Ta strona używa cookie.
Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
AKCEPTUJĘ

Aktualności

2017-01-07 16:00:00
Newsletter

Dominik Nagy dołącza do Legii!

Autor: JJ Fot. Jacek Prondzynski
Dominik Nagy to kolejny nowy zawodnik Legii Warszawa. Węgier podpisał kontrakt z naszym Klubem latem ubiegłego roku jednak w myśl jego ustaleń, w rundzie jesiennej występował jeszcze w barwach Ferencváros Budapest, a grę w barwach Wojskowych rozpocznie od rundy wiosennej obecnego sezonu.

21-letni Dominik Nagy w lidze węgierskiej występował od czterech lat. Większość z nich występował w barwach Ferencvárosu Budapeszt. Uznawany jest za jeden z największych talentów rodzimego futbolu. Uniwersalny pomocnik regularnie występuje w reprezentacjach młodzieżowych Węgier, a jesienią tego roku zadebiutował w seniorskiej kadrze. Miało to miejsce w listopadzie, podczas towarzyskiego meczu ze Szwecją. W rundzie jesiennej ligi węgierskiej miał na koncie jedną bramkę i cztery asysty. Może występować zarówno na pozycji środkowego pomocnika, jak i na obu bokach tej formacji.

 

 

Przy Łazienkowskiej Nagy będzie występować z numerem 21 na koszulce. Z naszym Klubem podpisał kontrakt na 4,5 roku. Pierwszy trening z zespołem odbędzie w poniedziałek, kiedy to drużyna Wojskowych rozpocznie przygotowania do rundy wiosennej. Zawodnik w sobotę przeszedł obowiązkowe testy medyczne.

 

Na poniższym wideo zobaczycie próbkę umiejętności nowego legionisty:

 

 

Dominik, witamy przy Łazienkowskiej i życzymy powodzenia w barwach warszawskiej Legii!


    Legia Warszawa

Komentarze użytkowników

Komentowanie wymaga zalogowania się do systemu

Więcej na temat

Legia na YouTube

Legia na Facebooku

Legia na Twitterze

FANSTORE

Cena 159
PLN
Cena 69,90
PLN
Cena 249
PLN