Legia Warszawa
vs Lechia Gdańsk
Czas do meczu
Ta strona używa cookie.
Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
AKCEPTUJĘ

LOTTO Ekstraklasa 2016/2017

1. kolejka
Wisła Płock Lechia Gdańsk 15.07.2016 18:00 2:1 (1:1)
Śląsk Wrocław Lech Poznań 15.07.2016 20:30 0:0
Ruch Chorzów Górnik Łęczna 16.07.2016 15:30 2:1 (0:0)
Wisła Kraków Pogoń Szczecin 16.07.2016 18:00 2:1 (1:1)
Legia Warszawa Jagiellonia Białystok 16.07.2016 20:30 1:1 (1:0)
Zagłębie Lubin Korona Kielce 17.07.2016 15:30 4:0 (4:0)
Cracovia Piast Gliwice 17.07.2016 18:00 5:1 (2:0)
Termalica Arka Gdynia 18.07.2016 18:00 2:0 (1:0)
2. kolejka
Pogoń Szczecin Korona Kielce 22.07.2016 18:00 1:1 (1:1)
Arka Gdynia Wisła Kraków 22.07.2016 20:30 3:0 (2:0)
Jagiellonia Białystok Ruch Chorzów 23.07.2016 18:00 4:1 (2:1)
Legia Warszawa Śląsk Wrocław 23.07.2016 20:30 0:0
Termalica Cracovia 24.07.2016 15:30 3:2 (3:1)
Piast Gliwice Wisła Płock 24.07.2016 15:30 2:1 (1:1)
Lech Poznań Zagłębie Lubin 24.07.2016 18:00 0:2 (0:1)
Górnik Łęczna Lechia Gdańsk 25.07.2016 18:00 1:2 (0:1)
3. kolejka
Arka Gdynia Ruch Chorzów 29.07.2016 18:00 3:0 (1:0)
Lech Poznań Jagiellonia Białystok 29.07.2016 20:30 0:2 (0:0)
Lechia Gdańsk Wisła Kraków 30.07.2016 18:00 3:1 (1:0)
Wisła Płock Legia Warszawa 30.07.2016 20:30 2:3 (2:2)
Zagłębie Lubin Termalica 31.07.2016 15:30 2:0 (2:0)
Górnik Łęczna Cracovia 31.07.2016 15:30 0:0
Korona Kielce Piast Gliwice 31.07.2016 18:00 1:1 (0:0)
Pogoń Szczecin Śląsk Wrocław 01.08.2016 18:00 0:2 (0:2)
4. kolejka
Jagiellonia Białystok Arka Gdynia 05.08.2016 18:00 4:1 (2:0)
Cracovia Wisła Kraków 05.08.2016 20:30 2:1 (2:0)
Termalica Górnik Łęczna 06.08.2016 15:30 2:1 (1:0)
Śląsk Wrocław Lechia Gdańsk 06.08.2016 18:00 0:0
Korona Kielce Lech Poznań 06.08.2016 20:30 4:1 (1:1)
Zagłębie Lubin Pogoń Szczecin 07.08.2016 15:30 1:1 (0:0)
Legia Warszawa Piast Gliwice 07.08.2016 18:00 0:0
Ruch Chorzów Wisła Płock 08.08.2016 18:00 2:2 (1:1)
5. kolejka
Lechia Gdańsk Korona Kielce 12.08.2016 18:00 3:2 (2:1)
Lech Poznań Cracovia 12.08.2016 20:30 2:1 (0:0)
Arka Gdynia Śląsk Wrocław 13.08.2016 15:30 2:0 (1:0)
Górnik Łęczna Legia Warszawa 13.08.2016 18:00 1:0 (0:0)
Pogoń Szczecin Termalica 13.08.2016 20:30 5:0 (1:0)
Piast Gliwice Zagłębie Lubin 14.08.2016 15:30 0:0
Wisła Kraków Ruch Chorzów 14.08.2016 18:00 1:2 (1:1)
Wisła Płock Jagiellonia Białystok 15.08.2016 18:00 1:0 (1:0)
6. kolejka
