#GOTOWIDOPOMOCY: Fundacja Polska Bezgotówkowa pomaga seniorom z Legią - Legia Warszawa
Plus500
#GOTOWIDOPOMOCY: Fundacja Polska Bezgotówkowa pomaga seniorom z Legią

#GOTOWIDOPOMOCY: Fundacja Polska Bezgotówkowa pomaga seniorom z Legią

Fundacja Polska Bezgotówkowa sfinansuje posiłki dla seniorów w ramach akcji #GOTOWIDOPOMOCY.

Autor: LW

Fot. Mateusz Kostrzewa; Fundacja Polska Bezgotówkowa

Główny sponsor Plus500
  • Udostępnij

Autor: LW

Fot. Mateusz Kostrzewa; Fundacja Polska Bezgotówkowa

Akcja #GOTOWIDOPOMOCY to obecnie największy program pomocy bezpośredniej dla seniorów 65+ w Polsce, który został uruchomiony przez Legię Warszawa. Wolontariusze Fundacji Legii, pracownicy klubu i harcerze ze Związku Harcertswa Rzeczpsopolitej z pomocową misją odwiedizli już blisko 25 tysięcy starszych osób na terenie Warszawy i okolic. Fundacja Polska Bezgotówkowa przekazała środki, które pozwoliły sfinansować 1000 posiłków dla seniorów, a pracownicy Fundacji jako wolontariusze uczestniczyli w dostarczaniu posiłków do potrzebujących

 

- Epidemia koronawirusa dotknęła wszystkich w Polsce, ale przede wszystkim przedsiębiorców i osoby starsze. Fundacja Polska Bezgotówkowa przygotowała kilka inicjatyw pomagających przedsiębiorcom łatwiej przejść przez problemy wywołane wirusem. Chcieliśmy zrobić coś dobrego również na rzecz najstarszych mieszkańców Warszawy - inicjatywa #GOTOWIDOPOMOCY idealnie wpisała się w nasze plany. Możliwość dotarcia z ciepłym posiłkiem dla najbardziej potrzebujących pomocy, spotkania się z nimi i wsparcia w tych trudnych chwilach - czy może być coś lepszego? Cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w takiej akcji również osobiście jako wolontariusze -  mówi wiceprezes Fundacji Polska Bezgotówkowa Zbigniew Wiśniewski.

  

Fundacja prowadzi Program Polska Bezgotówkowa, który jest unikatową w skali świata inicjatywą uczestników rynku (banków, organizacji płatniczych oraz agentów rozliczeniowych) i skupia się na rozbudowie infrastruktury niezbędnej do przyjmowania płatności bezgotówkowych. W ramach Programu Polska Bezgotówkowa małe, średnie i mikropodmioty, mogą otrzymać terminal płatniczy do przyjmowania płatności bezgotówkowych, za darmo na 12 miesięcy.

ZdjęcieZdjęcie
ZdjęcieZdjęcie
Udostępnij

Autor

LW

16razyMistrz Polski
20razyPuchar Polski
5razySuperpuchar Polski
pobierz oficjalną aplikację klubu
App StoreGoogle PlayApp Gallery
© Legia Warszawa S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.