Legia Warszawa
vs Śląsk Wrocław
Czas do meczu
Ta strona używa cookie.
Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
AKCEPTUJĘ

III liga 2016/2017

1. kolejka
Legia II Warszawa Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 06.08.2016 12:00 2:3 (1:1)
Huragan Wołomin ŁKS Łódź 06.08.2016 16:00 0:3 (0:0)
Ruch Wysokie Mazowieckie Jagiellonia II Białystok 06.08.2016 16:00 1:1 (0:1)
ŁKS 1926 Łomża MKS Ełk 06.08.2016 16:00 0:1 (0:1)
Ursus Warszawa Huragan Morąg 06.08.2016 16:00 1:1 (0:0)
Motor Lubawa Pelikan Łowicz 06.08.2016 16:00 1:2 (0:1)
Concordia Elbląg Sokół Aleksandrów Łdz. 06.08.2016 17:00 1:1 (0:1)
Lechia Tomaszów Maz. Sokół Ostróda 06.08.2016 17:00 2:2 (0:1)
Widzew Łódź Świt Nowy Dwór Maz. 07.08.2016 17:00 2:0 (0:0)
2. kolejka
Świt Nowy Dwór Maz. Concordia Elbląg 12.08.2016 19:00 2:0 (1:0)
Motor Lubawa Widzew Łódź 13.08.2016 16:00 0:2 (0:2)
Huragan Morąg Huragan Wołomin 13.08.2016 17:00 0:2 (0:0)
MKS Ełk Ursus Warszawa 13.08.2016 17:00 0:1 (0:0)
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie ŁKS 1926 Łomża 13.08.2016 17:00 2:1 (2:1)
Sokół Ostróda Legia II Warszawa 13.08.2016 18:00 0:2 (0:1)
Sokół Aleksandrów Łdz. Lechia Tomaszów Maz. 13.08.2016 18:00 2:3 (0:1)
Pelikan Łowicz Jagiellonia II Białystok 14.08.2016 17:00 1:2 (1:1)
ŁKS Łódź Ruch Wysokie Mazowieckie 14.08.2016 17:00 7:0 (2:0)
3. kolejka
Jagiellonia II Białystok ŁKS Łódź 20.08.2016 11:00 0:0
Legia II Warszawa Sokół Aleksandrów Łdz. 20.08.2016 12:00 2:1 (0:0)
ŁKS 1926 Łomża Sokół Ostróda 20.08.2016 16:00 2:0 (2:0)
Ursus Warszawa Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 20.08.2016 16:00 1:3 (0:1)
Concordia Elbląg Motor Lubawa 20.08.2016 17:00 5:1 (2:0)
Pelikan Łowicz Widzew Łódź 20.08.2016 17:00 0:1 (0:1)
Lechia Tomaszów Maz. Świt Nowy Dwór Maz. 21.08.2016 11:00 1:1 (1:0)
Huragan Wołomin MKS Ełk 21.08.2016 17:00 0:1 (0:1)
Ruch Wysokie Mazowieckie Huragan Morąg 21.08.2016 17:00 2:0 (0:0)
4. kolejka
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie Huragan Wołomin 24.08.2016 17:00 3:1 (1:1)
Motor Lubawa Lechia Tomaszów Maz. 24.08.2016 17:00 1:6 (1:2)
Huragan Morąg Jagiellonia II Białystok 24.08.2016 17:00 3:0 (2:0)
Widzew Łódź Concordia Elbląg 24.08.2016 17:00 2:1 (0:1)
Sokół Aleksandrów Łdz. ŁKS 1926 Łomża 24.08.2016 17:00 0:2 (0:0)
MKS Ełk Ruch Wysokie Mazowieckie 24.08.2016 17:00 0:1 (0:1)
Pelikan Łowicz ŁKS Łódź 24.08.2016 18:00 0:1 (0:1)
Sokół Ostróda Ursus Warszawa 24.08.2016 18:00 0:1 (0:1)