Śląsk Wrocław Wisła Płock 19.08.2016 18:00 0:0
Termalica Lech Poznań 19.08.2016 20:30 0:0
Cracovia Ruch Chorzów 20.08.2016 15:30 1:1 (0:1)
Piast Gliwice Pogoń Szczecin 20.08.2016 18:00 0:2 (0:1)
Legia Warszawa Arka Gdynia 20.08.2016 20:30 1:3 (0:2)
Zagłębie Lubin Górnik Łęczna 21.08.2016 15:30 0:0
Jagiellonia Białystok Lechia Gdańsk 21.08.2016 18:00 0:1 (0:0)
Korona Kielce Wisła Kraków 22.08.2016 18:00 1:0 (0:0)
7. kolejka
Wisła Płock Korona Kielce 26.08.2016 18:00 1:2 (0:0)
Wisła Kraków Śląsk Wrocław 26.08.2016 20:30 1:5 (0:1)
Pogoń Szczecin Cracovia 27.08.2016 15:30 1:1 (0:1)
Górnik Łęczna Jagiellonia Białystok 27.08.2016 18:00 0:2 (0:2)
Arka Gdynia Zagłębie Lubin 27.08.2016 20:30 1:1 (0:1)
Lech Poznań Piast Gliwice 28.08.2016 15:30 2:0 (0:0)
Ruch Chorzów Legia Warszawa 28.08.2016 18:00 0:2 (0:1)
Lechia Gdańsk Termalica 28.08.2016 18:00 1:2 (0:1)
8. kolejka
Cracovia Lechia Gdańsk 09.09.2016 18:00 0:1 (0:1)
Zagłębie Lubin Wisła Płock 09.09.2016 20:30 1:2 (0:2)
Piast Gliwice Górnik Łęczna 10.09.2016 15:30 3:3 (3:1)
Korona Kielce Arka Gdynia 10.09.2016 18:00 1:0 (1:0)
Termalica Legia Warszawa 10.09.2016 20:30 2:1 (1:0)
Lech Poznań Pogoń Szczecin 11.09.2016 15:30 3:1 (2:1)
Jagiellonia Białystok Wisła Kraków 11.09.2016 18:00 2:1 (1:0)
Śląsk Wrocław Ruch Chorzów 12.09.2016 18:00 1:2 (0:1)
9. kolejka
Ruch Chorzów Termalica 16.09.2016 18:00 0:1 (0:1)
Śląsk Wrocław Jagiellonia Białystok 16.09.2016 20:30 0:4 (0:2)
Górnik Łęczna Korona Kielce 17.09.2016 15:30 4:0 (2:0)
Wisła Płock Pogoń Szczecin 17.09.2016 18:00 2:0 (0:0)
Wisła Kraków Piast Gliwice 17.09.2016 20:30 1:0 (0:0)
Lechia Gdańsk Lech Poznań 18.09.2016 15:30 2:1 (1:1)
Legia Warszawa Zagłębie Lubin 18.09.2016 18:00 2:3 (0:2)
Arka Gdynia Cracovia 19.09.2016 18:00 1:0 (0:0)
10. kolejka
Termalica Wisła Płock 23.09.2016 18:00 0:0
Wisła Kraków Legia Warszawa 23.09.2016 20:30 0:0
Pogoń Szczecin Górnik Łęczna 24.09.2016 15:30 1:1 (0:1)
Lechia Gdańsk Ruch Chorzów 24.09.2016 18:00 2:1 (2:1)
Zagłębie Lubin Cracovia 24.09.2016 20:30 1:1 (1:1)
Korona Kielce Jagiellonia Białystok 25.09.2016 15:30 1:2 (1:0)
Lech Poznań Arka Gdynia 25.09.2016 18:00 0:0
Piast Gliwice Śląsk Wrocław 26.09.2016 18:00 1:1 (0:0)
11. kolejka
Ruch Chorzów Zagłębie Lubin 30.09.2016 18:00 1:2 (1:1)
Górnik Łęczna Lech Poznań 30.09.2016 20:30 1:2 (1:0)
Arka Gdynia Piast Gliwice 01.10.2016 15:30 1:2 (0:1)
Wisła Płock Wisła Kraków 01.10.2016 18:00 2:3 (0:2)
