Legia Warszawa
vs Lechia Gdańsk
Czas do meczu
Ta strona używa cookie.
Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
AKCEPTUJĘ

Aktualności

2016-02-24 19:30:00
Newsletter

Pierwszy krok do inwestycji w Grodzisku Mazowieckim

Autor: Legia Warszawa
Grzegorz Benedykciński, Burmistrz Grodziska Mazowieckiego, i Dariusz Mioduski, większościowy udziałowiec Legii Warszawa, podpisali porozumienie dotyczące realizacji inwestycji i prowadzenia Kompleksu Badawczo-Rozwojowego wraz z Ośrodkiem Treningowo-Szkolnym. To pierwszy krok na drodze do budowy nowoczesnego centrum badawczo-szkoleniowego Legii Warszawa w Grodzisku Mazowieckim.

W skład Kompleksu Badawczo-Rozwojowego wraz z Ośrodkiem Treningowo-Szkolnym wchodzić będzie m.in. ogólnodostępna infrastruktura rekreacyjno-sportowa, centrum badawczo-rozwojowe, oraz niepubliczna Szkoła Mistrzostwa Sportowego wraz z internatem oraz bazą niezbędną do prowadzenia szkolenia młodych zawodników, w szczególności piłkarzy. Znajdzie się tam także zaplecze treningowe I drużyny piłkarskiej Legii. Porozumienie jest pierwszym krokiem na drodze do realizacji projektu. Klub finalizuje aktualnie zakup działki w Gminie Grodzisk Mazowiecki.

 

- Jestem bardzo zadowolony, że znaleźliśmy profesjonalnego i zaangażowanego partnera do realizacji inwestycji, która jest dla mnie najważniejszym elementem strategii rozwoju Legii Warszawa na kolejne lata. Prowadzenie na najwyższym, europejskim poziomie szkolenia młodzieży i realizacja innowacyjnych projektów badawczych związanych ze sportem, w tym piłką nożną, to przyszłość naszego Klubu, a także całego polskiego sportu – powiedział Dariusz Mioduski.  

 

Współpraca z Legią Warszawa przy projekcie budowy Kompleksu Badawczo-Rozwojowego wraz z Ośrodkiem Treningowo-Szkolnym nawiązuje do najlepszych europejskich wzorców w zakresie tworzenia nowoczesnego zaplecza badawczo-szkoleniowego dla profesjonalnego klubu piłkarskiego. 

 

- W życiu zawodowym też ważne jest szczęście. Cieszę się, że tym razem mi dopisało i spotkałem na swej drodze ludzi, którzy chcą zrealizować przedsięwzięcie, o jakim wielu w Polsce marzyło. Fakt, że będzie to na terenie naszej gminy, to niewątpliwie wielkie wydarzenie, które rozsławi Grodzisk Mazowiecki. Mam nadzieję, że z nowego Ośrodka Treningowego Legii Warszawa, jaki powstanie w gminie Grodzisk Mazowiecki, wyjdzie wielu wspaniałych, rozpoznawalnych na całym świecie piłkarzy – powiedział Grzegorz Benedykciński, Burmistrz Grodziska Mazowieckiego.


    Legia Warszawa

Komentarze użytkowników

Komentowanie wymaga zalogowania się do systemu

Więcej na temat

Legia na YouTube

Legia na Facebooku

Legia na Twitterze

FANSTORE

Cena 89
PLN
Cena 114,50
PLN
Cena 119
PLN