Ta strona używa cookie.
Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
AKCEPTUJĘ

Aktualności

2016-02-18 16:11:00
Newsletter

Radosław Majecki z nowym kontraktem!

Autor: Krystian Grzelak Fot. Janusz Partyka
Radosław Majecki podpisał nowy kontrakt z Legią Warszawa. Dla młodego golkipera to druga profesjonalna umowa z naszym Klubem. Na jej mocy Majecki będzie reprezentował barwy ''wojskowych'' do 31 grudnia 2018 roku.

Urodzony 16 listopada 1999 roku Majecki złożył swój autograf na dokumentach w obecności Prezesa Bogusława Leśnodorskiego.

 

- Bardzo się cieszę, że podpisałem umowę z Legią. Chcę podziękować za zaufanie ze strony Klubu i docenienie pracy, którą wykonuję. Cały czas wykonuję swoją robotę na maksa i czekam na następne kroki - powiedział po podpisaniu umowy Radek.

 

Młody golkiper trafił na Łazienkowską 3 w 2014 roku i swoje pierwsze kroki stawiał w drużynach juniorskich. Przed rozpoczęciem bieżących rozgrywek został włączony do kadry zespołu rezerw, natomiast na początku 2016 roku stał się pełnoprawnym członkiem ekipy Stanisława Czerczesowa.

 

 

Majecki swoje pierwsze bramkarskie szlify zbierał w Arce Pawłów - klubie z miasteczka oddalonego 10 kilometrów od jego rodzinnych Starachowic. W 2011 roku przeniósł się do KSZO Ostrowiec Świętokrzystkiego, skąd nastepnie trafił do Legii.

 

Teraz pełni rolę jednego z bramkarzy pierwszej drużyny Legii i pracuje na to, by piąć się w hierarchii golkiperów w ekipie ''wojskowych''. 

 

- Radek jest z nami półtora roku i w tym czasie wykonał ogromny postęp. Został za to wyróżniony i znalazł się w kadrze na zgrupowanie na Malcie, a następnie - po zaprezentowaniu swoich umiejętności - został włączony do pierwszej drużyny. Znajduje się wśród trzech najlepszych bramkarzy naszego Klubu. Postanowiliśmy go wyróżnić i zaproponowaliśmy mu nowy kontrakt. Jesteśmy przekonani, że drzemie w nim duży potencjał - stwierdził Radosław Kucharski, Dyrektor Skautingu Legii.

 


    Legia Warszawa

Komentarze użytkowników

Komentowanie wymaga zalogowania się do systemu

Legia na YouTube

Legia na Facebooku

Legia na Twitterze

FANSTORE

Cena 159
PLN
Cena 69,90
PLN
Cena 249
PLN