#GOTOWIDOPOMOCY: Emisja dobroci - Legia Warszawa
Plus500
#GOTOWIDOPOMOCY: Emisja dobroci

#GOTOWIDOPOMOCY: Emisja dobroci

Kolejny intensywny dzień za nami. Rozwiesiliśmy około tysiąca paczek do warszawskich seniorów, a w dodatku mieliśmy dla nich coś ekstra. I ekstra gości.

Autor: LW

Fot. Janusz Partyka, LW

Główny sponsor Plus500
  • Udostępnij

Autor: LW

Fot. Janusz Partyka, LW

News piątku na pomocowym szlaku to dołączenie firmy Tarczyński, która przeznaczyła dla naszych seniorów tonę kabanosów. Zastanawiacie się, jakie to przełożenie - kilogramy na liczbę towaru? Odpowiadamy: 10 tys. sztuk. Objętościowo wyszło tak dużo, że w naszym centrum pomocowym zmieściliśmy zaledwie jedną czwartą. Zapasy będziemy uzupełniać codziennie, a już w piątek rozdaliśmy pierwszą turę. To wielki powód do satysfakcji, że tyle firm chce działać z nami i w akcji #GOTOWIDOPOMOCY dostrzega wielką, pozytywną siłę zmieniania rzeczywistości. Od tego jesteśmy.

Zdjęcie

Cieszymy się, że nasi partnerzy chcą i lubią angażować się w bezpośrednią pomoc. Do osób, które zgłosiły się do nas z prośbą o wsparcie, wybrała się 10-osobowa drużyna Emitelu. Opaskę kapitana założył prezes Andrzej Kozłowski, w GPS wbiliśmy Wolę i Bemowo. Nie jest dla nas żadnym zaskoczeniem, że po wszystkim otrzymaliśmy wiadomość, jak dużo radości dają odwiedziny u osób, które nie mogą pozwolić sobie czasem nawet na minimalny standard życia i bez nas ich codzienność wyglądałby nieporównanie gorzej.

Zdjęcie

Lubimy również spektakularność. Domino's Pizza nie tylko ufundowała coś dobrego dla naszych wolontariuszy, ale na swoich skuterach rozjechała się we wszystkie strony Warszawy. Kolejny raz do pomagania zgłosiła się również Legia Amp Futbol. Trener Mateusz Szczepaniak nie musiał mobilizować ekipy - to przychodzi samo. Stawiła się również niezmordowa ekipa Aktywnej Warszawy.

Zdjęcie

A co słychać u naszych wolontariuszy? Paweł świętował 45. urodziny i z tej okazji założył specjalną koszulkę (zobaczcie video). Na mieście ponownie była Justyna, która jest takim naszym reportertem w terenie i codziennie przesyła nam ciekawostki i zdjęcia. Widać i słychać, że ma z tego wielką satysfakcję. Byli również Patryk, Paweł, Wojtek, Maja i wielu, wielu innych, którzy pozytywnie uzależnili się od pomagania i czasem rzadziej widują się ze swoją rodziną niż z seniorami. Maciek (na zdjęciu w jeansowej kurtce), który przez tydzień kursował na tej samej trasie: Praga Północ - Targówek, pobił swój rekord w rozwożeniu obiadów - zajęło mu to zaledwie 75 minut. Błysk. Dzięki!

Zdjęcie

Do naszej pomocowej paczki, czyli wyśmienitych obiadów od Braci Wiśniewskich i kabanosów od firmy Tarczyński, dołączyliśmy świeżutkie pieczywo od Piekarni Dąbrowscy. To się nazywa działanie kompleksowe.

 

Pamiętajcie, że trwa zrzutka na rzecz osób starszych prowadzona przez Fundację Legii - zapraszamy TUTAJ. Mamy również arcyciekawe gadżety na aukcjach charytatywnych - kliknijcie. Cel ten sam.

 

Plan na sobotę jest taki: w dzień pomagamy, wieczorem oglądamy Lech - Legia.

Zdjęcie z galerii nr 1
1 / 16
Udostępnij

Autor

LW

16razyMistrz Polski
20razyPuchar Polski
5razySuperpuchar Polski
pobierz oficjalną aplikację klubu
App StoreGoogle PlayApp Gallery
© Legia Warszawa S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.