Ta strona używa cookie.
Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
AKCEPTUJĘ

Aktualności

2017-01-06 11:30:00
Newsletter

Daniel Chima Chukwu zawodnikiem Legii!

Autor: JJ Fot. Jacek Prondzynski
Napastnik Daniel Chima Chukwu został nowym piłkarzem Legii Warszawa. Nigeryjczyk jest drugim zimowym transferem naszego Klubu. Podpisał 3,5-letni kontrakt.

Daniel Chima Chukwu urodził się 4 kwietnia 1991 roku w miejscowości Kano w Nigerii. Profesjonalną karierę zawodniczą rozpoczynał w Norwegii, gdzie występował w zespołach FK Lyn oraz Molde FK. Z tego drugiego zespołu w styczniu 2015 roku odszedł do chińskiego SH Shenxin. W ostatnim sezonie w tej drużynie w 22 meczach zdobył 11 bramek i zanotował cztery asysty. Do Legii trafił po tym, jak wygasła jego umowa z chińskim klubem. Z Klubem z Łazienkowskiej podpisał 3,5-letni kontrakt. Nowy napastnik Legii zagrał do tej pory jeden mecz w reprezentacji Nigerii.

 

 

Kibice i zawodnicy Legii mogą pamiętać Daniela z sezonu 2013/2014, kiedy to nasz Klub rywalizował z eliminacjach Ligi Mistrzów UEFA z Molde FK. W pierwszym meczu w Norwegii padł remis 1:1, w rewanżu przy Łazienkowskiej żadnej z drużyn nie udało się strzelić bramki, dzięki czemu do dalszego etapu rozgrywek awansowali Wojskowi. Daniel Chima Chukwu strzelił bramkę w pierwszym spotkaniu, w drugim zaś był wyróżniającym się zawodnikiem. Nowy napastnik Legii w naszym Klubie będzie występować z numerem 27 na koszulce.

 

 

Daniel, witamy przy Łazienkowskiej i życzymy powodzenia w naszym Klubie!


    Legia Warszawa

Komentarze użytkowników

Komentowanie wymaga zalogowania się do systemu

Lucky
Porucznik
2017-01-06 11:37:28
Good Luck DCC !!!

Legia na YouTube

Legia na Facebooku

Legia na Twitterze

FANSTORE

Cena 159
PLN
Cena 69,90
PLN
Cena 249
PLN