Plus500
#GOTOWIDOPOMOCY: SuperDrob działa z nami dla seniorów

#GOTOWIDOPOMOCY: SuperDrob działa z nami dla seniorów

Wiodący polski producent wyrobów drobiowych SuperDrob przekaże dla seniorów i organizacji pomocy społecznej swoje produkty w ramach akcji Legii Warszawa #GOTOWIDOPOMOCY.

Autor: Bartosz Zasławski

Fot. Janusz Partyka

Główny sponsor Plus500
  • Udostępnij

Autor: Bartosz Zasławski

Fot. Janusz Partyka

SuperDrob dostarczył dla seniorów już ponad pięć ton żywności (kiełbasy, parówki, medaliony driobowe), a to dopiero początek wsparcia dla najbardziej zagrożonej grupy społecznej podczas pandemii COVID-19. Towary żywnościowe magazynowane są na stadionie Legii, który jest centrum operacyjnym akcji, a następnie dystrybuowane przez harcerzy ze Związku Harcerstwa Rzeczpospolitej. Pomoc obejmuje nie tylko osoby indywidualne, ale również organizacje społeczne i katolickie.

Zdjęcie

SuperDrob S.A. jest częścią Grupy Kapitałowej SuperDrob, w skład której wchodzą także: SupertTrans (logistyka i transport), Stofarm (fermy drobiu), ŁukPasz (żywienie drobiu). Od ponad 27 lat firma dostarcza produkty drobiowe najwyższej jakości również do krajów Unii Europejskiej, gdzie eksportowana jest blisko połowa wyrobów.

Zdjęcie

#GOTOWIDOPOMOCY to pierwsza kompleksowa akcja pomocy w Warszawie, zapewniająca realną, bezpośrednią pomoc seniorom w czasie pandemii. Legia Warszawa zaprasza do udziału w niej inne firmy, instytucje, organizacje społeczne, a także osoby publiczne i prywatne. Centrum i zapleczem akcji jest Stadion Legii.

 

Jesteś seniorem i potrzebujesz pomocy w czasie pandemii?
Zadzwoń: 8009 1916 0 (12:00 - 17:00)

 

Chcesz zostać wolontariuszem i wesprzeć seniorów?
Napisz: wolontariat@fundacjalegii.pl

 

Możesz pomóc jako firma lub instytucja?
Dołącz: gotowidopomocypartnerzy@legia.pl

Zdjęcie z galerii nr 1
1 / 22
Udostępnij

Autor

Bartosz Zasławski

16razyMistrz Polski
19razyPuchar Polski
4razySuperpuchar Polski
pobierz oficjalną aplikację klubu
App StoreGoogle PlayApp Gallery
© Legia Warszawa S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.