Ta strona używa cookie.
Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
AKCEPTUJĘ

Aktualności

2016-07-13 11:56:00
Newsletter

Legioniści wypożyczeni do klubów Ekstraklasy i I ligi

Autor: Jakub Jarząbek Fot. Mateusz Kostrzewa
Legia Warszawa informuje, że dziewięciu piłkarzy najbliższy sezon spędzi na wypożyczeniach do klubów Ekstraklasy oraz I ligi. Aż pięciu zawodników najbliższe miesiące spędzi w Zagłębiu Sosnowiec, ponadto legionistów w swoich składach zobaczą kibice drużyn z Gdyni, Gliwic i Siedlec.

Z tego grona najbardziej doświadczonym zawodnikiem jest Michał Masłowski. Ofensywny pomocnik w najbliższym sezonie występować będzie w barwach Piasta Gliwice. „Masło” został zawodnikiem Legii Warszawa zimą 2014 roku, kiedy to do Warszawy przyszedł z Zawiszy Bydgoszcz. Do tej pory w barwach Wojskowych wystąpił 32. spotkaniach. W barwach naszego Klubu zdobył raz mistrzostwo i dwa razy Puchar Polski.

 

pięciu legionistów najbliższy sezon spędzi na wypożyczeniu w Zagłębiu Sosnowiec. To Arkadiusz Najemski, Robert Bartczak (występował w tym klubie już w zeszłym sezonie), Jakub Szumski oraz niedawno sprowadzeni do naszego Klubu Tin Matić i Konrad Handzlik.

 

Kolejny sezon na wypożyczeniu w Arce Gdynia spędzą Konrad Jałocha oraz Mateusz Szwoch. Obaj zawodnicy występowali w barwach tej drużyny w zeszłych rozgrywkach, mocno przyczyniając się do awansu tego klubu do Ekstraklasy.

 

Ostatnim zawodnikiem, który na najbliższy sezon uda się na wypożyczenie jest Alban Sulejmani. Macedoński skrzydłowy, który niedawno został zawodnikiem naszego Klubu, w najbliższych miesiącach występować będzie w barwach grającej w I lidze Pogoni Siedlce.

 

Legionistom życzymy powodzenia w nowych drużynach i jak najczęstszej okazji do występów i sportowego rozwoju. Po zakończeniu sezonu wszyscy zawodnicy stawią się ponownie w Warszawie.


    Legia Warszawa

Komentarze użytkowników

Komentowanie wymaga zalogowania się do systemu

Legia na YouTube

Legia na Facebooku

Legia na Twitterze

FANSTORE

Cena 89
PLN
Cena 114,50
PLN
Cena 119
PLN