Legia logo
Piłka nożna

Ostatnie szlify w LTC przed meczem z GKS. Rafał Adamski trenował z drużyną [ZDJĘCIA]

Plus500 logo
PKO Bank Polski Ekstraklasa logo

W czwartkowe południe legioniści odbyli w Książenicach ostatni trening przed wyjazdem na ligowe spotkanie z GKS w Katowicach. W ośrodku w Książenicach królowała taktyka i stałe fragmenty gry. Pierwsze zajęcia z drużyną odbył nowo pozyskany napastnik, Rafał Adamski.



Po śniadaniu, odprawie ze sztabem szkoleniowym i aktywacji w siłowni, kilkanaście minut po godz. 12. piłkarze trenera Marka Papszuna pojawili się na boisku nr 1. w Książenicach. Po rozgrzewce, która trwała kwadrans, piłkarze przeszli do treningu techniczno-taktycznego, który ma jak najlepiej przygotować ich do piątkowego starcia w Katowicach. Z ekipą pierwszy raz udział w zajęciach wziął nowy napastnik, Rafał Adamski.

Legioniści trenowali w czwartek przy dodatniej temperaturze, ale w strugach padającego deszczu. Nie przeszkadzało to jednak w wypełnieniu wszystkich założeń treningowych. Gierki taktyczne na zmniejszonym polu, budowanie akcji w różnych formacjach i ustawieniach, a także stałe fragmenty gry - to wszystko oglądaliśmy na dzisiejszych zajęciach w LTC. Zakończył je m.in. trening strzelecki. Po zakończeniu ćwiczeń drużyna zjadła posiłek i wyjechała autokarem w drogę na Górny Śląsk. Początek meczu z GKS-em w piątek, 7 lutego, o godz. 20:30.

Udostępnij

Powiązane newsy

Zobacz wszystkie