Legia Warszawa
vs Raków Częstochowa
Czas do meczu
Ta strona używa cookie.
Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
AKCEPTUJĘ

Aktualności

2019-03-06 18:40:00
Newsletter

Nowe karnety na rok 2019 w sprzedaży!

Autor: Legia Warszawa S.A.
Już dzisiaj możesz zapewnić sobie obecność na wszystkich meczach Legii Warszawa na stadionie przy ul. Łazienkowskiej 3 w rozgrywkach Lotto Ekstraklasy w roku 2019! Zobacz jakie korzyści daje posiadanie Abonamentu Rocznego ESA 2019 Plus.

ABONAMENT ROCZNY ESA 2019 PLUS

I KARNETY WIOSNA 2019/2019 PLUS

KUPISZ W TYM MIEJSCU

 

Abonament Roczny ESA 2019 Plus – absolutna nowość w naszej lidze! Zapraszamy do zakupu karnetu na wszystkie mecze Legii Warszawa, które nasza drużyna zagra na stadionie przy ul. Łazienkowskiej 3 w ramach rozgrywek Lotto Ekstraklasy w roku kalendarzowym 2019. Abonament obejmuje mecze w rundzie rewanżowej sezonu 2018/19, w rundzie finałowej sezonu 2018/19, w rundzie jesiennej 2019/20, rozgrywane do końca 2019 roku, a także ewentualne mecze Pucharu Polski. Jeśli nie posiadasz jeszcze karnetu sezonowego na mecze naszej drużyny, a chcesz wspierać Legię na żywo na stadionie, zapewnij sobie miejsce na Ł3 w rozgrywkach Lotto Ekstraklasy w roku 2019 już dzisiaj i kup karnet roczny!

 

Najważniejsze korzyści wynikające z posiadania Abonamentu Rocznego ESA 2019 Plus:

 

- niższe ceny w porównaniu do poprzednich sezonów;

- uproszczenie cen karnetów ulgowych, dla studentów oraz seniorów;

- preferencyjne ceny dla osób uczących się do 26. roku życia, rodzin i posiadaczy karnetów z poprzedniego sezonu;

- niższa nawet do 30% cena w porównaniu z ceną pojedynczych biletów na poszczególne mecze;

- tańszy bilet i pierwszeństwo w jego zakupie na mecze w rozgrywkach europejskich;

- pakiet na Rundę Mistrzowską sezonu 18/19 w cenie karnetu;

- darmowy wstęp na wszystkie domowe mecze Pucharu Polski do półfinału włącznie;

- stałe, wybrane przez Ciebie miejsce na stadionie Legii i gwarancja Twojego udziału we wszystkich jej meczach;

- możliwość udostępnienia karnetu innej osobie posiadającej kartę kibica Legii Warszawa do 7 razy w roku 2019;

- gwarancja wysokiej, dającej najlepsze nagrody, rangi w programie LEGIONY;

- zniżka 10% na zakupy w Legia FanStore z całej kolekcji (oprócz produktów przecenionych i artykułów Fundacji Legii).


Cennik Abonamentu Rocznego ESA 2019 Plus znajduje się w tabeli poniżej. Możesz zapoznać się ze szczegółami regulaminu sprzedaży Abonamentu Rocznego ESA 2019 Plus w tym miejscu.Możesz również wybrać karnet obejmujący mecze Legii Warszawa tylko w bieżącym sezonie 2018/2019.

 

 

Karnet Wiosna 2019 Plus – to doskonała okazja do zapewnienia sobie miejsca na wszystkich wiosennych meczach Legii Warszawa pozostałych do rozegrania w sezonie 2018/19, w tym również wszystkich meczach Rundy Finałowej. Wystarczy wybrać tę opcję, aby mieć pewne miejsce na stadionie w najważniejszych meczach, które będą bezpośrednio decydowały o końcowym wyniku drużyny i tytule mistrza Polski! Bądź z Legią Warszawa i pomagaj swoim dopingiem w walce o obronę tytułu.