Świt Nowy Dwór Maz. Legia II Warszawa 24.08.2016 19:00 2:1 (2:1)
5. kolejka
Lechia Tomaszów Maz. Widzew Łódź 27.08.2016 12:00 1:1 (0:1)
Legia II Warszawa Motor Lubawa 27.08.2016 12:00 2:0 (1:0)
Jagiellonia II Białystok MKS Ełk 27.08.2016 15:00 2:0 (1:0)
Huragan Wołomin Sokół Ostróda 27.08.2016 15:00 0:6 (0:4)
ŁKS 1926 Łomża Świt Nowy Dwór Maz. 27.08.2016 16:00 0:0
Ursus Warszawa Sokół Aleksandrów Łdz. 27.08.2016 16:00 0:1 (0:0)
ŁKS Łódź Huragan Morąg 27.08.2016 17:00 1:0 (0:0)
Ruch Wysokie Mazowieckie Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 27.08.2016 17:00 0:3 (0:1)
Concordia Elbląg Pelikan Łowicz 28.08.2016 11:00 1:2 (1:0)
6. kolejka
Concordia Elbląg Lechia Tomaszów Maz. 03.09.2016 16:00 0:3 (0:2)
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie Jagiellonia II Białystok 03.09.2016 16:00 6:0 (2:0)
MKS Ełk ŁKS Łódź 03.09.2016 17:00 1:2 (1:1)
Świt Nowy Dwór Maz. Ursus Warszawa 03.09.2016 17:00 1:1 (1:0)
Motor Lubawa ŁKS 1926 Łomża 03.09.2016 17:00 1:1 (1:1)
Sokół Ostróda Ruch Wysokie Mazowieckie 03.09.2016 18:00 1:1 (0:0)
Pelikan Łowicz Huragan Morąg 04.09.2016 11:15 1:0 (0:0)
Sokół Aleksandrów Łdz. Huragan Wołomin 06.09.2016 18:00 3:0 (1:0)
Legia II Warszawa Widzew Łódź 26.11.2016 12:00 3:1 (1:1)
7. kolejka
Huragan Morąg MKS Ełk 10.09.2016 11:00 1:0 (1:0)
Huragan Wołomin Świt Nowy Dwór Maz. 10.09.2016 15:00 1:1 (0:1)
Ursus Warszawa Motor Lubawa 10.09.2016 16:00 6:0 (4:0)
ŁKS 1926 Łomża Widzew Łódź 10.09.2016 17:00 0:0
Jagiellonia II Białystok Sokół Ostróda 11.09.2016 13:00 1:1 (0:1)
ŁKS Łódź Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 11.09.2016 16:00 3:0 (2:0)
Legia II Warszawa Concordia Elbląg 11.09.2016 16:00 4:3 (3:1)
Ruch Wysokie Mazowieckie Sokół Aleksandrów Łdz. 11.09.2016 17:00 0:1 (0:1)
Lechia Tomaszów Maz. Pelikan Łowicz 27.11.2016 11:00 0:0
8. kolejka
Świt Nowy Dwór Maz. Ruch Wysokie Mazowieckie 14.09.2016 19:00 4:0 (1:0)
Sokół Aleksandrów Łdz. Jagiellonia II Białystok 17.09.2016 12:00 1:1 (1:0)
Motor Lubawa Huragan Wołomin 17.09.2016 16:00 0:2 (0:2)
Pelikan Łowicz MKS Ełk 17.09.2016 16:00 1:0 (1:0)
Concordia Elbląg ŁKS 1926 Łomża 17.09.2016 16:00 0:0
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie Huragan Morąg 17.09.2016 16:00 1:1 (0:0)
Lechia Tomaszów Maz. Legia II Warszawa 18.09.2016 11:00 1:4 (0:1)
Sokół Ostróda ŁKS Łódź 18.09.2016 11:00 0:1 (0:0)
Widzew Łódź Ursus Warszawa 18.09.2016 17:00 2:1 (0:0)
9. kolejka
Legia II Warszawa Pelikan Łowicz 24.09.2016 12:00 2:1 (2:1)
