Legia Warszawa
vs Lechia Gdańsk
Czas do meczu
Ta strona używa cookie.
Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
AKCEPTUJĘ

Klub

Kontakt

Legia Warszawa S.A

ul. Łazienkowska 3
00-449 Warszawa
Tel.: + 48 22 318-20-00
Fax: + 48 22 318-20-01
e-mail: info@legia.pl


LEGIA WARSZAWA Spółka Akcyjna z siedzibą i adresem w Warszawie (00-449) przy ulicy Łazienkowskiej 3, wpisana do Rejestru prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000097402; 
NIP: 526-17-24-308; 
kapitał zakładowy: 12.156.000 PLN, w całości opłacony.

Dział Sprzedaży Biletów i Karnetów:
Piotr Jarek
Paweł Rosiński
e-mail: pok@legia.pl

Punkt Obsługi Kibica (POK): 
tel. +48 22 318 20 91, +48 22 318 20 79
Telefon czynny w godzinach otwarcia POK - sprawdź tutaj 

Biuro Prasowe:

Izabela Kruk
e-mail: iza.kruk@legia.pl
Elektroniczne Biuro Prasowe

Dział sponsoringu i reklamy:
Magdalena Jakubiuk
e-mail: magdalena.jakubiuk@legia.pl

Konrad Korzeniowski
e-mail: konrad.korzeniowski@legia.pl

Dział do spraw rozwoju:
Krzysztof Stalewski 
e-mail: krzysztof.stalewski@legia.pl

Dział konferencji i bankietów:
Maciej Szewczyk
tel. +48 22 318 20 13
kom. +48 513 111 690
e-mail: maciej.szewczyk@legia.pl

Natalia Sosnowska
tel.+48 22 318 20 48
kom. +48 513 111 678
e-mail: natalia.sosnowska@legia.pl

Wynajem stadionu, boisk, Liga Biznesu:
Adam Orlikowski
tel. +48 22 318 20 62
kom. +48 513 111 846
e-mail: adam.orlikowski@legia.pl

Manager ds. sprzedaży biznesowej (B2B):

Magdalena Lipka
tel. +48 513 111 673
e-mail: magdalena.lipka@legia.pl

Legia na YouTube

Legia na Facebooku

Legia na Twitterze

FANSTORE

Cena 459
PLN
Cena 89
PLN
Cena 149
PLN