Legia Warszawa Lechia Gdańsk 01.10.2016 20:30 3:0 (0:0)
Cracovia Korona Kielce 02.10.2016 15:30 6:0 (3:0)
Śląsk Wrocław Termalica 02.10.2016 15:30 1:2 (1:1)
Jagiellonia Białystok Pogoń Szczecin 02.10.2016 18:00 0:0
12. kolejka
Cracovia Wisła Płock 14.10.2016 18:00 1:0 (0:0)
Pogoń Szczecin Legia Warszawa 14.10.2016 20:30 3:2 (2:1)
Górnik Łęczna Arka Gdynia 15.10.2016 15:30 0:0
Piast Gliwice Ruch Chorzów 15.10.2016 18:00 2:1 (1:0)
Zagłębie Lubin Lechia Gdańsk 15.10.2016 20:30 1:2 (0:2)
Termalica Jagiellonia Białystok 16.10.2016 15:30 0:0
Lech Poznań Wisła Kraków 16.10.2016 18:00 1:1 (0:0)
Korona Kielce Śląsk Wrocław 17.10.2016 18:00 1:2 (0:0)
13. kolejka
Arka Gdynia Pogoń Szczecin 21.10.2016 18:00 0:3 (0:2)
Wisła Kraków Termalica 21.10.2016 20:30 2:0 (1:0)
Wisła Płock Górnik Łęczna 22.10.2016 15:30 1:2 (0:0)
Śląsk Wrocław Cracovia 22.10.2016 18:00 2:2 (1:0)
Legia Warszawa Lech Poznań 22.10.2016 20:30 2:1 (0:0)
Lechia Gdańsk Piast Gliwice 23.10.2016 15:30 3:2 (1:1)
Jagiellonia Białystok Zagłębie Lubin 23.10.2016 18:00 1:2 (1:0)
Ruch Chorzów Korona Kielce 24.10.2016 18:00 4:0 (1:0)
14. kolejka
Piast Gliwice Termalica 28.10.2016 18:00 2:1 (1:0)
Korona Kielce Legia Warszawa 28.10.2016 20:30 2:4 (2:1)
Górnik Łęczna Śląsk Wrocław 29.10.2016 15:30 0:3 (0:3)
Pogoń Szczecin Ruch Chorzów 29.10.2016 18:00 2:1 (1:1)
Lech Poznań Wisła Płock 29.10.2016 20:30 2:0 (1:0)
Cracovia Jagiellonia Białystok 30.10.2016 15:30 1:3 (0:1)
Arka Gdynia Lechia Gdańsk 30.10.2016 18:00 1:1 (0:1)
Zagłębie Lubin Wisła Kraków 31.10.2016 18:00 2:2 (1:1)
15. kolejka
Wisła Płock Arka Gdynia 04.11.2016 18:00 0:0
Ruch Chorzów Lech Poznań 04.11.2016 20:30 0:5 (0:2)
Termalica Korona Kielce 05.11.2016 15:30 1:3 (1:1)
Jagiellonia Białystok Piast Gliwice 05.11.2016 18:00 2:0 (1:0)
Lechia Gdańsk Pogoń Szczecin 05.11.2016 20:30 1:1 (1:1)
Śląsk Wrocław Zagłębie Lubin 06.11.2016 15:30 2:1 (0:1)
Wisła Kraków Górnik Łęczna 06.11.2016 15:30 3:2 (2:1)
Legia Warszawa Cracovia 06.11.2016 18:00 2:0 (1:0)
16. kolejka
Piast Gliwice Cracovia 18.11.2016 18:00 2:2 (0:1)
Jagiellonia Białystok Legia Warszawa 18.11.2016 20:30 1:4 (0:1)
Górnik Łęczna Ruch Chorzów 19.11.2016 15:30 0:4 (0:2)
Pogoń Szczecin Wisła Kraków 19.11.2016 18:00 6:2 (4:1)
Lechia Gdańsk Wisła Płock 19.11.2016 20:30 2:1 (0:1)
Arka Gdynia Termalica 20.11.2016 15:30 1:3 (1:2)
Lech Poznań Śląsk Wrocław 20.11.2016 18:00 3:0 (1:0)