Huragan Wołomin Widzew Łódź 24.09.2016 15:00 0:4 (0:3)
ŁKS 1926 Łomża Lechia Tomaszów Maz. 24.09.2016 15:00 1:1 (1:0)
Huragan Morąg Sokół Ostróda 24.09.2016 16:00 3:1 (1:0)
Jagiellonia II Białystok Świt Nowy Dwór Maz. 24.09.2016 16:00 0:2 (0:0)
Ursus Warszawa Concordia Elbląg 24.09.2016 16:00 0:2 (0:0)
MKS Ełk Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 24.09.2016 17:00 1:1 (1:0)
ŁKS Łódź Sokół Aleksandrów Łdz. 25.09.2016 16:00 2:0 (1:0)
Ruch Wysokie Mazowieckie Motor Lubawa 25.09.2016 17:00 3:0 (3:0)
10. kolejka
Legia II Warszawa ŁKS 1926 Łomża 01.10.2016 12:00 1:2 (0:1)
Sokół Aleksandrów Łdz. Huragan Morąg 01.10.2016 13:00 1:1 (0:1)
Motor Lubawa Jagiellonia II Białystok 01.10.2016 15:00 1:2 (0:0)
Concordia Elbląg Huragan Wołomin 01.10.2016 16:00 2:0 (1:0)
Świt Nowy Dwór Maz. ŁKS Łódź 01.10.2016 16:00 1:1 (0:1)
Sokół Ostróda MKS Ełk 01.10.2016 18:00 3:2 (1:0)
Lechia Tomaszów Maz. Ursus Warszawa 02.10.2016 11:00 4:1 (2:0)
Pelikan Łowicz Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 02.10.2016 11:15 1:3 (1:2)
Widzew Łódź Ruch Wysokie Mazowieckie 02.10.2016 16:30 4:2 (2:0)
11. kolejka
Ursus Warszawa Legia II Warszawa 08.10.2016 15:00 1:2 (0:2)
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie Sokół Ostróda 08.10.2016 15:00 4:1 (1:1)
Huragan Wołomin Lechia Tomaszów Maz. 08.10.2016 15:00 1:2 (1:0)
Huragan Morąg Świt Nowy Dwór Maz. 08.10.2016 15:00 1:1 (1:0)
ŁKS 1926 Łomża Pelikan Łowicz 08.10.2016 15:00 1:1 (1:0)
MKS Ełk Sokół Aleksandrów Łdz. 08.10.2016 17:00 3:2 (1:1)
Jagiellonia II Białystok Widzew Łódź 09.10.2016 13:00 1:1 (0:0)
ŁKS Łódź Motor Lubawa 09.10.2016 15:00 4:0 (3:0)
Ruch Wysokie Mazowieckie Concordia Elbląg 09.10.2016 17:00 3:1 (2:0)
12. kolejka
Legia II Warszawa Huragan Wołomin 15.10.2016 12:00 5:0 (3:0)
Sokół Aleksandrów Łdz. Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 15.10.2016 15:00 1:0 (0:0)
Motor Lubawa Huragan Morąg 15.10.2016 15:00 0:5 (0:3)
Concordia Elbląg Jagiellonia II Białystok 15.10.2016 15:30 1:1 (0:1)
Świt Nowy Dwór Maz. MKS Ełk 15.10.2016 16:00 1:1 (0:1)
ŁKS 1926 Łomża Ursus Warszawa 15.10.2016 16:00 1:2 (0:0)
Lechia Tomaszów Maz. Ruch Wysokie Mazowieckie 16.10.2016 11:00 5:0 (4:0)
Pelikan Łowicz Sokół Ostróda 16.10.2016 11:15 1:0 (0:0)
ŁKS Łódź Widzew Łódź 16.10.2016 15:00 2:2 (1:0)
13. kolejka
Huragan Morąg Widzew Łódź 22.10.2016 15:00 3:0 (2:0)
MKS Ełk Motor Lubawa 22.10.2016 15:00 6:1 (2:1)
Ursus Warszawa Pelikan Łowicz 22.10.2016 15:00 1:0 (0:0)
