Ta strona używa cookie.
Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
AKCEPTUJĘ

Aktualności

2015-03-06 13:54:00
Newsletter

Rafał Makowski podpisał nowy kontrakt z Legią (HD)

Autor: Kacper Ruszczak Fot. Mateusz Kostrzewa
Rafał Makowski, stoper warszawskiej Legii, który pokazał się z bardzo dobrej strony na zgrupowaniu w Sotogrande, przedłużył umowę z naszym Klubem. Nowy kontrakt będzie obowiązywał do czerwca 2018 roku.


Zasubskrybuj nasz kanał YT!

Rafał Makowski przyszedł na świat w Warszawie, 5 sierpnia 1996 roku i jest wychowankiem naszego Klubu, w którym trenuje od jedenastu lat. Środkowy obrońca przeszedł wszystkie szczeble w Legii, a ukoronowaniem jego ciężkiej pracy był udział w zimowym obozie Legii w Sotogrande, gdzie Makowski wystąpił w sparingu z Dniprem Dniepropetrowsk. Młody gracz ciągle czeka na swój oficjalny debiut w "jedynce".Dzisiaj Rafał Makowski podpisał nowy kontrakt z Legią, na mocy którego będzie piłkarzem naszego Klubu do czerwca 2018 roku. Dotychczasowa umowa miała wygasnąć w 2016, więc przedłużono ją o 24 miesiące.

- To dowód na to, że Klub ufa zawodnikom i wierzy w ich potencjał i talent. Liczymy na to, że dalej będą się rozwijali w sposób spokojny i prawidłowy, żeby w przyszłości móc grać regularnie w pierwszym zespole. Robert Bartczak i Rafał Makowski na treningach z "jedynką" udowodnili swój potencjał, potwierdzając, że ich wieloletnia praca w zespołach młodzieżowych Akademii była dobra. Nowe kontrakty to nie tylko dobra ocena ich talentu i pracy, ale również wysiłków właśnie Akademii Piłkarskiej. To są naczynia połączone i trud wielu osób, również rodziców, którzy wspierają zawodników, aby ci dbali nie tylko o swój rozwój sportowy, ale także wychowawczo-szkolny - powiedział Jacek Mazurek, Dyrektor Sportowy Legii. - Dla mnie to jest wyjątkowa chwila. Zawsze marzyłem o tym, żeby być w pierwszym zespole, a głównym celem moim i mojej rodziny, kiedy zacząłem trenować w Legii, było właśnie to, żeby wspiąć się jak najwyżej i podpisać profesjonalny kontrakt, co stało się dzisiaj. Jestem z tego mega zadowolony. Bardzo dziękuję Klubowi za zaufanie i możliwość uczestniczenia w zajęciach z pierwszą drużyną. To jest coś niesamowitego móc trenować z najlepszymi piłkarzami w Polsce i uczyć się od nich. Każdy młody chłopak z Akademii marzy o tym, a także o zdobywaniu mistrzowskiego tytułu czy występach w europejskich pucharach. Ścieżkę wytyczył nam Michał Żyro, który także wspinał się systematycznie po wszystkich szczeblach w Klubie. Chcę podążać tą samą drogą. Cel na najbliższy rok? Chciałbym oczywiście zacząć dostawać szanse od trenera Berga i grać. Możecie trzymać za mnie kciuki - powiedział zaraz po podpisaniu kontraktu Rafał Makowski.Powodzenia, Rafał!
    Legia Warszawa

Komentarze użytkowników

Komentowanie wymaga zalogowania się do systemu

Legia na YouTube

Legia na Facebooku

Legia na Twitterze

FANSTORE

Cena 159
PLN
Cena 69,90
PLN
Cena 249
PLN