Legia Warszawa
vs Pogoń Szczecin
Czas do meczu
Ta strona używa cookie.
Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
AKCEPTUJĘ

Aktualności

2016-08-06 15:00:00
Newsletter

Maciej Dąbrowski dołącza do Wojskowych!

Autor: Jakub Jarząbek Fot. Mateusz Kostrzewa
Maciej Dąbrowski został nowym piłkarzem Legii Warszawa! Urodzony w Radziejowie zawodnik podpisał z Wojskowymi 3-letni kontrakt, trafiając do naszej drużyny z Zagłębia Lubin. Maciek, witamy przy #Ł3!

Nowy legionista jest wychowankiem Lubienianki Lubień Kujawski. Następnie występował w Victorii Koronowo, skąd przeniósł się do GKS-u Bełchatów. W tej drużynie w sezonie 2007/2008 zagrał jedno spotkanie w ekstraklasie, debiutując w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce w meczu 22. kolejki z Lechem Poznań.

 

 

Kolejnymi jego klubami były Zawisza Bydgoszcz i Olimpia Grudziądz. Dobry występy na boiskach I-ligowych w barwach tego ostatniego zaowocowały transferem do Pogoni Szczecin. W barwach tej drużyny w sezonie 2012/2013 powrócił na boiska ekstraklasowe, będąc podstawowym zawodnikiem "Portowców". W drużynie tej występował przez 2,5 roku, po czym trafił do Zagłębia Lubin. Jego dobra postawa w meczach ligowych oraz Ligi Europy poskutkowała zainteresowaniem i transferem do naszego Klubu. Do pory wystąpił w 104 meczach ekstraklasy, strzelając w nich 11 goli. Bardzo dobrą postawą z eszłym sezonie ligowym zyskał sobie uznanie ekspertów, którzy zgodnie wymieniają go w gronie najlepszych obrońców występujących na polskich boiskach.

 

 

Maciej Dąbrowski podpisał z Legią 3-letnią umową. Nowy obrońca naszego Klubu będzie występować z numerem 5 na koszulce. Zawodnikowi życzymy powodzenia i samych miłych chwil przy Łazienkowskiej 3!

 


    Legia Warszawa

Komentarze użytkowników

Komentowanie wymaga zalogowania się do systemu

JU1916
Pułkownik
2016-08-06 15:25:40
Maciek, witamy w (L) przy Ł3. Powodzenia.
maik
maik
Pułkownik
2016-08-06 15:34:59
Witam i powodzenia Maćku. Pierwszy zawodnik z VATem w (L). :-)
maik
maik
Pułkownik
2016-08-06 16:35:26
Co to za beznadziejne numery teraz z logo ESA. Widziałem to też u innych drużyn. Jakiś przymus od Lotto, że z takim badziewiem teraz mają biegać?
Mirek82
Porucznik
2016-08-07 00:51:22
Dobry transfer,powodzenia Maciek.

Legia na YouTube

Legia na Facebooku

Legia na Twitterze

FANSTORE

Cena 89
PLN
Cena 114,50
PLN
Cena 119
PLN