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie Świt Nowy Dwór Maz. 22.10.2016 15:00 1:2 (0:1)
Huragan Wołomin ŁKS 1926 Łomża 22.10.2016 15:00 2:0 (2:0)
Sokół Ostróda Sokół Aleksandrów Łdz. 22.10.2016 18:00 1:0 (0:0)
Jagiellonia II Białystok Lechia Tomaszów Maz. 23.10.2016 13:00 0:2 (0:1)
ŁKS Łódź Concordia Elbląg 23.10.2016 14:00 2:1 (1:0)
Ruch Wysokie Mazowieckie Legia II Warszawa 23.10.2016 17:00 1:2 (1:2)
14. kolejka
Legia II Warszawa Jagiellonia II Białystok 29.10.2016 * 0:2 (0:0)
Ursus Warszawa Huragan Wołomin 29.10.2016 13:00 4:0 (1:0)
Motor Lubawa Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 29.10.2016 14:00 0:4 (0:2)
ŁKS 1926 Łomża Ruch Wysokie Mazowieckie 29.10.2016 14:00 3:0 (1:0)
Concordia Elbląg Huragan Morąg 29.10.2016 14:00 1:0 (0:0)
Świt Nowy Dwór Maz. Sokół Ostróda 29.10.2016 16:00 0:1 (0:1)
Lechia Tomaszów Maz. ŁKS Łódź 30.10.2016 11:00 0:1 (0:0)
Pelikan Łowicz Sokół Aleksandrów Łdz. 30.10.2016 11:15 2:1 (0:1)
Widzew Łódź MKS Ełk 30.10.2016 14:00 2:1 (1:0)
15. kolejka
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie Widzew Łódź 05.11.2016 13:00 3:2 (0:2)
Sokół Aleksandrów Łdz. Świt Nowy Dwór Maz. 05.11.2016 13:00 1:1 (0:1)
Huragan Wołomin Pelikan Łowicz 05.11.2016 13:30 0:4 (0:2)
Huragan Morąg Lechia Tomaszów Maz. 05.11.2016 14:00 0:0
MKS Ełk Concordia Elbląg 05.11.2016 15:00 1:3 (0:2)
Sokół Ostróda Motor Lubawa 05.11.2016 18:00 2:0 (1:0)
ŁKS 1926 Łomża Legia II Warszawa 06.11.2016 13:00 1:1 (0:0)
Jagiellonia II Białystok ŁKS 1926 Łomża 06.11.2016 13:00 2:0 (1:0)
Ruch Wysokie Mazowieckie Ursus Warszawa 06.11.2016 17:00 0:2 (0:1)
16. kolejka
Huragan Wołomin Ruch Wysokie Mazowieckie 12.11.2016 * 0:0
Ursus Warszawa Jagiellonia II Białystok 12.11.2016 13:00 2:2 (0:1)
Motor Lubawa Sokół Aleksandrów Łdz. 12.11.2016 13:00 0:6 (0:3)
Concordia Elbląg Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 12.11.2016 13:30 2:5 (0:3)
Widzew Łódź Sokół Ostróda 12.11.2016 14:00 0:0
Lechia Tomaszów Maz. MKS Ełk 13.11.2016 11:00 2:0 (0:0)
Pelikan Łowicz Świt Nowy Dwór Maz. 13.11.2016 11:15 4:1 (4:1)
ŁKS 1926 Łomża ŁKS Łódź 13.11.2016 13:30 0:0
Legia II Warszawa Huragan Morąg 04.03.2017 * :
17. kolejka
Sokół Aleksandrów Łdz. Widzew Łódź 19.11.2016 * 3:1 (1:0)
Świt Nowy Dwór Maz. Motor Lubawa 19.11.2016 * 6:0 (3:0)
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie Lechia Tomaszów Maz. 19.11.2016 * 2:2 (1:1)
Sokół Ostróda Concordia Elbląg 19.11.2016 * 7:3 (4:0)
Huragan Morąg ŁKS 1926 Łomża 19.11.2016 13:00 2:0 (2:0)
