#GOTOWIDOPOMOCY: Unilever ze wsparciem dla seniorów

#GOTOWIDOPOMOCY: Unilever ze wsparciem dla seniorów

Unilever Food Solutions, część biznesu Unilever - jednego ze światowych liderów w branży towarów konsumpcyjnych, dołączył do kompleksowego projektu wsparcia seniorów #GOTOWIDOPOMOCY, prowadzonego przez Legię Warszawa.

Autor: LW / Unilever

Fot. Janusz Partyka, Bartosz Zasławski

Główny sponsor Fortuna
  • Udostępnij

Autor: LW / Unilever

Fot. Janusz Partyka, Bartosz Zasławski

Unilever Food Solutions to część biznesu odpowiedzialna za zaopatrywanie w produkty spożywcze rynek gastronomiczny, której częścią są takie marki jak Knorr, Hellmann’s, czy Lipton. Nadrzędnym celem firmy jest dostarczanie rozwiązań dla gastronomii w postaci produktów najwyższej jakości – ze składników pochodzących ze zrównoważonych upraw. Unilever Food Solutions wspiera Szefów kuchni tworząc niezwykle ciekawe i popularne przepisy, przygotowuje i prowadzi szkolenia dla Szefów kuchni, odpowiada na bieżąco na ich potrzeby zapewniając im wielotorowe wsparcie - nie tylko w postaci kulinarnych inspiracji, ale również wsparcia całego biznesu gastronomicznego.

Zdjęcie

Jednym z celów strategicznych firmy Unilever jest popularyzacja zrównoważonego stylu życia, podnoszenie jakości życia, troska o środowisko, oszczędność energii, pozyskiwanie surowców z naturalnych źródeł, racjonalna gospodarka wodna oraz tworzenie gospodarki obiegowej. Celem firmy jest również wsparcie i niesienie pomocy potrzebującym. W dobie ostatnich wydarzeń związanych z pandemią koronawirusa, Unilever Food Solutions postanowiło wesprzeć branżę gastronmiczną, tworząc grupę na Facebooku #GastronomiaRazem. To miejsce, w którym osoby związane z gastronomią znajdą najnowsze informacje dotyczące obecnej sytuacji na rynku gastronomicznym, poznają rekomendacje osób z branży odnośnie konkretnych działań, zasięgną porady prawnej, czy znajdą odpowiedź na nurtujące ich pytania biznesowe.

Zdjęcie

Dzięki połączeniu sił z Unilever Food Solutions, pierwsza kompleksowa akcja pomocy w Warszawie #GOTOWIDOPOMOCY zyskała dodatkowe wsparcie. Projekt zapewnia realną, bezpośrednią pomoc seniorom w czasie pandemii. Legia Warszawa zaprasza do udziału w niej inne firmy, instytucje, organizacje społeczne, a także osoby publiczne i prywatne. Centrum i zapleczem akcji jest Stadion Legii.

Zdjęcie

Jednym z celów strategicznych firmy jest popularyzacja zrównoważonego stylu życia, podnoszenie jakości życia, troska o środowisko, oszczędność energii, pozyskiwanie surowców z naturalnych źródeł, racjonalna gospodarka wodna oraz tworzenie gospodarki obiegowej.

Zdjęcie

Jesteś seniorem i potrzebujesz pomocy w czasie pandemii?

Zadzwoń: 8009 1916 0 (codziennie w godz. 12:00 - 17:00)
 
Chcesz zostać wolontariuszem i wesprzeć seniorów?
Napisz: wolontariat@fundacjalegii.pl
 
Możesz pomóc jako firma lub instytucja?
Dołącz: gotowidopomocypartnerzy@legia.pl

Zdjęcie
Udostępnij

Autor

LW / Unilever

15razyMistrz Polski
19razyPuchar Polski
4razySuperpuchar Polski
pobierz oficjalną aplikację klubu
© Legia Warszawa S.A.Wszelkie prawa zastrzeżone.