Ta strona używa cookie.
Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
AKCEPTUJĘ

Aktualności

2016-07-20 16:30:00
Newsletter

Ondrej Duda odchodzi do Herthy Berlin

Autor: Legia.com Fot. Mateusz Kostrzewa
Ondrej Duda po spędzeniu dwóch i pół roku w Legii Warszawa zmienia klub. Słowak podpisał kontrakt z Herthą Berlin, drużyną występującą w niemieckiej Bundeslidze. Ondrej, dziękujemy i powodzenia!

Ondrej Duda zawodnikiem Legii Warszawa został zimą 2014 roku, kiedy do naszego Klubu przyszedł ze słowackiego MFK Koszyce. Dziewiętnastoletni wówczas zawodnik szybko stał się ważną postacią w drużynie Wojskowych, wykorzystując zaufanie, jakim od razu po przyjściu na Łazienkowską obdarzył go prowadzący wtedy zespół trener Henning Berg.

 

W barwach Legii zadebiutował dziewiątego marca 2014 roku, w ligowym spotkaniu ze Śląskiem Wrocław. Mecz zakończył się remisem 1:1, a Duda rozpoczął go w podstawowym składzie Wojskowych. W czasie pobytu w Warszawie Ondrej dwukrotnie świętował zdobycie zarówno mistrzostwa jak i Pucharu Polski, będąc ważną postacią w drużynie na drodze do zdobycia tych trofeów. W sumie w naszym Klubie wystąpił 101 razy, ostatni raz w ligowym spotkaniu z Jagiellonią Białystok. Teraz będzie kontynuował swoją karierę w jednej z najlepszych lig w Europie – niemieckiej Bundeslidze.

 

Ondrej, wszystko dobrego i powodzenia w nowym klubie! Dziękujemy za postawę na boisku, jak i poza nim i do zobaczenia przy #Ł3!


    Legia Warszawa

Komentarze użytkowników

Komentowanie wymaga zalogowania się do systemu

JU1916
Pułkownik
2016-07-20 19:40:14
Dobre 2,5 sezonu - i dla (L), i dla Ondreja. 2 mistrzostwa Polski i 2 Puchary Polski o tym świadczą, choć mogło być jeszcze lepiej. No, ale wiemy jak sprawy się toczyły... Dzięki za wszystko Ondrejku i powodzenia na froncie niemieckim.
Szkoda że tacy zawodnicy od nas odchodzą. Powodzenia w nowym klubie !!!!

Legia na YouTube

Legia na Facebooku

Legia na Twitterze

FANSTORE

Cena 89
PLN
Cena 114,50
PLN
Cena 119
PLN