Korona Kielce Zagłębie Lubin 21.11.2016 18:00 2:1 (2:0)
17. kolejka
Cracovia Termalica 25.11.2016 18:00 1:3 (0:2)
Zagłębie Lubin Lech Poznań 25.11.2016 20:30 0:3 (0:3)
Korona Kielce Pogoń Szczecin 26.11.2016 15:30 4:1 (2:0)
Ruch Chorzów Jagiellonia Białystok 26.11.2016 18:00 1:2 (0:2)
Wisła Kraków Arka Gdynia 26.11.2016 20:30 5:1 (3:1)
Wisła Płock Piast Gliwice 27.11.2016 15:30 0:0
Śląsk Wrocław Legia Warszawa 27.11.2016 18:00 0:4 (0:4)
Lechia Gdańsk Górnik Łęczna 28.11.2016 18:00 3:0 (1:0)
18. kolejka
Termalica Zagłębie Lubin 02.12.2016 18:00 0:1 (0:1)
Legia Warszawa Wisła Płock 02.12.2016 20:30 2:2 (1:0)
Piast Gliwice Korona Kielce 03.12.2016 15:30 1:0 (0:0)
Śląsk Wrocław Pogoń Szczecin 03.12.2016 18:00 1:1 (1:1)
Wisła Kraków Lechia Gdańsk 03.12.2016 20:30 3:0 (2:0)
Cracovia Górnik Łęczna 04.12.2016 15:30 1:1 (0:0)
Jagiellonia Białystok Lech Poznań 04.12.2016 18:00 2:1 (1:1)
Ruch Chorzów Arka Gdynia 05.12.2016 18:00 1:2 (0:2)
19. kolejka
Pogoń Szczecin Zagłębie Lubin 09.12.2016 18:00 1:1 (0:1)
Lechia Gdańsk Śląsk Wrocław 09.12.2016 20:30 3:0 (1:0)
Górnik Łęczna Termalica 10.12.2016 15:30 3:0 (0:0)
Wisła Płock Ruch Chorzów 10.12.2016 18:00 4:3 (2:2)
Wisła Kraków Cracovia 10.12.2016 20:30 1:1 (1:0)
Lech Poznań Korona Kielce 11.12.2016 15:30 1:0 (0:0)
Piast Gliwice Legia Warszawa 11.12.2016 18:00 1:5 (0:2)
Arka Gdynia Jagiellonia Białystok 12.12.2016 18:00 2:3 (2:1)
20. kolejka
Termalica Pogoń Szczecin 16.12.2016 18:00 2:0 (1:0)
Ruch Chorzów Wisła Kraków 16.12.2016 20:30 1:0 (0:0)
Korona Kielce Lechia Gdańsk 17.12.2016 15:30 2:0 (0:0)
Jagiellonia Białystok Wisła Płock 17.12.2016 18:00 1:2 (0:0)
Cracovia Lech Poznań 17.12.2016 20:30 1:1 (1:0)
Śląsk Wrocław Arka Gdynia 18.12.2016 15:30 0:2 (0:0)
Legia Warszawa Górnik Łęczna 18.12.2016 18:00 5:0 (2:0)
Zagłębie Lubin Piast Gliwice 19.12.2016 18:00 2:1 (1:1)
21. kolejka
Ruch Chorzów Cracovia 10.02.2017 18:00 0:1 (0:0)
Lech Poznań Termalica 10.02.2017 20:30 3:0 (1:0)
Wisła Kraków Korona Kielce 11.02.2017 18:00 2:0 (1:0)
Arka Gdynia Legia Warszawa 11.02.2017 20:30 0:1 (0:1)
Wisła Płock Śląsk Wrocław 12.02.2017 15:30 1:1 (0:0)
Lechia Gdańsk Jagiellonia Białystok 12.02.2017 18:00 3:0 (1:0)
Pogoń Szczecin Piast Gliwice 13.02.2017 18:00 2:1 (0:1)
Górnik Łęczna Zagłębie Lubin 07.03.2017 18:00 0:1 (0:1)
22. kolejka
Jagiellonia Białystok Górnik Łęczna 17.02.2017 18:00 5:0 (2:0)
