
Trwa sprzedaż biletów na mecz przy Łazienkowskiej w ramach 6. kolejki PKO Bank Polski Ekstraklasy. 19 sierpnia, o godzinie 20:30, Legia Warszawa podejmie Górnik Zabrze.
Jeśli na meczu z Górnikiem frekwencja przekroczy wymienione wartości, wówczas na kolejne spotkanie domowe czyli na mecz z Radomiakiem obniżamy ceny według poniższego zestawienia:
15 tys. osób w trakcie meczu to 15% taniej przez 48 godzin.
17 tys. osób w trakcie meczu to 20% taniej przez 48 godzin.
20 tys. osób w trakcie meczu to 25 % taniej przez 48 godzin.
22 tys. osób w trakcie meczu to 30 % taniej przez 48 godzin.
25 tys. osób w trakcie meczu to 35 % taniej przez 48 godzin.
Do końca wtorku (do godz. 23:59), zgodnie z zapowiedzią, obowiązuje promocja -20% na wszystkie bilety na najbliższe spotkanie z Górnikiem Zabrze.
Ceny obniżamy po ostatnim gwizdku sędziego. Bilety w obniżonej cenie będzie można kupić przez 48 godzin .
Prosimy o zwrócenie uwagi na nośnik biletu, który został wybrany podczas zakupu.
Przy bramkach wejściowych przed stadionem można użyć wyłącznie jednego nośnika - tego, który został wskazany w systemie biletowym.
Kasy przy ul. Łazienkowskiej 3 są czynne od poniedziałku do piątku w godz. 11:00 - 19:00, w soboty w godz. 10:00 - 17:00, a także w niedziele w godz. 10:00 - 16:00. Natomiast w dniu meczu kasy będą od godz. 8:00 do rozpoczęcia II połowy spotkania.
W razie pytań prosimy o kontakt z Punktem Obsługi Kibica.