#GOTOWIDOPOMOCY: Niepowtarzalna aukcja charytatywna hotelu Marriott

#GOTOWIDOPOMOCY: Niepowtarzalna aukcja charytatywna hotelu Marriott

Clinton, Obama, Trump. Możesz dołączyć do grona historycznych nazwisk, które korzystały z noclegu w apartamencie prezydenckim w warszawskim hotelu Marriott. Weź udział w aukcji charytatywnej ##GOTOWIDOPOMOCY!

Autor: LW

Fot. Janusz Partyka, video: Jakub Goliński

Główny sponsor Fortuna
  • Udostępnij

Autor: LW

Fot. Janusz Partyka, video: Jakub Goliński

Hotel Marriott, 5-gwiazdkowy symbol współczesnej Warszawy, dołączył do akcji #GOTOWIDOPOMOCY i przekazał na aukcję charytatywną voucher na ekskluzywny, dwudniowy nocleg w apartamencie prezydenckim, gdzie zatrzymywały się światowej sławy politycy, muzycy, aktorzy czy sportowcy. Zwycięzca aukcji może skorzystać z noclegu z osobą towarzyszącą. Warto dodać, że z apartamentu na 40. piętrze roztacza się piękny widok na Warszawę.

Zdjęcie

Reprezentacyjny Apartament Prezydencki mieści się na najwyższym, 40. piętrze warszawskiego hotelu Marriott. Jednym z bardziej znanych gości mieszkających w tym luksusowym pokoju był Michael Jackson, który we wrześniu 1996 roku przyleciał do Warszawy na koncert. Również ten hotel wybierali prezydenci Stanów Zjednoczonych, którzy odwiedzali naszą stolicę. Apartament Prezydencki składa się z obszernego salonu z wygodnymi sofami, kinem domowym oraz fortepianem, jadalni oraz oddzielnej kuchni. Na kolejnym piętrze znajdują się dwie sypialnie oraz duża łazienka.

Zdjęcie

Do dwudniowego pobytu w warszawskim hotelu zapewnione jest również śniadanie i dodatkowa, ekskluzywna kolacja w wydzielonej przestrzeni w restauracji Panorama Sky Bar, także na ostatnim piętrze budynku.

Zdjęcie

Hotel Marriott jest idealną bazą wypadową do zwiedzania Warszawy i tętniącego życiem centrum miasta. Dysponuje 523 luksusowymi pokojami i apartamentami oraz szeroką ofertą wyjątkowych usług. Wszystkie pokoje oferują pięciogwiazdkowe udogodnienia, takie jak designerskie łóżko, minibar i telewizor z płaskim ekranem.

Zdjęcie

#GOTOWIDOPOMOCY to pierwsza kompleksowa akcja pomocowa w Warszawie, zapewniająca realną, bezpośrednią pomoc seniorom w czasie pandemii zainicjowana przez Legię Warszawa.
 
Klub zaprasza do udziału w niej inne firmy, instytucje, organizacje społeczne, a także osoby publiczne i prywatne. Centrum i zapleczem akcji społecznej staje się stadion Legii przy ul. Łazienkowskiej.

 

Aukcja znajduje się TUTAJ

 

Akcję #GOTOWIDOPOMOCY wspierają także byli legioniści, sportowcy, aktorzy i celebryci. Przekazane przez nich przedmioty można licytować na profilu Fundacji Legii na Allegro.

 

WSZYSTKIE AUKCJE ZNAJDUJĄ SIĘ W TYM MIEJSCU

Zdjęcie z galerii nr 1
1 / 28
Udostępnij

Autor

LW

15razyMistrz Polski
19razyPuchar Polski
4razySuperpuchar Polski
pobierz oficjalną aplikację klubu
© Legia Warszawa S.A.Wszelkie prawa zastrzeżone.