Ta strona używa cookie.
Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
AKCEPTUJĘ

Aktualności

2018-07-05 17:49:00
Newsletter

Carlitos - witamy w Legii!

Fot. Mateusz Kostrzewa
Carlitos podpisał trzyletni kontrakt z Legią Warszawa. Król strzelców ubiegłego sezonu ekstraklasy będzie występował z nr 27. - Carlitosowi bardzo zależało, żeby grać dla Legii. Wybrał nasz klub, mimo że miał wiele innych propozycji - mówi dyrektor techniczny Ivan Kepcija.

 

24 w bramki w 36 meczach i korona króla strzelców 2017/18 to dokonania najbardziej pożądanego napastnika w ekstraklasie. 28-letni Hiszpan został uznany najlepszym piłkarzem ubiegłych rozgrywek i przebojem stał się gwiazdą całej ligi.

 

 

- Jesteśmy podekscytowani faktem, że dołącza do nas zawodnik tej klasy. Carlitosowi bardzo zależało, żeby grać dla Legii. Wybrał nasz klub, mimo że miał wiele innych propozycji. Ma za sobą świetny sezon, w którym zdobył 24 bramki, w dodatku był prawdziwym liderem swojej drużyny. Mamy przekonanie, że będzie dużym wzmocnieniem na boisku i w szatni - mówi Ivan Kepcija, dyrektor techniczny klubu.

 

Napastnik został zgłoszony do kadry zespołu na mecze I rundy eliminacji Ligi Mistrzów UEFA.

 

 

 

 


    Legia Warszawa

Komentarze użytkowników

Komentowanie wymaga zalogowania się do systemu

JU1916
Pułkownik
2018-07-05 19:28:51
Welcome to Legia! Good luck and give us fun and successes, as well. Sorry for using English but unfortunately I can't speak Spanish. Anyway, see you at Ł3.
Kowal
Kowal
Szeregowiec
2018-07-05 19:38:28
Carlitos nie zawiedź nas! Daj z siebie jak najwięcej baw się piłką :)
Lucky
Porucznik
2018-07-05 19:55:45
Powodzenia i witamy w rodzinie !!!!!!!

Legia na YouTube

Legia na Facebooku

Legia na Twitterze

FANSTORE

Cena 89
PLN
Cena 114,50
PLN
Cena 119
PLN