Legia Warszawa
vs Pogoń Szczecin
Czas do meczu
Ta strona używa cookie.
Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
AKCEPTUJĘ

Aktualności

2016-12-30 13:50:00
Newsletter

Artur Jędrzejczyk wraca na Łazienkowską!

Autor: JJ Fot. Mateusz Kostrzewa
Artur Jędrzejczyk z FK Krasnodar będzie pierwszym zimowym wzmocnieniem Legii Warszawa. Obydwa kluby doszły do porozumienia w kwestii transferu, a reprezentant Polski podpisze z naszym Klubem czteroletni kontrakt po przejściu testów medycznych na początku stycznia.

Legia Warszawa i FK Krasnodar doszły do porozumienia w kwestii transferu Artura Jędrzejczyka do stołecznego Klubu. Podpisanie umowy nastąpi na początku stycznia po pomyślnie zdanych testach medycznych. „Jędza” zawodnikiem Legii Warszawa zostanie po raz trzeci. Po raz pierwszy piłkarzem Wojskowych został w 2006 roku. W 2013 roku podpisał kontrakt z rosyjskim FK Krasnodar. Po dwóch i pół roku gry w Rosji powrócił na Łazienkowską, gdzie w ramach wypożyczenia występował w rundzie wiosennej sezonu 2015/2016, walnie przyczyniając się do mistrzostwa oraz Pucharu Polski zdobytego przez Legię. Po kolejnych sześciu miesiącach spędzonych w Rosji po raz trzeci będzie występował przy Łazienkowskiej, przychodząc do Klubu na zasadzie transferu definitywnego. Do tej pory w Legii zagrał w 125 meczach, strzelając w nich pięć goli.

 

Mijający 2016 rok był dla Jędrzejczyka jednym z najlepszych w karierze. Dobre występy w Legii zaowocowały powołaniem do reprezentacji Polski na Euro 2016. Nowy zawodnik Wojskowych był jednym z odkryć turnieju, bardzo dobrze prezentując się w meczach kadry na pozycji lewego obrońcy. Jesienią utrzymał miejsce w składzie reprezentacji oraz dobrze prezentował się w barwach FK Krasnodar.

 

„Jędza” w Warszawie pojawi się 4 stycznia. Przejdzie testy medyczne, po których podpisze czteroletnią umową z naszym Klubem.

 


    Legia Warszawa

Komentarze użytkowników

Komentowanie wymaga zalogowania się do systemu

JU1916
Pułkownik
2016-12-30 21:16:28
Hit transferowy tej zimy - trudno sobie wyobrazić kolejny bardziej spektakularny zakup! Jędza, witaj w domu przy Ł3!

Więcej na temat

Legia na YouTube

Legia na Facebooku

Legia na Twitterze

FANSTORE

Cena 89
PLN
Cena 114,50
PLN
Cena 119
PLN