Legia Warszawa
vs Pogoń Szczecin
Czas do meczu
Ta strona używa cookie.
Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
AKCEPTUJĘ

Aktualności

2016-11-23 10:50:00
Newsletter

Nikolić i Kucharczyk razy 50!

Autor: JJ Fot. Jacek Prondzynski
Czy ochłonęliście już po emocjach wczorajszego spotkania w Dortmundzie? 12 bramek, masa sytuacji i niesamowite emocje - tego byliśmy świadkami na Signal Iduna Park. To spotkanie już przeszło do historii, a Michał Kucharczyk i Nemanja Nikolić zapisali się do niej w podwójny sposób - nie tylko w nim uczestnicząc, ale strzelając swoje gole numer 50 dla Wojskowych!

Nemanja Nikolić na dokonanie tego imponującego wyczynu potrzebował zaledwie niecałe półtora roku. Najlepszy snajper ekstraklasy zeszłego sezonu strzelanie goli dla Wojskowych rozpoczął w meczu ze Śląskiem Wrocław, na inaugurację poprzednich ligowych zmagań, kiedy to dwukrotnie pokonał golkipera wrocławian. Wczorajszy gol był jego pierwszym trafieniem w fazie grupowej Ligi Mistrzów UEFA, ale nie można zapomnieć o pięciu bramkach, jakie zdobył na etapie eliminacji, walnie przyczyniając się do awansu naszego Klubu do europejskiej elity.

 

Popularny "Kuchy" pierwszą bramkę dla Legii zdobył dużo wcześniej. Miało to miejsce 21 września 2010 roku w meczu Pucharu Polski z Pogonią Szczecin. Michał na początku gry w Legii występował na pozycji napastnika, z czasem jednak grając coraz częściej w linii pomocy, co wiąże się z dodatkowymi zadaniami w defensywie. Warty podkreślenia jest również fakt, że jego wczorajsze trafienie jest pierwszym golem Polaka dla polskiej drużyny w Lidze Mistrzów UEFA od dwudziestu lat.

 

Nemanja, Michał - gratulujemy i życzymy kolejnych bramek dla naszego Klubu!


    Legia Warszawa

Komentarze użytkowników

Komentowanie wymaga zalogowania się do systemu

Legia na YouTube

Legia na Facebooku

Legia na Twitterze

FANSTORE

Cena 89
PLN
Cena 114,50
PLN
Cena 119
PLN