Ta strona używa cookie.
Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
AKCEPTUJĘ

Aktualności

2016-10-11 14:20:00
Newsletter

Arkadiusz Malarz z nowym kontraktem!

Autor: Kacper Ruszczak Fot. Mateusz Kostrzewa
Miło nam poinformować, że Arkadiusz Malarz przedłużył kontrakt z Legią Warszawa! Nowa umowa bramkarza będzie obowiązywać do 30 czerwca 2018 roku.

 

Arkadiusz Malarz trafił do Legii Warszawa w lutym 2015 roku po znakomitej rundzie, którą rozegrał w Ekstraklasie w barwach GKS-u Bełchatów. Na początku przygody z naszym Klubem Malarz był zmiennikiem Dusana Kuciaka, a na dobre w bramce Wojskowych zadomowił się wraz ze startem rundy wiosennej sezonu 2015/16. 

 

Arek był jednym z kluczowych zawodników drużyny, która w maju sięgnęła po mistrzostwo i Puchar Polski. To również m.in. jego fantastycznym interwencjom zawdzięczamy wymarzony awans do fazy grupowej Ligi Mistrzów UEFA. W ostatnich miesiącach Malarz stał się prawdziwym liderem drużyny, a jego nazwisko coraz częściej jest skandowane na trybunach przy Łazienkowskiej.

 

 

Dotychczasowy kontrakt Arka z naszym Klubem wygasał w czerwcu 2017 roku. Dzisiaj umowa została przedłużona o kolejne dwanaście miesięcy, więc golkiper będzie występował w koszulce z "eLką" na piersi co najmniej do 30 czerwca 2018 roku.

 

Arek, dużo zdrowia i powodzenia!


    Legia Warszawa

Komentarze użytkowników

Komentowanie wymaga zalogowania się do systemu

Więcej na temat

Legia na YouTube

Legia na Facebooku

Legia na Twitterze

FANSTORE

Cena 159
PLN
Cena 69,90
PLN
Cena 249
PLN