Termalica Lechia Gdańsk 17.02.2017 20:30 1:1 (0:0)
Korona Kielce Wisła Płock 18.02.2017 15:30 4:2 (2:1)
Śląsk Wrocław Wisła Kraków 18.02.2017 18:00 1:0 (0:0)
Piast Gliwice Lech Poznań 18.02.2017 20:30 0:3 (0:2)
Cracovia Pogoń Szczecin 19.02.2017 15:30 1:1 (0:0)
Legia Warszawa Ruch Chorzów 19.02.2017 18:00 1:3 (0:2)
Zagłębie Lubin Arka Gdynia 20.02.2017 18:00 1:0 (0:0)
23. kolejka
Arka Gdynia Korona Kielce 24.02.2017 18:00 4:1 (1:1)
Pogoń Szczecin Lech Poznań 24.02.2017 20:30 0:3 (0:2)
Wisła Płock Zagłębie Lubin 25.02.2017 15:30 2:1 (1:1)
Lechia Gdańsk Cracovia 25.02.2017 18:00 4:2 (1:1)
Wisła Kraków Jagiellonia Białystok 25.02.2017 20:30 3:1 (2:0)
Górnik Łęczna Piast Gliwice 26.02.2017 15:30 1:0 (0:0)
Legia Warszawa Termalica 26.02.2017 18:00 1:1 (1:1)
Ruch Chorzów Śląsk Wrocław 27.02.2017 18:00 2:0 (1:0)
24. kolejka
Korona Kielce Górnik Łęczna 03.03.2017 18:00 2:1 (0:0)
Zagłębie Lubin Legia Warszawa 03.03.2017 20:30 1:3 (0:1)
Cracovia Arka Gdynia 04.03.2017 15:30 1:1 (0:1)
Termalica Ruch Chorzów 04.03.2017 18:00 0:0
Piast Gliwice Wisła Kraków 04.03.2017 20:30 1:2 (0:0)
Jagiellonia Białystok Śląsk Wrocław 05.03.2017 15:30 4:1 (2:1)
Lech Poznań Lechia Gdańsk 05.03.2017 18:00 1:0 (0:0)
Pogoń Szczecin Wisła Płock 06.03.2017 18:00 1:1 (0:1)
25. kolejka
Śląsk Wrocław Piast Gliwice 10.03.2017 18:00 3:4 (0:1)
Arka Gdynia Lech Poznań 10.03.2017 20:30 1:4 (0:3)
Wisła Płock Termalica 11.03.2017 15:30 1:0 (1:0)
Ruch Chorzów Lechia Gdańsk 11.03.2017 18:00 2:1 (0:0)
Jagiellonia Białystok Korona Kielce 11.03.2017 20:30 4:1 (2:1)
Górnik Łęczna Pogoń Szczecin 12.03.2017 15:30 2:2 (1:2)
Legia Warszawa Wisła Kraków 12.03.2017 18:00 1:0 (1:0)
Cracovia Zagłębie Lubin 13.03.2017 18:00 1:1 (0:1)
26. kolejka
Termalica Śląsk Wrocław 17.03.2017 18:00 1:2 (1:1)
Wisła Kraków Wisła Płock 17.03.2017 20:30 3:2 (1:1)
Piast Gliwice Arka Gdynia 18.03.2017 15:30 3:2 (1:0)
Zagłębie Lubin Ruch Chorzów 18.03.2017 18:00 0:1 (0:0)
Pogoń Szczecin Jagiellonia Białystok 18.03.2017 20:30 0:0
Korona Kielce Cracovia 19.03.2017 15:30 3:0 (1:0)
Lech Poznań Górnik Łęczna 19.03.2017 15:30 0:0
Lechia Gdańsk Legia Warszawa 19.03.2017 18:00 1:2 (0:0)
27. kolejka
Śląsk Wrocław Korona Kielce 31.03.2017 18:00 3:0 (1:0)
Wisła Kraków Lech Poznań 31.03.2017 20:30 0:0
Arka Gdynia Górnik Łęczna 01.04.2017 15:30 2:4 (0:2)
Wisła Płock Cracovia 01.04.2017 18:00 4:1 (3:1)
Legia Warszawa Pogoń Szczecin 01.04.2017 20:30 2:0 (0:0)
