Ta strona używa cookie.
Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
AKCEPTUJĘ

Aktualności

2015-08-05 16:40:00
Newsletter

Jakub Rzeźniczak na dłużej w Legii!

Autor: Krystian Grzelak, Małgorzata Chłopaś Fot. Mateusz Kostrzewa
Jakub Rzeźniczak podpisał nowy kontrakt z Legią Warszawa i zostanie w naszym Klubie przez kolejne trzy sezony. Nowa umowa ''Rzeźnika'' wygaśnie wraz z końcem sezonu 2017/2018.

"Rzeźnik" złożył podpis pod nową umową w towarzystwie Prezesa Bogusława Leśnodorskiego. Poprzednia wygasała wraz z końcem przyszłego roku, jednak Legia już teraz zdecydowała się zaoferować nowy kontrakt jednemu z kapitanów naszej drużyny. Kuba związał się z naszym Klubem do 30 czerwca 2018 roku.

 

- Klub postanowił w pewnym stopniu wynagrodzić mnie za postawę, jaką prezentowałem na boisku i myślę też, że poza nim. Kontrakt, który wygasał za półtora roku, przedłużyliśmy o kolejne półtora. Mam nadzieję, że nie będą to moje ostatnie trzy lata w Legii. Jeśli forma sportowa na to pozwoli, chciałbym zostać tu do końca kariery - mówi Jakub Rzeźniczak.

 

- Myślę, że Klub jest ze mnie zadowolony. Ja staram się ze swojej strony robić wszystko jak mogę najlepiej. Kiedy przychodziłem do Legii, nie wybiegałem daleko w przyszłość, ale cieszę się, że tak to się wszystko potoczyło, że jestem tu tak długo. Dotarłem do miejsca, w którym się znajduję, poprzez ciężką pracę. Zdarzały się chwile lepsze i gorsze, ale nigdy nie odpuszczałem i zawsze robiłem swoje - dodaje obrońca.

 

Jakub Rzeźniczak jest zawodnikiem z najdłuższym stażem w drużynie. Na Łazienkowską 3 trafił przed sezonem 2004/2005 z łódzkiego Widzewa. W Warszawie trzykrotnie został mistrzem Polski, pięć razy sięgnąć po Puchar Polski i raz wywalczył Superpuchar.

 

 

W ostatnich latach stał się ulubieńcem kibiców dzięki swojej postawie na boisku i poza nim. Jest najpopularniejszym zawodnikiem Legii pod względem sprzedaży koszulek z jego nazwiskiem. W sezonie 2014/2015 zajął drugie miejsce w głosowaniu na najlepszego legionistę. Wychodząc na boisko, gwarantuje jakość i spokój w formacji defensywnej.

 

Kuba, dziękujemy za wszystko i życzymy powodzenia w najbliższych latach!


    Legia Warszawa

Komentarze użytkowników

Komentowanie wymaga zalogowania się do systemu

dradzik
dradzik
Pułkownik
2015-08-05 17:09:58
Kuba… tak trzymaj potrzebujemy w (L) ludzi z charakterem i sercem do walki!!! Powodzenia!
Nasz kapitan i prawdziwy Legionista! :)
a ja pamiętam jego pierwszy mecz.. jak schodził ze łzami w oczach za czerwoną kartę... Kuba życzę zakończenia kariery w najlepszym Klubie na świecie

Legia na YouTube

Legia na Facebooku

Legia na Twitterze

FANSTORE

Cena 89
PLN
Cena 114,50
PLN
Cena 119
PLN