MKS Ełk Legia II Warszawa 19.11.2016 14:00 2:2 (1:1)
Jagiellonia II Białystok Huragan Wołomin 20.11.2016 13:00 2:0 (0:0)
ŁKS Łódź Ursus Warszawa 20.11.2016 13:30 3:1 (3:0)
Ruch Wysokie Mazowieckie Pelikan Łowicz 20.11.2016 17:00 0:2 (0:1)
18. kolejka
Jagiellonia II Białystok Ruch Wysokie Mazowieckie 01.01.1970 01:00 01:00
MKS Ełk ŁKS 1926 Łomża 01.01.1970 01:00 01:00
Sokół Aleksandrów Łdz. Concordia Elbląg 01.01.1970 01:00 01:00
Huragan Morąg Ursus Warszawa 01.01.1970 01:00 01:00
Sokół Ostróda Lechia Tomaszów Maz. 01.01.1970 01:00 01:00
Pelikan Łowicz Motor Lubawa 01.01.1970 01:00 01:00
ŁKS Łódź Huragan Wołomin 01.01.1970 01:00 01:00
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie Legia II Warszawa 01.01.1970 01:00 01:00
Świt Nowy Dwór Maz. Widzew Łódź 01.01.1970 01:00 01:00
19. kolejka
Legia II Warszawa Sokół Ostróda 01.01.1970 01:00 01:00
Huragan Wołomin Huragan Morąg 01.01.1970 01:00 01:00
Lechia Tomaszów Maz. Sokół Aleksandrów Łdz. 01.01.1970 01:00 01:00
Ursus Warszawa MKS Ełk 01.01.1970 01:00 01:00
Jagiellonia II Białystok Pelikan Łowicz 01.01.1970 01:00 01:00
Concordia Elbląg Świt Nowy Dwór Maz. 01.01.1970 01:00 01:00
ŁKS 1926 Łomża Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 01.01.1970 01:00 01:00
Ruch Wysokie Mazowieckie ŁKS Łódź 01.01.1970 01:00 01:00
Widzew Łódź Motor Lubawa 01.01.1970 01:00 01:00
20. kolejka
MKS Ełk Huragan Wołomin 01.01.1970 01:00 01:00
Sokół Aleksandrów Łdz. Legia II Warszawa 01.01.1970 01:00 01:00
Widzew Łódź Pelikan Łowicz 01.01.1970 01:00 01:00
Huragan Morąg Ruch Wysokie Mazowieckie 01.01.1970 01:00 01:00
Sokół Ostróda ŁKS 1926 Łomża 01.01.1970 01:00 01:00
Motor Lubawa Concordia Elbląg 01.01.1970 01:00 01:00
ŁKS Łódź Jagiellonia II Białystok 01.01.1970 01:00 01:00
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie Ursus Warszawa 01.01.1970 01:00 01:00
Świt Nowy Dwór Maz. Lechia Tomaszów Maz. 01.01.1970 01:00 01:00
21. kolejka
Huragan Wołomin Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 01.01.1970 01:00 01:00
ŁKS Łódź Pelikan Łowicz 01.01.1970 01:00 01:00
Lechia Tomaszów Maz. Motor Lubawa 01.01.1970 01:00 01:00
Ursus Warszawa Sokół Ostróda 01.01.1970 01:00 01:00
Jagiellonia II Białystok Huragan Morąg 01.01.1970 01:00 01:00
Concordia Elbląg Widzew Łódź 01.01.1970 01:00 01:00
ŁKS 1926 Łomża Sokół Aleksandrów Łdz. 01.01.1970 01:00 01:00
Ruch Wysokie Mazowieckie MKS Ełk 01.01.1970 01:00 01:00
Legia II Warszawa Świt Nowy Dwór Maz. 01.01.1970 01:00 01:00
