Gem, set i mecz! Trener Michniewicz i Czarek Miszta zmierzyli się na korcie Legia Tenis & Golf - Legia Warszawa
Plus500

Wyjątkowa rywalizacja na kortach Legia Tenis & Golf. Po przeciwnych stronach siatki stanęli trener Michniewicz oraz Cezary Miszta.

Autor: Małgorzata Sadowska

Główny sponsor Plus500
  • Udostępnij

Czesław Michniewicz razem z Czarkiem Misztą wzięli udział w wyjątkowym treningu. Tym razem jednak to nie zielona murawa była miejscem ich spotkania, a przepięknie położone korty tenisowe Legia Tenis & Golf.

Spotkanie panów rozpoczęło się od krótkiej rozgrzewki, podczas której już od pierwszych wymian można było dostrzec, że trener Michniewicz ma za sobą odrobinę więcej rozegranych pojedynków. Bramkarz Legii Warszawa nie przestraszył się jednak precyzyjnych zagrań trenera i dobrze wszedł w spotkanie, wygrywając pierwszego gema. Panowie rozpoczynali pojedynek od stanu 2:2 i choć na początku na prowadzenie wyszedł Czarek, doświadczenie zdobyte na kortach przez trenera szybko dało o sobie znać i zawodnik musiał uznać jego wyższość. Set zakończył się wynikiem 6:3 dla szkoleniowca pierwszej drużyny.

Zdjęcie

Rywalizacji panów przyglądał się z boku Michał Przysiężny – były zawodnik i 57 rakieta rankingu ATP, a obecnie - Head Coach Legii Tenis & Golf. Po rozegranym przez nich towarzyskim secie, przeprowadził z trenerem Michniewiczem oraz Czarkiem Misztą krótki trening, przekazując panom wiele wskazówek dotyczących zagrań, które obaj mogą poprawić w swoim repertuarze. Jego porady okazały się szczególnie trafione dla naszego bramkarza, który zdecydowanie poprawił swój serwis.

Z nowo nabytą wiedzą panowie przystąpili do gry deblowej. Czarka po jednej stronie siatki wsparł trener Przysiężny, a z trenerem Michniewiczem drużynę stworzyła trenerka Legia Tenis & Golf, Ola Buczyńska. Grę deblową duety potraktowały już czysto towarzysko i rozegrały między sobą kilkanaście piłek, nie licząc jednak punktów.

Zdjęcie

Niezależnie od wyniku, przez cały czas spędzony na korcie wszystkim dopisywał wyśmienity humor. Dla trenera Michniewicza i Czarka Miszty była to pierwsza wizyta na obiekcie należącym do Legia Tenis & Golf, który już od początku tego miesiąca zaprasza amatorów tenisa zarówno na korty, jak i zajęcia z wykwalifikowanymi trenerami.