Legia logo
Piłka nożna

Zmiany w sztabie szkoleniowym

Plus500 logo
PKO Bank Polski Ekstraklasa logo

Legia Warszawa zakończyła współpracę z trenerem bramkarzy Arkadiuszem Malarzem i asystentem trenera Grzegorzem Mokrym. Klub dziękuje obu szkoleniowcom za profesjonalizm i zaangażowanie.



Arkadiusz Malarz pełnił rolę trenera bramkarzy od 2022 roku, a wcześniej w latach 2015-2019 był związany z Legią jako zawodnik, zdobywając wiele tytułów i występując m.in. w Lidze Mistrzów UEFA. Trener Grzegorz Mokry dołączył do sztabu w roli asystenta w czerwcu 2024 roku. Obaj szkoleniowcy mieli udział w zdobyciu Pucharu Polski i Superpucharu oraz grze w fazie pucharowej Ligi Konferencji UEFA.


Legia Warszawa dziękuje Arkadiuszowi Malarzowi i Grzegorzowi Mokremu za pracę dla drużyny oraz życzy powodzenia w dalszej karierze trenerskiej.

Udostępnij

Powiązane newsy

Zobacz wszystkie