22. kolejka
MKS Ełk Jagiellonia II Białystok 01.01.1970 01:00 01:00
Sokół Aleksandrów Łdz. Ursus Warszawa 01.01.1970 01:00 01:00
Widzew Łódź Lechia Tomaszów Maz. 01.01.1970 01:00 01:00
Huragan Morąg ŁKS Łódź 01.01.1970 01:00 01:00
Sokół Ostróda Huragan Wołomin 01.01.1970 01:00 01:00
Motor Lubawa Legia II Warszawa 01.01.1970 01:00 01:00
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie Ruch Wysokie Mazowieckie 01.01.1970 01:00 01:00
Świt Nowy Dwór Maz. ŁKS 1926 Łomża 01.01.1970 01:00 01:00
Pelikan Łowicz Concordia Elbląg 01.01.1970 01:00 01:00
23. kolejka
Huragan Morąg Pelikan Łowicz 01.01.1970 01:00 01:00
Lechia Tomaszów Maz. Concordia Elbląg 01.01.1970 01:00 01:00
Huragan Wołomin Sokół Aleksandrów Łdz. 01.01.1970 01:00 01:00
ŁKS Łódź MKS Ełk 01.01.1970 01:00 01:00
Ursus Warszawa Świt Nowy Dwór Maz. 01.01.1970 01:00 01:00
Jagiellonia II Białystok Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 01.01.1970 01:00 01:00
Widzew Łódź Legia II Warszawa 01.01.1970 01:00 01:00
ŁKS 1926 Łomża Motor Lubawa 01.01.1970 01:00 01:00
Ruch Wysokie Mazowieckie Sokół Ostróda 01.01.1970 01:00 01:00
24. kolejka
MKS Ełk Huragan Morąg 01.01.1970 01:00 01:00
Sokół Aleksandrów Łdz. Ruch Wysokie Mazowieckie 01.01.1970 01:00 01:00
Widzew Łódź ŁKS 1926 Łomża 01.01.1970 01:00 01:00
Sokół Ostróda Jagiellonia II Białystok 01.01.1970 01:00 01:00
Motor Lubawa Ursus Warszawa 01.01.1970 01:00 01:00
Pelikan Łowicz Lechia Tomaszów Maz. 01.01.1970 01:00 01:00
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie ŁKS Łódź 01.01.1970 01:00 01:00
Świt Nowy Dwór Maz. Huragan Wołomin 01.01.1970 01:00 01:00
Concordia Elbląg Legia II Warszawa 01.01.1970 01:00 01:00
25. kolejka
Ursus Warszawa Widzew Łódź 01.01.1970 01:00 01:00
Jagiellonia II Białystok Sokół Aleksandrów Łdz. 01.01.1970 01:00 01:00
MKS Ełk Pelikan Łowicz 01.01.1970 01:00 01:00
ŁKS 1926 Łomża Concordia Elbląg 01.01.1970 01:00 01:00
Ruch Wysokie Mazowieckie Świt Nowy Dwór Maz. 01.01.1970 01:00 01:00
Huragan Morąg Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 01.01.1970 01:00 01:00
Legia II Warszawa Lechia Tomaszów Maz. 01.01.1970 01:00 01:00
Huragan Wołomin Motor Lubawa 01.01.1970 01:00 01:00
ŁKS Łódź Sokół Ostróda 01.01.1970 01:00 01:00
26. kolejka
Sokół Aleksandrów Łdz. ŁKS Łódź 01.01.1970 01:00 01:00
Widzew Łódź Huragan Wołomin 01.01.1970 01:00 01:00
Pelikan Łowicz Legia II Warszawa 01.01.1970 01:00 01:00
Sokół Ostróda Huragan Morąg 01.01.1970 01:00 01:00
