
O godz. 18:00 rozpoczęły się ostatnie przygotowania Legii Warszawa do pierwszego spotkania ze Slavią. Zajęcia były otwarte przed pierwszy kwadrans.
Wojskowi wybiegli na murawę Sinobo Stadium o godz. 18:00. Sztab od razu podzielił zawodników na dwie ekipy – swoją rozgrzewkę przeprowadzali bramkarze, a swoją gracze z pola. Obie grupy stosunkowo szybko przeszły do zajęć z piłkami. Golkiperzy ćwiczyli chwyt piłki, zaś ich koledzy szybkie podania po ziemi.
Za chwilę legioniści postawili akcent na ćwiczenia wzmacniające. Piłkarze pracowali nad stabilizacją stawów kolanowych i skokowych. Następnie rozpoczęli interwały przy linii bocznej boiska, po czym przeszli do gry w dziadka.
Po 15 minutach trening został zamknięty dla przedstawicieli prasy, by drużyna w spokoju mogła przećwiczyć niezbędne schematy przed jutrzejszym spotkaniem. Pierwszy gwizdek na Sinobo Stadium wybrzmi o godz. 19:00.