Jagiellonia Białystok Termalica 02.04.2017 15:30 1:0 (0:0)
Lechia Gdańsk Zagłębie Lubin 02.04.2017 18:00 1:0 (1:0)
Ruch Chorzów Piast Gliwice 03.04.2017 18:00 0:0
28. kolejka
Cracovia Śląsk Wrocław 07.04.2017 18:00 1:0 (1:0)
Zagłębie Lubin Jagiellonia Białystok 07.04.2017 20:30 3:4 (1:2)
Górnik Łęczna Wisła Płock 08.04.2017 15:30 2:3 (2:0)
Pogoń Szczecin Arka Gdynia 08.04.2017 18:00 5:1 (1:1)
Termalica Wisła Kraków 08.04.2017 20:30 2:3 (1:1)
Piast Gliwice Lechia Gdańsk 09.04.2017 15:30 1:1 (1:1)
Lech Poznań Legia Warszawa 09.04.2017 18:00 1:2 (0:0)
Korona Kielce Ruch Chorzów 10.04.2017 18:00 1:0 (0:0)
29. kolejka
Ruch Chorzów Pogoń Szczecin 15.04.2017 15:30 1:2 (1:1)
Śląsk Wrocław Górnik Łęczna 15.04.2017 15:30 2:2 (2:0)
Jagiellonia Białystok Cracovia 15.04.2017 18:00 0:0
Wisła Płock Lech Poznań 15.04.2017 20:30 0:3 (0:2)
Termalica Piast Gliwice 17.04.2017 15:30 1:0 (1:0)
Legia Warszawa Korona Kielce 17.04.2017 15:30 0:0
Wisła Kraków Zagłębie Lubin 17.04.2017 18:00 1:0 (0:0)
Lechia Gdańsk Arka Gdynia 17.04.2017 18:00 2:1 (1:0)
30. kolejka
Pogoń Szczecin Lechia Gdańsk 22.04.2017 18:00 3:1 (1:1)
Korona Kielce Termalica 22.04.2017 18:00 0:1 (0:0)
Zagłębie Lubin Śląsk Wrocław 22.04.2017 18:00 1:1 (1:1)
Piast Gliwice Jagiellonia Białystok 22.04.2017 18:00 0:1 (0:1)
Lech Poznań Ruch Chorzów 22.04.2017 18:00 3:0 (2:0)
Arka Gdynia Wisła Płock 22.04.2017 18:00 1:1 (1:0)
Górnik Łęczna Wisła Kraków 22.04.2017 18:00 3:1 (1:0)
Cracovia Legia Warszawa 22.04.2017 18:00 1:2 (1:1)
31. kolejka
Arka Gdynia Piast Gliwice 28.04.2017 18:00 1:1 (1:0)
Lech Poznań Korona Kielce 28.04.2017 20:30 3:2 (2:2)
Wisła Płock Ruch Chorzów 29.04.2017 15:30 1:1 (0:0)
Śląsk Wrocław Górnik Łęczna 29.04.2017 18:00 0:2 (0:1)
Lechia Gdańsk Termalica 29.04.2017 20:30 2:0 (1:0)
Jagiellonia Białystok Pogoń Szczecin 30.04.2017 15:30 1:0 (1:0)
Legia Warszawa Wisła Kraków 30.04.2017 18:00 1:1 (0:0)
Zagłębie Lubin Cracovia 01.05.2017 18:00 2:2 (0:2)
32. kolejka
Ruch Chorzów Zagłębie Lubin 05.05.2017 18:00 1:1 (0:0)
Korona Kielce Jagiellonia Białystok 05.05.2017 20:30 1:1 (0:0)
Piast Gliwice Śląsk Wrocław 06.05.2017 15:30 2:0 (1:0)
Górnik Łęczna Wisła Płock 06.05.2017 18:00 2:3 (1:2)
Wisła Kraków Lechia Gdańsk 06.05.2017 20:30 0:1 (0:0)
Termalica Lech Poznań 07.05.2017 15:30 0:3 (0:1)
Pogoń Szczecin Legia Warszawa 07.05.2017 18:00 0:2 (0:0)
Cracovia Arka Gdynia 08.05.2017 18:00 2:0 (1:0)