Motor Lubawa Ruch Wysokie Mazowieckie 01.01.1970 01:00 01:00
Lechia Tomaszów Maz. ŁKS 1926 Łomża 01.01.1970 01:00 01:00
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie MKS Ełk 01.01.1970 01:00 01:00
Świt Nowy Dwór Maz. Jagiellonia II Białystok 01.01.1970 01:00 01:00
Concordia Elbląg Ursus Warszawa 01.01.1970 01:00 01:00
27. kolejka
Ursus Warszawa Lechia Tomaszów Maz. 01.01.1970 01:00 01:00
Jagiellonia II Białystok Motor Lubawa 01.01.1970 01:00 01:00
MKS Ełk Sokół Ostróda 01.01.1970 01:00 01:00
ŁKS 1926 Łomża Legia II Warszawa 01.01.1970 01:00 01:00
Ruch Wysokie Mazowieckie Widzew Łódź 01.01.1970 01:00 01:00
Huragan Morąg Sokół Aleksandrów Łdz. 01.01.1970 01:00 01:00
Huragan Wołomin Concordia Elbląg 01.01.1970 01:00 01:00
ŁKS Łódź Świt Nowy Dwór Maz. 01.01.1970 01:00 01:00
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie Pelikan Łowicz 01.01.1970 01:00 01:00
28. kolejka
Widzew Łódź Jagiellonia II Białystok 01.01.1970 01:00 01:00
Legia II Warszawa Ursus Warszawa 01.01.1970 01:00 01:00
Sokół Ostróda Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 01.01.1970 01:00 01:00
Motor Lubawa ŁKS Łódź 01.01.1970 01:00 01:00
Lechia Tomaszów Maz. Huragan Wołomin 01.01.1970 01:00 01:00
Świt Nowy Dwór Maz. Huragan Morąg 01.01.1970 01:00 01:00
Concordia Elbląg Ruch Wysokie Mazowieckie 01.01.1970 01:00 01:00
Pelikan Łowicz ŁKS 1926 Łomża 01.01.1970 01:00 01:00
Sokół Aleksandrów Łdz. MKS Ełk 01.01.1970 01:00 01:00
29. kolejka
Ursus Warszawa ŁKS 1926 Łomża 01.01.1970 01:00 01:00
Jagiellonia II Białystok Concordia Elbląg 01.01.1970 01:00 01:00
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie Sokół Aleksandrów Łdz. 01.01.1970 01:00 01:00
Ruch Wysokie Mazowieckie Lechia Tomaszów Maz. 01.01.1970 01:00 01:00
MKS Ełk Świt Nowy Dwór Maz. 01.01.1970 01:00 01:00
Widzew Łódź ŁKS Łódź 01.01.1970 01:00 01:00
Huragan Wołomin Legia II Warszawa 01.01.1970 01:00 01:00
Huragan Morąg Motor Lubawa 01.01.1970 01:00 01:00
Sokół Ostróda Pelikan Łowicz 01.01.1970 01:00 01:00
30. kolejka
Legia II Warszawa Ruch Wysokie Mazowieckie 01.01.1970 01:00 01:00
Motor Lubawa MKS Ełk 01.01.1970 01:00 01:00
Lechia Tomaszów Maz. Jagiellonia II Białystok 01.01.1970 01:00 01:00
Pelikan Łowicz Ursus Warszawa 01.01.1970 01:00 01:00
Świt Nowy Dwór Maz. Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 01.01.1970 01:00 01:00
Concordia Elbląg ŁKS Łódź 01.01.1970 01:00 01:00
ŁKS 1926 Łomża Huragan Wołomin 01.01.1970 01:00 01:00
Sokół Aleksandrów Łdz. Sokół Ostróda 01.01.1970 01:00 01:00
