywali Remy oraz Carlitos. Z pewnością był to bardzo wartościowy mecz, który pozwolił Ricardo Sa Pinto na zweryfikowanie tego, na ile założenia taktyczne trenowane podczas zajęć wprowadzane są w życie.
90'
Koniec meczu!
89'
Portugalczycy długo utzymują się teraz przy piłce. Chcą zdobyć wyrównującą bramkę, teraz jednak legioniści odzyskali futbolówkę.
88'
Doskonałe dośrodkowanie Pawła Stolarskiego wprost na głowę Carlitosa! Hiszpan bez problemów umieścił piłkę w siatce!
88'
2:1! Carlitos!
87'
Przez chwilę w dziesiątkę grają legioniści.
85'
Zwija się z bólu Paweł Stolarski po wejściu rywala. Sztab medyczny jest już przy zawodniku Legii.
84'
Znów na spalonym Carlitos choć wydaje się, że była to błędna decyzja sędziego.
82'
Fauluje Rocha na prawej stronie boiska. Szybko wznawiają Portugalczycy.
81'
Cafu i Szymański opuszczają plac gry, w ich miejsce Astiz oraz Radović.
81'
Teraz z kolei piłka w bramce Legii! Gol nieuznany, spalony.
80'
Doskonały powrót Cafu! Przebiegł praktycznie całe boisko i zablokował dośrodkowanie z prawej strony.
79'
Piłka ląduje w bramce Mafry, uderzający Cafu był jednak na spalonym.
78'
Faul na Cafu w okolicach 40. metra od bramki rywala.
77'
Gra toczy się teraz w środku pola, obydwa zespoły nie chcą dopuścić do zagrożenia pod własną bramką.
76'
Ładnie szukał teraz prostopadłym podaniem Hamalainen Carlitosa, czujnie jednak zachował się obrońca Mafry.
75'
Gramy! Ze zdrowiem rywala wszystko w porządku.
74'
Znów chwila przerwy w grze. Ucierpiał jeden z zawodników po starciu z Michałem Pazdanem.
73'
Dalekie wybicie Radosława Majeckiego, nie zdołali jednak legioniści go wykorzystać.
72'
Bezkompromisowe wejście Luisa Rochy wślizgiem. Ucierpiał jeden z zawodników portugalskiego drugoligowca.
71'
Legioniści wciąż dążą do zdobycia drugiego gola, Portugalczycy bronią się jednak bardzo mądrze.
70'
Aut dla Mafry na połowie tego zespołu.
69'
Rzut rożny dla C.D. Mafra.
68'
Na boisko wchodzą Paweł Stolarski, Luis Rocha, Radosław Majecki, Domagoj Antolić, Michał Pazdan, Kasper Hamalainen oraz Mateusz Wieteska, schodzą z kolei Andre Martins, Radosław Cierzniak, Adam Hlousek, Dominik Nagy, Artur Jędrzejczyk, William Remy oraz Michał Kucharczyk.
67'
Kilkukrotnie próbowali legioniści długim podaniem minąć linię defensywną, to się jednak nie udało.
66'
Siedmiu zawodników Legii jest już gotowych do wejścia na boisko.
65'
Próbował "na zamach" minąć rywala Szymański, ten jednak nie dał się oszukać.
64'
Kolejne prostopadłe podanie do Carlitosa. Centymetrów zabrakło, aby napastnik Legii dogonił futbolówkę.
63'
Ładnie, z pierwszej piłki skonstruowali swój atak legioniści. Niestety, w ostatnim momencie zabrakło zimnej krwi.
62'
Teraz z kolei to jeden z napastników Mafry złapany na ofsajdzie.
61'
Szukał Hlousek Carlitosa prostopadłym podaniem, Hiszpan był jednak na spalonym.
60'
Faul taktyczny Cafu w środku boiska. Sędzia oszczędził zawodnika Legii i upomniał go jedynie słownie.
59'
Dominik Nagy uderza zza pola karnego! Zablokowana próba Węgra.
58'
Czysto zatrzymany przed polem karnym Szymański. Obrońca trafił najpierw w piłkę, a dopiero później w nogę młodego zawodnika Legii.
57'
Dobry powrót Salvadora Agry. Powstrzymał Portugalczyk szarżującego rywala.
56'
Nie udało się legionistom stworzyć zagrożenia z rzutu rożnego. Wybijają rywale piłkę z pola karnego.
55'
Środkowy pomocnik Legii podnosi się z murawy. Na szczęście nie odniósł żadnej kontuzji i może kontynuować grę.
54'
Leży na murawie Andre Martins, potrzebna będzie pomoc medyczna.
53'
Znów bardzo czujnie w bramce Raphael!
52'
Wyraźna przewaga Wojskowych w pierwszych minutach drugiej połowy. Widać, że chcą oni szybko objąć prowadzenie.
51'
Kolejna ładna akcja legionistów! Szymański na prawą strone do Agry, ten z pierwszej piłki do Carlitosa! W ostatniej chwili uprzedzony Hiszpan. Gdyby nie interwencja obrońcy, byłoby 2:1 dla Legii.
50'
Faul Cafu w ataku. Wznowią grę Portugalczycy.
49'
Uderzenie Szymańskiego z dystansu! Odbija piłkę bramkarz Mafry.
48'
Szybki kontratak Portugalczyków. W ostatniej chwili zabrakło im jednak precyzji, podanie było niecelne.
47'
Potężna bomba Remy'ego z woleja ląduje na poprzeczce! Niewiele zabrakło!
46'
Zaczynamy drugą połowę!
46'
Dwie zmiany w zespole Legii: Carlitos w miejsce Kulenovicia, Agra w miejsce Vesovicia.