33. kolejka
Zagłębie Lubin Piast Gliwice 12.05.2017 18:00 3:1 (1:1)
Arka Gdynia Górnik Łęczna 12.05.2017 20:30 1:0 (1:0)
Jagiellonia Białystok Wisła Kraków 13.05.2017 15:30 2:0 (1:0)
Wisła Płock Cracovia 13.05.2017 15:30 1:1 (1:1)
Śląsk Wrocław Ruch Chorzów 13.05.2017 18:00 6:0 (1:0)
Lech Poznań Pogoń Szczecin 14.05.2017 15:30 2:0 (1:0)
Lechia Gdańsk Korona Kielce 14.05.2017 15:30 0:0
Legia Warszawa Termalica 14.05.2017 18:00 6:0 (2:0)
34. kolejka
Górnik Łęczna Cracovia 16.05.2017 18:00 3:0 (0:0)
Arka Gdynia Wisła Płock 16.05.2017 18:00 0:1 (0:1)
Zagłębie Lubin Śląsk Wrocław 16.05.2017 20:30 2:0 (1:0)
Ruch Chorzów Piast Gliwice 16.05.2017 20:30 0:3 (0:0)
Korona Kielce Wisła Kraków 17.05.2017 18:00 3:2 (1:2)
Lechia Gdańsk Jagiellonia Białystok 17.05.2017 18:00 4:0 (2:0)
Legia Warszawa Lech Poznań 17.05.2017 20:30 2:0 (1:0)
Pogoń Szczecin Termalica 17.05.2017 20:30 1:1 (0:0)
35. kolejka
Śląsk Wrocław Arka Gdynia 19.05.2017 18:00 4:1 (3:1)
Cracovia Ruch Chorzów 19.05.2017 20:30 2:0 (2:0)
Wisła Płock Zagłębie Lubin 20.05.2017 15:30 1:2 (0:1)
Piast Gliwice Górnik Łęczna 20.05.2017 18:00 2:1 (2:1)
Wisła Kraków Pogoń Szczecin 20.05.2017 20:30 4:0 (4:0)
Lech Poznań Lechia Gdańsk 21.05.2017 15:30 0:0
Jagiellonia Białystok Legia Warszawa 21.05.2017 18:00 0:0
Termalica Korona Kielce 22.05.2017 18:00 0:2 (0:1)
36. kolejka
Arka Gdynia Ruch Chorzów 27.05.2017 18:00 1:1 (1:1)
Piast Gliwice Wisła Płock 27.05.2017 18:00 4:0 (0:0)
Śląsk Wrocław Cracovia 27.05.2017 18:00 2:0 (2:0)
Górnik Łęczna Zagłębie Lubin 27.05.2017 18:00 1:3 (1:1)
Lech Poznań Wisła Kraków 28.05.2017 18:00 2:1 (2:1)
Korona Kielce Legia Warszawa 28.05.2017 18:00 0:1 (0:1)
Lechia Gdańsk Pogoń Szczecin 28.05.2017 18:00 4:0 (2:0)
Termalica Jagiellonia Białystok 28.05.2017 18:00 1:2 (0:2)
37. kolejka
Zagłębie Lubin Arka Gdynia 02.06.2017 20:30 20:30
Ruch Chorzów Górnik Łęczna 02.06.2017 20:30 20:30
Wisła Płock Śląsk Wrocław 02.06.2017 20:30 20:30
Cracovia Piast Gliwice 02.06.2017 20:30 20:30
Legia Warszawa Lechia Gdańsk 04.06.2017 18:00 18:00
Pogoń Szczecin Korona Kielce 04.06.2017 18:00 18:00
Jagiellonia Białystok Lech Poznań 04.06.2017 18:00 18:00
Wisła Kraków Termalica 04.06.2017 18:00 18:00
* - mecz, który nie ma jeszcze ustalonej dokładnej daty oraz godziny

Legia na YouTube

Legia na Facebooku

Legia na Twitterze

FANSTORE

Cena 459
PLN
Cena 89
PLN
Cena 149
PLN