#GOTOWIDOPOMOCY: aukcje Aktywnej Warszawy

#GOTOWIDOPOMOCY: aukcje Aktywnej Warszawy

Aktywna Warszawa, której przedstawiciele są zaangażowani także w wolontariat #GotowiDoPomocy, przekazała na aukcję charytatywną unikatowe numery startowe 1 i 1916 w swoim najbliższym warszawskim biegu.

Autor: LW

Fot. dr Maciej Mroczek p.o. Dyrektora Stołecznego Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA

Główny sponsor Fortuna
  • Udostępnij

Autor: LW

Fot. dr Maciej Mroczek p.o. Dyrektora Stołecznego Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA

Aktywna Warszawa, której przedstawiciele są zaangażowani także w wolontariat #GotowiDoPomocy, przekazała na aukcję charytatywną unikatowe numery  startowe 1 i 1916 w swoim najbliższym warszawskim biegu.
 

LICYTUJ NUMER 1

LICYTUJ NUMER 1916

 

Stołeczne Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA łączy sport z edukacją i kulturą, promując aktywny styl życia. Jest organizatorem największego w Polsce cyklu imprez biegowych zwanego Warszawską Triadą Biegową, w którym każdego roku bierze udział ok. 40 tys. biegaczy. W skład cyklu wchodzą: Bieg Konstytucji 3 Maja, Bieg Powstania Warszawskiego, Bieg Niepodległości oraz szereg imprez towarzyszących, w tym Bieg Zdobyci PAST-y i Bieg z Maskotką dla najmłodszych.

 

Biegom głównym, mającym na celu upamiętnienie „na sportowo” najważniejszych wydarzeń z historii Polski i Warszawy towarzyszą imprezy dodatkowe. Przy Biegu Konstytucji jest to największy w Polsce bieg dla dzieci i ich przytulanek, czyli rozgrywany na dystansie 700 metrów Bieg z Maskotką.


Przed wieczornym Biegiem Powstania Warszawskiego jest rozgrywany Bieg Zdobycia PAST-y, zaś dla młodzieży chcącej świętować w biegu niepodległość przeznaczona jest Mila Niepodległości.

 

Już teraz w aukcji charytatywnej #GotowiDoPomocy można wylicytować wyjątkowe, unikatowe numery startowe. Całkowity dochód z aukcji dofinansuje pomoc osobom starszym w Warszawie w czasie pandemii COVID–19.

 

Do przekazywania różnorodnych przedmiotów na aukcję #GOTOWIDOPOMOCY zapraszamy firmy, instytucje, osoby.

 

#GOTOWIDOPOMOCY to pierwsza kompleksowa akcja pomocowa w Warszawie, zapewniająca realną, bezpośrednią pomoc seniorom w czasie pandemii zainicjowana przez Legię Warszawa.

Zdjęcie
Udostępnij

Autor

LW

14razyMistrz Polski
19razyPuchar Polski
4razySuperpuchar Polski
pobierz oficjalną aplikację klubu
© Legia Warszawa S.A.Wszelkie prawa zastrzeżone.