12:58
Legioniści objęli prowadzenie w 29. minucie po strzale Williama Remy'ego, chwilę później wyrównał Flavio Silva. Mimo, iż jest to tylko sparing nie brakuje walki. Wracamy za kwadrans!
45'
Koniec pierwszej połowy!
45'
Dużo miejsca miał teraz zdobywca bramki wyrównującej, na nasze szczęście był na pozycji spalonej.
44'
Ładny atak rywali Legii! Dogranie w kierunku Flavio Silvy, uprzedził go jednak William Remy.
43'
Faul w ataku zawodników w zielonych koszulkach. Pociągany za rękę Vesović.
42'
Bezpośrednie uderzenie na bramkę z rzutu wolnego! W sam środek bramki, spokojnie chwyta piłkę Cierzniak.
41'
W odpowiedzi Portugalczycy! Faulują legioniści, może być niebezpiecznie.
40'
Nie zdołali legioniści stworzyć zagrożenia w polu karnym C.D. Mafry.
39'
Rzut rożny dla Legii.
38'
Ładnie powstrzymali teraz atak rywali legioniści w strefie środkowej boiska.
37'
Ostry faul na Sebastianie Szymańskim. Na szczęście nie ucierpiał młody zawodnik Legii.
36'
Z arbitrem wszystko jest już w porządku, można grać dalej!
34'
Chwila przerwy w grze. Na murawie zwija się z bólu... sędzia główny.
33'
Faul Andre Martinsa w środku pola. Szybko wznawiają rywale.
32'
Ładna, indywidualna akcja Flavio Silvy. Minął trzech legionistów i precyzyjnym strzałem w długi róg pokonał Cierzniaka.
31'
1:1. Błyskawiczne wyrównanie.
30'
Doskonale odnalazł się Francuz w polu karnym i z bliskiej odległości wykończył dogranie z narożnika boiska! To kolejny gol Remy'ego podczas obozów przygotowawczych!
29'
1:0! William Remy!
28'
Rozciągnięcie gry na prawą flankę do Kucharczyka. Dośrodkowanie tego zawodnika zostało jednak zablokowane.
26'
Walczyli do końca o piłkę legioniści, ta jednak wyszła na aut. Wznowią Portugalczycy.
25'
Uderzenie w kierunku bramki Legii bardzo anemiczne. Spokojnie chwyta piłkę Cierzniak.
24'
Bez kompromisów grają póki co jedni i drudzy. Sporo walki, sporo ataków. Ten sparing może się podobać.
23'
Teraz z kolei Marko Vesović dopuścił się identycznego przewinienia.
22'
Faul Artura Jędrzejczyka. Wyraźnie złapał rywala za koszulkę.
21'
Sporo teraz szczęścia mieli Wojskowi! Alisson otrzymał prostopadłe podanie, minął Cierzniaka, jego strzał był jednak zbyt lekki i zdołał wybić piłkę praktycznie z linii Kucharczyk.
20'
Na spalonym Kulenović. Wznowią grę Portugalczycy.
19'
Sporo dzieje się w pierwszych fragmentach spotkania. Obydwa zespoły nastawione są na atak.
18'
Na spalonym jeden z zawodników w zielonej koszulce. Wznowią legioniści.
17'
Rzut rożny dla Portugalczyków.
16'
W odpowiedzi Portugalczycy! Szybki atak zawodników z Mafry.
15'
Po raz kolejny z narożnika zaczną Wojskowi.
14'
Atak pozycyjny w wykonaniu legionistów.
13'
Długa piłka od Cierzniaka w kierunku Kulenovicia. Nie udało się Chorwatowi jednak przedłużyć tego podania.
12'
Zbyt mocna próba przerzutu na prawą stronę boiska. Nie zdążył do piłki Kucharczyk.
11'
Wybijają Portugalczycy na rzut rożny.
10'
Faulowany Adam Hlousek. Znów będzie okazja na wrzutkę w szesnastkę rywali.
9'
Bez przyjęcia, na jeden kontakt próbowali rozegrać tę akcję Wojskowi.
8'
Po raz kolejny bardzo groźnie legioniści! Kolejny strzał, który minimalnie mija słupek bramki strzeżonej przez Raphaela.
8'
Faulowany Michał Kucharczyk na prawej stronie boiska. Będzie okazja do dośrodkowania w pole karne.
7'
Niewiele zabrakło, aby do siatki trafił Marko Vesović! Strzał z dystansu, po rykoszecie, minimalnie mija bramkę.
6'
Dobre dośrodkowanie Szymańskiego, poradzili sobie z nim jednak obrońcy drużyny przeciwnej.
5'
4'
Spokojnie rozgrywają legioniści piłkę na własnej połowie, zmuszając rywali do biegania.
3'
Ładnym wślizgiem popisał się teraz Kulenović, zdołał zatrzymać piłkę w boisku.
2'
Od początku spotkania inicjatywę próbują przejąć Portugalczycy.
1'
Początek spotkania!
12:12
Piłkarze obydwu zespołów są już na murawie. Za chwilę zaczynamy!
12:08
Z uwagi na decyzję trenera Ricardo Sa Pinto związaną z kwestiami taktycznymi, mecz kontrolny Legia Warszawa - S.D. Mafra nie będzie transmitowany. Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację.
12:07
Witamy serdecznie ze słonecznej Troi! Już za chwilę początek pierwszego sparingu Legii Warszawa podczas drugiego obozu przygotowawczego. Rywalem Wojskowych będzie występujący obecnie na drugim poziomie rozgrywkowym w Portugalii zespół C.D. Mafra.