Najważniejsze korzyści wynikające z posiadania Karnetu Wiosna 2019 Plus:

 

- pakiet na Rundę Finałową sezonu 2018/19 w cenie karnetu;

- pierwszeństwo w zakupie karnetu na kolejny sezon 2019/20;

- niższa cena biletu w karnecie w stosunku do osób kupujących pojedyncze bilety;

- darmowy wstęp na ewentualne mecze w rozgrywkach Pucharu Polski do półfinału włącznie;

- stałe, wybrane przez Ciebie miejsce na stadionie Legii i gwarancja Twojego udziału we wszystkich jej meczach;

- gwarancja wysokiej, dającej najlepsze nagrody, rangi w programie LEGIONY;

- zniżka 10% w Legia FanStore.


Cennik Karnetów Wiosna 2019 Plus znajduje się w tabeli poniżej. Możesz zapoznać się ze szczegółami regulaminu sprzedaży Karentów Wiosna 2019 Plus w tym miejscu.Dla osób, które w tej chwili wybierają obecność tylko na meczach rundy zasadniczej proponujemy standardowy Karnet Wiosna 2019 obejmujący 5 osttanich meczów na stadionie przy Ł3 z Cracovią, Miedzią Legnica, Śląskiem Wrocław, Jagiellonią Białystok i Pogonią Szczecin.

 

Najważniejsze korzyści wynikające z posiadania Karnetu Wiosna 2019:

 

- pierwszeństwo w zakupie pakietu na Rundę Finałową sezonu 2018/19;

- pierwszeństwo w zakupie karnetu na kolejny sezon 2019/20;

- niższa cena biletu w karnecie w stosunku do osób kupujących pojedyncze bilety;

- darmowy wstęp na ewentualne mecze w rozgrywkach Pucharu Polski do półfinału włącznie;

- stałe, wybrane przez Ciebie miejsce na stadionie Legii i gwarancja Twojego udziału we wszystkich jej meczach;

- gwarancja wysokiej, dającej najlepsze nagrody, rangi w programie LEGIONY;

- zniżka 10% w Legia FanStore.


Cennik Karnetów Wiosna 2019 znajduje się w tabeli poniżej. Możesz zapoznać się ze szczegółami regulaminu sprzedaży Karentów Wiosna 2019 w tym miejscu.


Jeśli nie masz pomysłu na prezent możesz skorzystać z naszej oferty voucherów prezentowych, które umożliwiają zakup abonamentów rocznych, karnetów Wiosna 2019 Plus, a także Pakietów na Rundę Finałową sezonu 2018/19. Szczegóły dotyczące voucherów prezentowych znajdują się na naszej oficjalnej stronie.


UWAGA! Począwszy od pierwszego meczu w roku 2019 frekwencja przy Ł3 będzie miała wpływ na atrakcyjność ceny zakupu kolejnych karnetów. Szczegóły już wkrótce na oficjalnej stronie legia.com.Zapraszamy do Strefy Kibica oraz do poniższych punktów stacjonarnych:

kasy klubu przy ul. Łazienkowskiej 3 - czynne od poniedziałku do piątku w godz. 11.00 - 19.00, w soboty w godz. 10.00 - 17.00, a także w niedziele w godz. 10.00 - 16.00,

wyspa w Centrum Handlowym M1 w Markach - czynna codziennie w godz. 11.00 - 20.00 z wyłączeniem świąt oraz niedziel niehandlowych.


    Legia Warszawa

Komentarze użytkowników

Komentowanie wymaga zalogowania się do systemu

mikolajl
mikolajl
Podporucznik
2018-12-17 15:21:33
Czyli widzę, że podwyżka :-) A co z osobami, które mają karenty na Sezon 2018/2019. Będzie sprzedaż oddzielnych karnetów na rundę finałową?
Greg00
Podporucznik
2018-12-17 16:38:45
ale już musi być krucho z kasą w klubie, skoro już teraz sprzedają bilety na rundę finałową i jesienną...
Toudi
Toudi
Podporucznik
2018-12-17 17:56:57
w złym kierunku to wszystko idzie. nawet na lichym piwie w dużej cenie odbijają sobie brak kasy. myślę że na tych karnetach nie zarobią.
A w dodatku piwo to szczyny. Na dwóch ostatnich meczach było kwaśne !!! Posiłki to także kpina. Za duże pieniądze sprzedają nam shit. Nie powinienem tego pisać bo kocham Legię, ale kasa DM musi się zgadzać... Słabo to wszystko wygląda.

Legia na YouTube

Legia na Facebooku

Legia na Twitterze

FANSTORE

Cena 89
PLN
Cena 114,50
PLN
Cena 119
PLN