#GOTOWIDOPOMOCY: Jak prawidłowo nosić, zakładać i zdejmować maseczkę?

#GOTOWIDOPOMOCY: Jak prawidłowo nosić, zakładać i zdejmować maseczkę?

Jak wiadomo wszyscy mamy dziś obowiązek zasłaniania ust i nosa w miejscach publicznych. Pokażemy jak prawidłowo nosić maseczkę, jak ją zakładać i zdejmować. Pokażemy także jak prawidłowo myć i dezynfekować dłonie, a także poprawnie zdejmować jednorazowe rękawiczki. O tym wszystkim opowie Dawid Grabowski z Harcerskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego ZHR.

Autor: LW

Fot. Mateusz Kostrzewa

Główny sponsor Fortuna
  • Udostępnij

Autor: LW

Fot. Mateusz Kostrzewa

Po wprowadzeniu obowiązku zasłaniania ust i nosa w miejscach publicznych, Harcerskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe pokazuje jak prawidłowo nosić maseczkę, jak ją zakładać i zdejmować. Zasad prawidłowego mycia rąk także nigdy za wiele. W obecnej sytuacji to podstawa, zobaczcie, więc jak robić to w prawidłowy sposób. Wszyscy także wiemy jak ważne jest dbanie o higienę – zobaczcie, więc także zasady dezynfekcji dłoni. Mogłoby się wydawać, że dla nikogo nie jest tajemnicą jak prawidłowo i bezpiecznie zdjąć rękawiczki. Okazuje się, że wiele osób nie wie, jak zrobić to właściwie. Dlatego warto zapoznać się z instrukcją przygotowaną przez Pogotowie Harcerek i Harcerzy ZHR i podać dalej! O tym wszystkim opowie phm. Dawid Grabowski z Harcerskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego ZHR.

Jak prawidłowo nosić maseczkę? Jak ją zakładać i zdejmować?

Jak poprawnie myć dłonie?

Jak prawidłowo zdezynfekować dłonie?

Jak bezpiecznie zdjąć rękawiczki?

#GOTOWIDOPOMOCY to pierwsza kompleksowa akcja pomocy w Warszawie, zapewniająca realną, bezpośrednią pomoc seniorom w czasie pandemii. Legia Warszawa zaprasza do udziału w niej inne firmy, instytucje, organizacje społeczne, a także osoby publiczne i prywatne. Centrum i zapleczem akcji jest Stadion Legii.

 

Jesteś seniorem i potrzebujesz pomocy w czasie pandemii?
Zadzwoń pod numer 8009 1916 0

 

Chcesz dołączyć do wolontariatu i wesprzeć seniorów?
Napisz do nas: gotowidopomocywolontariusze@legia.pl 

 

Możesz pomóc jako firma lub instytucja?
Dołącz do naszej akcji: gotowidopomocypartnerzy@legia.pl

Udostępnij

Autor

LW

15razyMistrz Polski
19razyPuchar Polski
4razySuperpuchar Polski
pobierz oficjalną aplikację klubu
© Legia Warszawa S.A.Wszelkie prawa zastrzeżone.