Widzew Łódź Huragan Morąg 01.01.1970 01:00 01:00
31. kolejka
Jagiellonia II Białystok Legia II Warszawa 01.01.1970 01:00 01:00
MKS Ełk Widzew Łódź 01.01.1970 01:00 01:00
Sokół Aleksandrów Łdz. Pelikan Łowicz 01.01.1970 01:00 01:00
Ruch Wysokie Mazowieckie ŁKS 1926 Łomża 01.01.1970 01:00 01:00
Huragan Morąg Concordia Elbląg 01.01.1970 01:00 01:00
Sokół Ostróda Świt Nowy Dwór Maz. 01.01.1970 01:00 01:00
Huragan Wołomin Ursus Warszawa 01.01.1970 01:00 01:00
ŁKS Łódź Lechia Tomaszów Maz. 01.01.1970 01:00 01:00
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie Motor Lubawa 01.01.1970 01:00 01:00
32. kolejka
Pelikan Łowicz Huragan Wołomin 01.01.1970 01:00 01:00
Motor Lubawa Sokół Ostróda 01.01.1970 01:00 01:00
Lechia Tomaszów Maz. Huragan Morąg 01.01.1970 01:00 01:00
Ursus Warszawa Ruch Wysokie Mazowieckie 01.01.1970 01:00 01:00
Świt Nowy Dwór Maz. Sokół Aleksandrów Łdz. 01.01.1970 01:00 01:00
Concordia Elbląg MKS Ełk 01.01.1970 01:00 01:00
ŁKS 1926 Łomża Jagiellonia II Białystok 01.01.1970 01:00 01:00
Widzew Łódź Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 01.01.1970 01:00 01:00
Legia II Warszawa ŁKS Łódź 01.01.1970 01:00 01:00
33. kolejka
Jagiellonia II Białystok Ursus Warszawa 01.01.1970 01:00 01:00
MKS Ełk Lechia Tomaszów Maz. 01.01.1970 01:00 01:00
Sokół Aleksandrów Łdz. Motor Lubawa 01.01.1970 01:00 01:00
Ruch Wysokie Mazowieckie Huragan Wołomin 01.01.1970 01:00 01:00
Huragan Morąg Legia II Warszawa 01.01.1970 01:00 01:00
Sokół Ostróda Widzew Łódź 01.01.1970 01:00 01:00
ŁKS Łódź ŁKS 1926 Łomża 01.01.1970 01:00 01:00
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie Concordia Elbląg 01.01.1970 01:00 01:00
Świt Nowy Dwór Maz. Pelikan Łowicz 01.01.1970 01:00 01:00
34. kolejka
Motor Lubawa Świt Nowy Dwór Maz. 01.01.1970 01:00 01:00
Lechia Tomaszów Maz. Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 01.01.1970 01:00 01:00
Ursus Warszawa ŁKS Łódź 01.01.1970 01:00 01:00
Concordia Elbląg Sokół Ostróda 01.01.1970 01:00 01:00
ŁKS 1926 Łomża Huragan Morąg 01.01.1970 01:00 01:00
Pelikan Łowicz Ruch Wysokie Mazowieckie 01.01.1970 01:00 01:00
Widzew Łódź Sokół Aleksandrów Łdz. 01.01.1970 01:00 01:00
Legia II Warszawa MKS Ełk 01.01.1970 01:00 01:00
Huragan Wołomin Jagiellonia II Białystok 01.01.1970 01:00 01:00
* - mecz, który nie ma jeszcze ustalonej dokładnej daty oraz godziny

Legia na YouTube

Legia na Facebooku

Legia na Twitterze

FANSTORE

Cena 229
PLN
Cena 299
PLN
Cena 99
PLN