TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
X

Kontakt
Klub
Kontakt

Legia Warszawa S.A

ul. Łazienkowska 3
00-449 Warszawa

Tel.: + 48 22 318-2-000
Fax: + 48 22 318-20-01
e-mail: info@legia.pl

LEGIA WARSZAWA Spółka Akcyjna z siedzibą i adresem w Warszawie (00-449)
przy ulicy Łazienkowskiej 3, wpisana do Rejestru prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XII
Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000097402;
NIP: 526-17-24-308; kapitał zakładowy: 12.156.000 PLN, kapitał wpłacony: 12.000.000 PLN.

Kontakt z Działem Sprzedaży Biletów i Karnetów:

Piotr Jarek

Ewa Szarkowska

e-mail: pok@legia.pl

Punkt Obsługi Kibica (POK): tel. +48 22 318 20 91

Telefon czynny w godzinach otwarcia POK - sprawdź tutaj

 

 

Kontakt z Biurem Prasowym:

Izabela Kuś

tel. + 48 519 520 946

tel. 22 318 20 10

e-mail: biuroprasowe@legia.pl

Elektroniczne Biuro Prasowe

 

 

Marketing:

Wiktor Cegła

e-mail: wiktor.cegla@legia.pl

 

 

Reklama:

e-mail: reklama@legia.pl

 

 

Dział konferencji i bankietów:

 

Maciej Szewczyk

tel.   +48 22 318 20 13

kom. +48 513 111 690

e-mail: maciej.szewczyk@legia.pl

 

Natalia Sosnowska

tel.   +48 22 318 20 48

kom. +48 513 111 678

e-mail: natalia.sosnowska@legia.pl

 

 

Wynajem stadionu, boisk, Liga Biznesu

 

Adam Orlikowski

tel.   +48 22 318 20 62

kom. +48 513 111 846

e-mail: adam.orlikowski@legia.pl

 


Oferta meczowa:

 

Sylwia Biniak

tel.   +48 22 318 20 63

kom. +48 513 111 847

e-mail: sylwia.biniak@legia.pl

 

Magdalena Lipka

Tel. +48 513 111 673

e-mail: magdalena.lipka@legia.pl

zgłoś błąd
Zgłoś błąd
Dodaj do
Logowanie z legia.com
Nie masz konta? Zarejestruj się Zapomniałeś hasło? Przypomnij

Nazwa strony: Legia.com
Link: http://legia.com/news%2C34-statuetka_za_serce_dla_andrzeja_trzeciakowskiego.html
E-mail:
Opis problemu:
Podpis:
Przepisz kod: Kod
 
Kod:
Zamknij okno

PARTNER INTERNETOWY