Ta strona używa cookie.
Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
AKCEPTUJĘ

Aktualności

2017-01-16 14:30:00
Newsletter

Aleksandar Prijović odchodzi z Legii

Autor: JJ Fot. Janusz Partyka
Aleksandar Prijović zmienia klub. Po półtorarocznej grze w barwach Legii jego nowym zespołem będzie PAOK Saloniki. "Prijo" – dziękujemy i życzymy powodzenia!

Aleksandar Prijović zawodnikiem Legii Warszawa został podczas letniego okienka transferowego w 2015 roku. Do Warszawy przyszedł z Bolusporu, w barwach którego był czołowym strzelcem II ligi tureckiej. Przez ostatnie półtora roku wraz z Nemanją Nikoliciem stanowili o sile formacji ofensywnej naszej drużyny.

 

 

W Legii zadebiutował w spotkaniu eliminacji Ligi Europy UEFA z rumuńskim Botosani rozgrywanym przy Łazienkowskiej. Pierwszą bramkę dla Wojskowych zdobył tydzień później, w rewanżowym spotkaniu z Rumunami. W barwach naszego Klubu zagrał w 72 meczach, strzelił łącznie 24 gole i miał 13 asyst. Brał aktywny udział we wszystkich sukcesach, jakie przez ostatnie półtora roku odniosła Legia – mistrzostwie i Pucharze Polski, awansie do Ligi Mistrzów UEFA, a także trzecim miejscu w fazie grupowej tych rozgrywek i promocji do 1/16 finału Ligi Europy UEFA.

 

Aleksandar - dziękujemy za te udane półtora roku i zyczymy powodzenia w dalszej karierze piłkarskiej!

 


    Legia Warszawa

Komentarze użytkowników

Komentowanie wymaga zalogowania się do systemu

dantheman
dantheman
2017-01-16 14:58:07
dziękujemy Prijo za gre i powodzenia!
maik
maik
Pułkownik
2017-01-16 18:28:05
Dziękujemy, za wszystkie dobre i te trudne momenty. A on sam coś od siebie powie, czy €€€ przesłoniły już oczy?
JU1916
Pułkownik
2017-01-16 21:53:09
Prijo w (L) miał wiele dobrych momentów, rozegrał takie mecze i strzelił tak ważne i piękne gole, że ręce same składały się do oklasków. Za to dziękujemy! Niestety, były jednak także fochy, a na koniec wyszedł "charakterek" szwajcarskiego Zlatana. Postawienie (L) pod ścianą i zaszantażowanie "zgoda na transfer albo nic" to zagrywka co najmniej nieelegancka, a już na pewno niegodna Legionisty. Gdyby prezesi nie chcieli pozbyć się "gorącego kartofla" i jeszcze na tym zarobić - mogliby go nieźle "przeczołgać". Koniec końców - nie będziemy tęsknić za Prijo tak jak za Niko. Dwa różne bieguny, nie tylko pod względem sportowym.

Więcej na temat

Legia na YouTube

Legia na Facebooku

Legia na Twitterze

FANSTORE

Cena 89
PLN
Cena 114,50
PLN
Cena 119
PLN